Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
1
Favori
38.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben samsung android 6 verecek diye halen umudum var ama tükenmek üzere. 2017 sonuna doğru kesin çıkar zaten bi Cyanogenmod.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ha beyler Assasins Creed 3 Uplayda bedava orjinal haberiniz olsun. 1 haftalığına

• kesinlikle alır j1 2016 6.0 lakin adroidin kullandıgı j2 ıcın verır mı bılemem
  • erentpl kullanıcısına yanıt
    alır ama belki 2030 da

• noldu senın rom işleri j1 2016 için
  • erentpl kullanıcısına yanıt
    Nolacak kardeş turk telekomun kotayi yenilemesini bekliyorum... Yenilenince kendim rom yazacagim. Hic bir rom bulamadim. Hep orjinal romun edit halini buldum. Simdi karar verdim. Rom yazacagim. github.com da j120f nin Cyanogenmod 13 kodlari varmis. Yani rom yazilabilir. Belki anlarsin bu isten. Ha bide Android ile Cyanogenmod un 15GB lik devasa Rom kodlari var o yuzden kotanin yenilenmesini bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pilotaFerrari -- 24 Aralık 2016; 18:24:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladım hacı umarım istediğini yaparsın
  • samsung tema desteklı tüm cihazlarında ücretlı temaları ücretsız sınırsız kullanabılırsınız root gerekmeden çok basıt yöntemle
    lınke tıklayın nasıl yapılcagı ve uygulama lınkı vardır
    https://youtu.be/skdHo5zX-KU
  • devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • yeni A 2017 serisi tanıtılmış gördün mü shiffdelete okudum abim
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

yeni A 2017 serisi tanıtılmış gördün mü shiffdelete okudum abim

Evet gördüm hocam

şimdi de babamın a5 2016 sını bekletip dururlar sonra güncelleme vermezler falan dün de babamın a5 2016 ya gelen 15mb lik güncellemeden sonra Samsung kalitesini iyice keşfettim bir daha da almam cihazlarını

Güncelleme notlarıda hep aynı değişmiyor hiç vaybe general mobile bile daha kaliteli güncelleme yapıyor

• Samsung J1 2016 için kapaklı kılıf arıyorum ama bulamıyorum uygun bir kılıf ne tavsiye edersiniz ?
  • nejatb N kullanıcısına yanıt
    hepsıburada sitesine baktınız mı veya n11.com gibi sitelere kılıflar oralarda vardır, dışarıda ki satıcılarda muhakkak vardır gezip sorman lazım
  • anladım abim, suan kı 2017 serisi s3 benzetmısler tipte kayma var a serisinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

anladım abim, suan kı 2017 serisi s3 benzetmısler tipte kayma var a serisinde

J serisi iyi ama beterleşiyor Samsung almayalım bunlardan cihaz falan bazen WiFi ye bağlanmıyor cihaz mobil veriyi açıyorum internet olmasına rağmen girmiyor falan yeniden başlatmak gerekiyor rom atmadan önce de böyleydi hep sorunluydu cihaz zaten
    Tam bir gazulet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 3 Ocak 2017; 17:45:49 >
  • kazulet olacak o cumle neyse haklısın abim samsung işi yokuşa sürmeye böyle guncelleme hata dolu rom yazılımda vasatlık devam ederse 2-3 yıla pazar payları baya etkilenir
  • Arkadaşlar bu cihazda Quick connect yada screen mirroring gibi bir ekran yansıtma özelliği var mı?

Babam bir arkadaşından cift hatlı olan modelinden almış ama kurcaladim ettim bu özelliği bulamadım

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    hocam samsungun j serisinin bütün modellerinde screen mirroring ve quıck connect yok üzgünüm
  • O değilde beyler J1 2016'nın orjinal romunun dosyalarını dışarı çıkarmayı başardım. Yani özel bir rom yapabilirim
  • helal
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.