Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
1
Favori
38.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim birde rehber açtım rootlama rom atma ve twrp kurmak için bi bakarısn. ha bide twrp yi kurdum kardeşim çok güzel olduhttps://forum.donanimhaber.com/m_121439081//tm.htm#121439081

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pilotaFerrari -- 29 Ekim 2016; 15:50:09 >
  • eyvallah bnm cıhaz imei attırmıstım rootlanmıstı ztn suan 5.1.1 yetıyor farklı işlere bulasmak ıstemem 6.0.1 gelene kdr bekleyecegız aynı romla
  • erentpl kullanıcısına yanıt
    Bende zaten millete yardimci olayim diye actim rehberi yoksa bi amacim yok. Ayrica kardes TWRP yi attim cihaza oyle bi super oldu anlatamam. TWRP olmamasi odin de auto reboot , f reset time nin secili olmasindanmis kapatinca onlari oldu twrp. Ama simdide garanti gitti mi onu dusunuyorum. Samsung Android 6 verene kadar hem bence o planlari cope atmislardir. Insallah cyanogenmod cikarirda bi bakarim android 6 ya. Aslinda eski telefon almak o kadarda kotu degil. Cunku rom yuklyince yepyeni oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haklisin hocam, ismin tugrul mu senin ? faceden istek gelmis memati var kapak fotonda ? avatarda mevcut neyse samsung 6.0 verrne kdr 5.1.1 de sikintim yok menulerde kasma donma yok klavyede kasma kilitlenmeler yasamiyorum sukur

Lan ne tugrul u adim Muhammet Ali

• bende mike tyson memnun oldum suan ki avatarinizda oldugu gibi hocam siz sandim facedede memati kapak fotosu vardi

Adım Vaalhi Muhammet Ali inanmazsan inanma rizeliyim nufus kaydi gondereyimmi dna testi falan :)

• hacı hoop sakin muhammet alicim karıstırmısız sen sandık isteği
    SAMSUNG GALAXY J1 (2016) ANA KONU
    bide bundan sonra özelden konuşalım boşuna yer kaplıyoruz konuda biraz saygılıyımdırda kusura bakma
    :D :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GamerX53

Kardeş benim telefonda J1 2016 baska telefon alabilirdim s6 gibi ama bu telefona hayran kaldim. Kucuklugu ve sade yapisina ekran goruntusu : ayrica android 6 gercekten alacakmi acaba lollipop sıktı

Almayacak
    Bir j2 kullanıcısı

• Bilmis bilmis konusma j120w ye geldi amerikaya turkuyeye gec gelecek AMA GELECEK

• abim j1 (16) alacak ama j2 sanırım alamayacak uzgunum diğer arkadaş muhammet ali alacak demesinde haklıdır kendisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

abim j1 (16) alacak ama j2 sanırım alamayacak uzgunum diğer arkadaş muhammet ali alacak demesinde haklıdır kendisi

J1 6 alırsa j2 5 inde alması lazım ama duyduğuma göre android 6 yı alan a5 6 lar falan kasıyormuş oyunlarda anlayacagınız gelmese daha hayırlı olur zaten bekletiyorlar para saymaktan

En kötü telefoncuların birine rom yüklettirip 6 yaparız bu hız varken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 29 Ekim 2016; 22:13:30 >

• haklısın oyle abim,ben guncelleme manyagı ınsan degılım, suan ki surum stabil hatası yok amenna yeterlide goruyorum abim vala cm custom romlarla ugrasmak ıstemem, 5.1.1 neyimize yetmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

haklısın oyle abim,ben guncelleme manyagı ınsan degılım, suan ki surum stabil hatası yok amenna yeterlide goruyorum abim vala cm custom romlarla ugrasmak ıstemem, 5.1.1 neyimize yetmıyor

Benim yetiyor 5.1 hani olurya bütün uygulamaların destegi kesilir anca o zaman

Hocam j2 kesin gibi çünkü j1 2016 den daha üstün vermessede bende 2 yil sonra a serisine geçiveririm

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/31122-38439/samsung-galaxy-j2_samsung-galaxy-j1-2016/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 29 Ekim 2016; 22:37:17 >

• j2 ve j1 2016 her ikisi özellikleri aynılar ekran boyutu hariç ufak hatırlatayım j2 ustun falan değil mart 2016'da çıkan j1 (16) yeni model oldugundan samsung oncelıgını j1 (16) dan yana kullanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 29 Ekim 2016; 23:15:32 >
  • kanada ve abd gonderılen j1 (16)'lar marshmallow 6.0.1 aldılar samsung sadece asya ve avrupa sürümlerine henuz vermedi gelmesi yakın
  • j1 2016 için marshmallow sürümü var ztn abim samsung abd ve kanada operatorlerine verdi, bekletilen guncelleme versıyon kıtaları avrupa ve asyadır, buyur 6 dakikalık inceleme 6.0.1 kanıt videosunu izle

https://www.youtube.com/watch?v=itHKtVA7ywI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 29 Ekim 2016; 23:24:15 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.