Şimdi Ara

Samsung Galaxy i8150 W (HepsiBuradaya Gelmis) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
57.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • wireless ı iyi çekmiyor diye okudum , doğrumudur acaba ?
  • Söyle diyeyim .. Alalı 3gün oldu ,herşeyiyle 4-4'lük .. Hız-Ekran Kalitesi-Wi-Fi harika .. Yanlızca sorun şarj ! %70 parlaklıkta -enerji tasarrufu modunda , 1tam gün gitmiyor..(sadece Günde sadece 2-3konusma yaptığım halde) . 2-3yere danıstım 3-4gün sürekli şarj et şarjın dayanıklıgı artar dendi Şuan öyle yapıyorum .. Eğer bu şarj 1gün bu şekilde gitmeye devam ederse işimiz iş - Ram'in 175mb'den aşağı düştüğünü görmedim (System işlemleri sadece calısıyor) nedenini hala anlamıs değilim , bu ram'in böyle olmasında bir sorun olabilrmi ?
  • Takip.
  • arkadaşlar bu cihazın fiyatı nie böyle oynuyor hala anlamıs değilim piyasada hala 950 tl üzerinden satılıyor, neden böyle bir durum war acaba? arkadaş net üzerinden tel alınmaz diyor garanti sorunu çıkaracaklar die korkuyor.netten tel alsam telde sorun çıksa ben bu teli hangi telefoncuya götürcem diyor tatmin edici bir cvp verirmisin acaba
  • hepsiburadada şuan 720tl

internetten alırsanız bozulursa. samsung yetkili servisine kargo ile gönderiyorsunuz.
    kargo ederken gönderdiğiniz ürünü kargocunun yanında kendisine gösterip. açıklama kısmına imei no ve cihaz modelini yazarsanız.
    hiçbir sorun olmaz. diyelim yolda kayboldu. elinizdeki kargo kağıdı ile kargo firmasını dava eder alırsınız aynı telefonu.
  • Arkadaşlar bu cihaz neden yaklaşık 4 saate şarj oluyo ? Sizde de böyle bir durum söz konusu mu ?
  • s2 forever ... alacaksanız s2 alın başka telefon yok iphonmuş htc ymiş xperia arc mış hepsi hikaye telefon gibi telefon adam gibi telefon s2 iphonu ezer geçer be iphone telefon diyenlere şaşarım 2 milyar iphone vereceğinize 1500 s2 ye verin artı kılıf ekran koruyucu en kral oyunları da 100 lira ya alırsın heleki yandex yeni arayüz dagıttı bi kullanın derim deneyimi yaşayın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: conquistador*

s2 forever ... alacaksanız s2 alın başka telefon yok iphonmuş htc ymiş xperia arc mış hepsi hikaye telefon gibi telefon adam gibi telefon s2 iphonu ezer geçer be iphone telefon diyenlere şaşarım 2 milyar iphone vereceğinize 1500 s2 ye verin artı kılıf ekran koruyucu en kral oyunları da 100 lira ya alırsın heleki yandex yeni arayüz dagıttı bi kullanın derim deneyimi yaşayın :D

• s2 de ram 1 gb artı 16 gb hafıza var bu hafızanın belirli bi kısmını yine en ağır uygulamalarda kullanıyor oyüzden kasma olmuyor kesinlikle 1.2 ghz çift çekirdekli işlemci var buda demektir ki artı 1gb ram ile en kral web taramayı yapar flash destekli hertürlü açık kaynak birde yandex saolsun 3d arayüz hediyesi tadından yenmiyo s2 alın s3 ü bekliyorum şimdi :D
  • Arkadaşlar telefonu geçen hafta kullanmya başladım. yorumlarımı aktarıyorum.
    öncelike söyleyeceğim şu. bu başlık altında galaxy s ve iphone karşılastırmaları yapmak son derece yanlış. bir sürü mesaj var bu şekilde. bu telefonun sınıfı iphone veya galaxy s/s2 değildir fiyatından da anlaşılacağı üzere.
    ben Ankara'da samsungun kendi bayisinden 799 tl ye aldım. İlk izlenimlerim çok olumlu. gayet hafif, elde çok şık duruyor cihaz. ses düzeyleri, dokunmatik hissi çok iyi. wi-fi hiç sorun çıkartmadı şimdiye kadar. mümkün olduğunca farklı uygulamalar yükleyip denemeye çalıştım. problem olmadı. sadece bazı oyunlarda hafif kasmalar oldu ama o kadar olsun gayet üst düzey oyunlardı onlar. benim arkadaşımda iphone var. onun oynadığı oyunları bende her turlu indirip oynayabildim. yani şunu söyleyebilirim. telefonu telefon olarak kullananlar, "ben öyle çok detaya inmem ama işimi zorlaştırmasın" diyenler, "internete girsin çıksın gıkını çıkartmasın" diyenler için muhteşem bir telefon. 5 mp kamerası da gayet yeterli çok iyi çekiyor. kullanım ve özellik açısından üst düzey telefonları aratacak bir yanını henüz göremedim.
    gelelim eksilerine,
    evet şarj durumu. ama bu bir problem olarak görülmemeli. çünkü işletim sistemli telefonlarda bu artık böyledir. ben çok oyun oynuyorum. çok kurcalıyorum 1 gün dayanıyor. sürekli oyun durumunda daha çabuk tükenebiliyor. normal kullanımda bu süre 1.5-2 günü bulur diye düşünüyorum henüz denemedim.
    görüşlerim bunlardır. ileride karşılacağım durumlarla ilgili yazmaya devam edeceğim. genel olarak, bu fiyat için eşi bulunmaz bir telefon olduğunu söyleyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nankospitus

Arkadaşlar telefonu geçen hafta kullanmya başladım. yorumlarımı aktarıyorum.
    öncelike söyleyeceğim şu. bu başlık altında galaxy s ve iphone karşılastırmaları yapmak son derece yanlış. bir sürü mesaj var bu şekilde. bu telefonun sınıfı iphone veya galaxy s/s2 değildir fiyatından da anlaşılacağı üzere.
    ben Ankara'da samsungun kendi bayisinden 799 tl ye aldım. İlk izlenimlerim çok olumlu. gayet hafif, elde çok şık duruyor cihaz. ses düzeyleri, dokunmatik hissi çok iyi. wi-fi hiç sorun çıkartmadı şimdiye kadar. mümkün olduğunca farklı uygulamalar yükleyip denemeye çalıştım. problem olmadı. sadece bazı oyunlarda hafif kasmalar oldu ama o kadar olsun gayet üst düzey oyunlardı onlar. benim arkadaşımda iphone var. onun oynadığı oyunları bende her turlu indirip oynayabildim. yani şunu söyleyebilirim. telefonu telefon olarak kullananlar, "ben öyle çok detaya inmem ama işimi zorlaştırmasın" diyenler, "internete girsin çıksın gıkını çıkartmasın" diyenler için muhteşem bir telefon. 5 mp kamerası da gayet yeterli çok iyi çekiyor. kullanım ve özellik açısından üst düzey telefonları aratacak bir yanını henüz göremedim.
    gelelim eksilerine,
    evet şarj durumu. ama bu bir problem olarak görülmemeli. çünkü işletim sistemli telefonlarda bu artık böyledir. ben çok oyun oynuyorum. çok kurcalıyorum 1 gün dayanıyor. sürekli oyun durumunda daha çabuk tükenebiliyor. normal kullanımda bu süre 1.5-2 günü bulur diye düşünüyorum henüz denemedim.
    görüşlerim bunlardır. ileride karşılacağım durumlarla ilgili yazmaya devam edeceğim. genel olarak, bu fiyat için eşi bulunmaz bir telefon olduğunu söyleyebilirim.

Şarz konusunda haklısınız kişiye göre değişir.

• bu fiyat oynamalarına ne gibi bir fikriniz war acaba arkadslar nenden 200 lira oynadı ya bı sıkıntı olmaz dime
  • Selam arkadaşlar
    bu telefonu çok beğendim satın almak istiyorum.Fakat tam olarak öğrenemedim.Bu telefonda A-GPS mi var yoksa GPS mi. veya her 2 side mevcut istediğimiz bağlantıyı bizmi seçiyoruz.Birde başka haritalarıda yükleyebiliyormuyuz.Bu konuyu bilen bir arkadaşımız varsa cevaplarsa çok memnun olurum.
  • arkadaşlar benim kuzen almış bundan, inceledim ben.. bende de galaxy s var ( i9000 ) gündüz arabanın içindeydik onun ekranında hiç birşey okunmazken ben çok rahat işlem yapabiliyordum..ayrıca çok cansız kalıyor ekran.. onun harici genel itibari ile galaxy s den haliyle biraz daha hızlı cihaz.. bu kadar :)
  • herkese slm nihayet bu telefonu aldım ve 1 haftadır kullanıyorum
    uzun araştırmalırım sonucu bir türlü karar veremeyip almaktan vazgeçtiğim samrtphone telefonlardan bir süre kendimi uzak tutdum ama daha sonra bi anlık kararla bu telefonu hepsiburadan 750 tl ye aldım (25 tl de bonus kazandım )
    daha önce experia neo modeline kafa yoruyordum ne olduysa bi anda bu telefona kanım ısındı.

işlemcisi çok hızlı oyunları hiç kasmadan oynayabiliyorum hd filmleri çok güzel oynatıyor dokunmatiği çok hassas ve ekranıda tft olmasına rağmen çok kaliteli bu eksiği kafanıza takmayın derim kesinlikle memnun olacaksınız fiyatına göre çok iyi bir telefon

SAMSUNG SII I PHONE YADA 1000 TL NİN ÜZERİNDEKİ TELEFONLARLA BU BU TELEFONU KIYASLAYARAK TAVSİYEDE BULUNAN ARKADASLAR BU TÜR MANTIKSIZ KIYASLAMA YAPARAK İNSANLARIN KAFASINI KARIŞIRMAYIN BİZLERDE BİLİYORUZ 1500 TL VERİP İYİ TELEFON ALMAYI ...

• quote:

Orijinalden alıntı: b.erdemm

herkese slm nihayet bu telefonu aldım ve 1 haftadır kullanıyorum
    uzun araştırmalırım sonucu bir türlü karar veremeyip almaktan vazgeçtiğim samrtphone telefonlardan bir süre kendimi uzak tutdum ama daha sonra bi anlık kararla bu telefonu hepsiburadan 750 tl ye aldım (25 tl de bonus kazandım )
    daha önce experia neo modeline kafa yoruyordum ne olduysa bi anda bu telefona kanım ısındı.

işlemcisi çok hızlı oyunları hiç kasmadan oynayabiliyorum hd filmleri çok güzel oynatıyor dokunmatiği çok hassas ve ekranıda tft olmasına rağmen çok kaliteli bu eksiği kafanıza takmayın derim kesinlikle memnun olacaksınız fiyatına göre çok iyi bir telefon

SAMSUNG SII I PHONE YADA 1000 TL NİN ÜZERİNDEKİ TELEFONLARLA BU BU TELEFONU KIYASLAYARAK TAVSİYEDE BULUNAN ARKADASLAR BU TÜR MANTIKSIZ KIYASLAMA YAPARAK İNSANLARIN KAFASINI KARIŞIRMAYIN BİZLERDE BİLİYORUZ 1500 TL VERİP İYİ TELEFON ALMAYI ...

kardeşim bence olayı özetlemişsin süpersin
    tüm yorumlara bakıyorum %90 1500-2000 tl lik telefonlarla kıyaslıyor bu telefonu.
    bu da zaten süper bir telefon olduğunun kanıtıdır.
    750-800 tl fiyatındaki telefonun 1500-2000 tl lik telefonlarla kıyaslanması zaten çok kaliteli ve iyi bir telefon olduğunun kanıtıdır.

Değil mi?

• son mesaj olayı özetlemiş bence:) bu cihazı kullanan biri olarak(hatta şuan ben söylüyorum o yazıyor, harika bir şey:D ) 1000tl üzerine çıkmak istemeyen kişiler için cazip bir cihaz herkeze tavsiye ederim
  • android 4.0 güncellemesi buna çıkarmı ya da çıktı mı ?
  • Bende az önce hılıaldan sipariş ettim. Galaxy mini vardı hem işlemci hem hafıza yönünden yetersiz kalıyordu. 1 sınıf ileri atladım wonder almaya karar verdim. Bende galaxy s ile w'nin karşılaştırmasının yanlış olduğunu düşünüyorum. Araştırdığım kadarıyla ortalama üstü bir akıllı telefon kullanıcısı için gayet ideal bir telefon. Pişman olacağımı sanmıyorum.
  • telefonun fiyatı ve özellikleri gerçekten çok güzel. gidip s2 ile karşılaştırmıssınız arkadaşlar bu ne saçmalıktır ya. biri kaç tl biri kaç tl
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.