Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
1
Favori
38.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle oyle birsey yok. Dayimin telefonu Android 5 ti. Bi iki gun bana birakti biraz kurcaladim ve Android 6 geldigini gordum hemen yukledim biraz uzun surdu. Ama o kadar guzel olduki kasma zaten yok. Yavaslama desen gram yok. Ayrica dedigin telefonlardaki kasma sorunu hafizasi az oldugundandir buyuk ihtimal. A5 bu arada telefon. Bence A5 te guzel. Gorunusude guzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GamerX53

Kesinlikle oyle birsey yok. Dayimin telefonu Android 5 ti. Bi iki gun bana birakti biraz kurcaladim ve Android 6 geldigini gordum hemen yukledim biraz uzun surdu. Ama o kadar guzel olduki kasma zaten yok. Yavaslama desen gram yok. Ayrica dedigin telefonlardaki kasma sorunu hafizasi az oldugundandir buyuk ihtimal. A5 bu arada telefon. Bence A5 te guzel. Gorunusude guzel.

Aslında a5 2016 da kasma yok oyunlarda 6 oldugu için biraz yavaş davranıyordur önemli degil babam kullanıyor gayet iyi bi telefon zaten

• Öyle tabi A 2016 serileri tasarım olarak on plana cıkan serisi samsung'un, sonra gelelim su ust surum alt surum gafına 6.0.1 veya 5.1.1 fark etmez ister 8 gb dahili depolama isterse 16 gb depolamalı telefon yine fark etmez android belli süre sonra 2 ay sonra şişen işletim sistemidir kasmalar o yuzden haklısın muhammet alicim ondan meydana getirir, hani ara ara kendı smart manageri veya menude manager yoksa google playden htc boots+ adlı uygulama indirip manager gorevı gorur kendısı, reklam kırıntısı gereksiz dosya kırıntılarını silip depolamayı hafifletmekte fayda vardır, 6.0.1 sadece temasal materyal farklılıgı var sıkılıp 5.1.1 geri donenlere tanık oluyoruz, tamamen goreceli kullanıma dayalı kimisi sever kullanır kımısı depolama dolunca veya hatalı surumu fark edınce eski surume donmenın planını yapar muhammet alicim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 29 Ekim 2016; 23:47:50 >
  • izledin mi abim j1 (16) marshmallow videosunu ?
  • Dur bi sakin ol soluklan adam baktım gelmiş j2 nin 2016 versiyonuda almış 2015 e bi süre bakmaz en kötü rom atarım zaten 6 gelsede güncellemem nasıl olsa iki sürümde yeterince iyi ister 6 gelsin ister 5 olsun sonuçta bir gün degiştircez eskiyecek
    http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/31122-38439-54957/samsung-galaxy-j2_samsung-galaxy-j1-2016_samsung-galaxy-j2-2016/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 29 Ekim 2016; 23:59:36 >

• abim j2 2016 direk 6.0.1 ile cıktı pıyasaya j1 2016 ne hıkmetse 5.1.1 ıle cıkarıp son guncelleme 6.0.1 guncellemesi yapar bıtırır, j2 2015 umarım samsung 6.0.1 yayınlarda mutlu olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

abim j2 2016 direk 6.0.1 ile cıktı pıyasaya j1 2016 ne hıkmetse 5.1.1 ıle cıkarıp son guncelleme 6.0.1 guncellemesi yapar bıtırır, j2 2015 umarım samsung 6.0.1 yayınlarda mutlu olursun

Diyoruz ya samsung un güncelleme desteği 5 6 sökmez bana aptal s3 miniden kurtulmuşumya kafa raat oh be

Ne şarj dayanıyordu mübarek telefona ne bi hız adamı pişman ediyordu vallahi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 30 Ekim 2016; 0:22:42 >

• s3 mini zamanının telefonu, suan ki modeller o yılda olsa kımse gerek gormezdı 2013 yılı s3 mını'sıne birde 4.1.2 jellybean eski surum androıd surumler hele ki çift cekırdekli ve eski ddr2 ram ozellıgıne uygun degıldı o yuzden asırı kasma ve şarj bıtmesı yasanırdı j2 cok iyi cıhaz dıyemem objektif olmalıyım ama seni mutlu edıyorsa sevindirmişse gerisi teferruat ztn gideri olan populer cihazdır j2'nın kendisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 30 Ekim 2016; 0:31:38 >
  • quote:

s3 mini zamanının telefonu, suan ki modeller o yılda olsa kımse gerek gormezdı 2013 yılı s3 mını'sıne birde 4.1.2 jellybean eski surum androıd surumler hele ki çift cekırdekli ve eski ddr2 ram ozellıgıne uygun degıldı o yuzden asırı kasma ve şarj bıtmesı yasanırdı j2 cok iyi cıhaz dıyemem objektif olmalıyım ama seni mutlu edıyorsa sevindirmişse gerisi teferruat ztn gideri olan populer cihazdır j2'nın kendisi

Umarım bataryası pişman etmez j2 nin bir süre sonra benim anladıgım bu ukela herifler sadece 2016 da çıkan ve s serisine veriyorlar 6 yi vermesse en kötü bulaşmam bir daha ara modellere

yurt dışındaki s3 miniler e 4.4 kitkat verip türkiyedekileri 4.2 de bıraktıklarını gördük bir garip umarım bunu yapmaz diyim

• orası muamma abim bilemiyoruz samsungun guncelleme polıtıkasını j2 ekran 4.7'ye batarya 2000 mah yeterli seviyede hemen ölmez
  • quote:

orası muamma abim bilemiyoruz samsungun guncelleme polıtıkasını j2 ekran 4.7'ye batarya 2000 mah yeterli seviyede hemen ölmez

Aynen devam millet çoktan başladı farklı markalara yönelmeye note 7 patlaması güncelleme kaosu nedeniyle samsung ta para azalınca ver destegi adam alsın de

• yes
  • a5 2016 değil sade a5
  • quote:

yes

Allahtan ümit kesilmez bakıcaz vardır bi hayır belki 6 ya güncellenince beğenmeyecektim yani

• erentpl kullanıcısına yanıt
    Öyle olacağını sanmıyorum ekran yok çünkü. Kapalı bağlayıpta direk depolamayı görmem lazım..

• irfannnbyrk kullanıcısına yanıt
    anladım kardes uzucu durummus ekran gelmemesi baya baya can sıkıcıdır anlarm o ruh halini buyuk gecmıs olsun duzeltırsın umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 30 Ekim 2016; 22:31:04 >
  • işte bakarsın 6.0 begenmezsn daha kotu edebılır telefonunu guncelleme olayında 5.1.1 neyımıze yetmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 30 Ekim 2016; 22:32:16 >
  • quote:

işte bakarsın 6.0 begenmezsn daha kotu edebılır telefonunu guncelleme olayında 5.1.1 neyımıze yetmıyor

efekt sevmeyen biriyim uygulamadan çıkarken mesela 6.0 da hafif beklemek gerekiyor efekler biraz abartılmış hava widgetinde bir sürü ayrıcalık var 6 da ama 5 tekide yetecek şekilde şarj bitmesin kasmasın yeter zaten alırken baktığımla alalım dedim çok güzel görünüyordu halen de öyle hele şu internet ile müzik uygulaması mükemmel size kim önerdi hocam

• efektlerı bende kapatan bırısıyım şarj somuruyor ve kasabılıyor araada arayuzu falan 5.1.1 tema mavi renk hoş ney kim önerdi orayı anlamadım abim ?
  • quote:

efektlerı bende kapatan bırısıyım şarj somuruyor ve kasabılıyor araada arayuzu falan 5.1.1 tema mavi renk hoş ney kim önerdi orayı anlamadım abim ?

Yani siz j1 2016 yı kendi isteğinizlemi aldınız yoksa birisi mi önerdi merak ettimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 31 Ekim 2016; 16:56:15 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.