Şimdi Ara

Samsung Galaxy i8150 W (HepsiBuradaya Gelmis) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
57.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bugün biraz inceleme fırsatı buldum. Arkadaşımda var bu telefondan. Ekran bence tatmin edici düzeyde ve cihaz gayet hızlı. Vatan'dan indirimli olarak 850 liraya almış. Ancak küçük bir sorunla geldi bugün bana. Müzik oynatıcısındaki kendi albüm kapağı olmayan şarkıların hepsine daha önce telefona attığı bir resim yerleşmiş ve o resim gitmiyor :D O resmi telefondan sildiği halde. Bir çözüm fikri olan var mı?
  • Görüntülü görüşmeyi(skype, fring vb proğramlar değil) deneyen oldu mu? Androidlerin için tek bu telefonda var heralde. Nokia mı satıp androide geçmeyi düşünüyorum ama görüntülü konuşma yüzünden geçemiyorum.
  • telefonun şarjı kaç gün gidiyor acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetufo

Görüntülü görüşmeyi(skype, fring vb proğramlar değil) deneyen oldu mu? Androidlerin için tek bu telefonda var heralde. Nokia mı satıp androide geçmeyi düşünüyorum ama görüntülü konuşma yüzünden geçemiyorum.

Skype android için görüntülü görüşme yapılabilen sürümünü yayınladı, sitesinde mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umit

quote:

Görüntülü görüşmeyi(skype, fring vb proğramlar değil) deneyen oldu mu? Androidlerin için tek bu telefonda var heralde. Nokia mı satıp androide geçmeyi düşünüyorum ama görüntülü konuşma yüzünden geçemiyorum.

Skype android için görüntülü görüşme yapılabilen sürümünü yayınladı, sitesinde mevcut

Hocam adam ne diyo sen ne diyosun.Arkadaş 3g şebeke üzerinden görüşme diyor.Skype her cihazda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

quote:

Orijinalden alıntı: Umit

quote:

Hocam adam ne diyo sen ne diyosun.Arkadaş 3g şebeke üzerinden görüşme diyor.Skype her cihazda yok.

, rehberden kişiyi aramak istediğimde video arama seçeneğini soruyorum.

• Telefon gayet güzel. Hızlı çalışıyor. Ekran kalitesi düşündüğünüzden çok daha iyi.

Benim telefonla ilgili büyük bir sıkıntım var. Bazen şarjı hiç kullanmadan durduk yerde yarım günde bitiyor, ama bazen de akşama kadar sürekli telefonla konuşuyorum, sürekli exchange üzerinden emaillerim gelip gidiyor, sosyal hub vb sürekli açık, bir sürü sms geliyor ama akşam olduğunda sadece çok az pili azalmış oluyor.

Acaba bir sorun mu var yoksa pili inanılmaz çok yiyen bir uygulama açık mı kalıyor, ne oluyor anlamış değiliz.

Kullanan arkadaşlar, sizin piliniz ne kadar gidiyor? Neler kullanıyorsunuz?
  • s2 de 1.2 ghz bunda 1.4 ghz ama videolara baktım s2 den daha yavaş çalışıyor ve fiyatıda yarı fiyatı derken anladımki bunun işlemcisi tek çekirdekmiş bence bunun 0 ını alana kadar 2. el s2 almak çok daha mantıklı. Çünkü arada ciddi farklar var. Hem fiziksel hem donanımsal.

İyiki burdaki yorumlara bakmamışım diyen arkadaşlar için söylüyorum. Buraya girenlerin çoğu telefonu galaxy serisi olduğu için s2 gibi telefonlarla kıyaslayarak onu söylüyorlar. Fakat bu telefon s2 yle falan kıyaslanmamalı. Kendi fiyat çerçevesinde kıyaslanmalı. Bir s2 kullanıcısının bu telefonu beğenmemesi çok doğal. İŞletim sistemi olarak farkı android 4.0 geldiğinde göreceğiz. Buna destek gelmeyeceği için işletim sistemide farklı olacak tamamen geriye düşecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 6 Aralık 2011; 18:39:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

s2 de 1.2 ghz bunda 1.4 ghz ama videolara baktım s2 den daha yavaş çalışıyor ve fiyatıda yarı fiyatı derken anladımki bunun işlemcisi tek çekirdekmiş bence bunun 0 ını alana kadar 2. el s2 almak çok daha mantıklı. Çünkü arada ciddi farklar var. Hem fiziksel hem donanımsal.

İyiki burdaki yorumlara bakmamışım diyen arkadaşlar için söylüyorum. Buraya girenlerin çoğu telefonu galaxy serisi olduğu için s2 gibi telefonlarla kıyaslayarak onu söylüyorlar. Fakat bu telefon s2 yle falan kıyaslanmamalı. Kendi fiyat çerçevesinde kıyaslanmalı. Bir s2 kullanıcısının bu telefonu beğenmemesi çok doğal. İŞletim sistemi olarak farkı android 4.0 geldiğinde göreceğiz. Buna destek gelmeyeceği için işletim sistemide farklı olacak tamamen geriye düşecek.

Nerden çıkarıyorsunuz w modeline csi 4,0 gelmeyeceğini. Sallamayın öyle. Yüzde 90 gelecektir. daha yeni 2.3.6 versiyonu yayınlandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lord987

quote:

s2 de 1.2 ghz bunda 1.4 ghz ama videolara baktım s2 den daha yavaş çalışıyor ve fiyatıda yarı fiyatı derken anladımki bunun işlemcisi tek çekirdekmiş bence bunun 0 ını alana kadar 2. el s2 almak çok daha mantıklı. Çünkü arada ciddi farklar var. Hem fiziksel hem donanımsal.

Nerden çıkarıyorsunuz w modeline csi 4,0 gelmeyeceğini. Sallamayın öyle. Yüzde 90 gelecektir. daha yeni 2.3.6 versiyonu yayınlandı.

http://www.renkliweb.com/mobil/android-4-0a-guncellenecek-samsung-telefonlarin-tam-listesi.html

galaxy s2 nin altına 4.0 gelmeyecek. Zaten gelmemeside normaldir çünkü s2 düzeyinde telefonlar değil bunlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lord987

quote:

http://www.renkliweb.com/mobil/android-4-0a-guncellenecek-samsung-telefonlarin-tam-listesi.html

galaxy s2 nin altına 4.0 gelmeyecek. Zaten gelmemeside normaldir çünkü s2 düzeyinde telefonlar değil bunlar.

Allah aşkına sen bu haberden bunumu anlıyorsun. henüz onaylanmadı ibareleri var. daha düne kadar s2 de onaylanmamıştı. samsung diğer teller içinde çalışmalar devam ettiğini ve bunlarıda ilerki zamanlarda açıklayacağını söylüyor. kademe kademe açıklanıyor. htc dahil herkes kendi firmasından haber bekliyor. bana bir haber gösterirmisin s2 den baSka tele çıkmayacak diye. Birde bunlar s2 düzeyinde teller değil diyorsun se neo dahil son modellerin hepsine çıkarıyor peki onlar s2 düzeyinde tellermi. lütfen bilmeden yorum yapmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord987 -- 7 Aralık 2011; 9:07:47 >

• Aveasimmenu guncelleme hata:0 01 6985 diye sürekli bir hata mesajı alıyorum..yardımcı olabilecek varmı?
  • ekran tft değil S-LCD
  • Ben telefonun hiç bir eksi yanını göremedim çok kurcalamadım şu an 2. gününde batarya daha yarıya bile inmedi, ama çok telefonla görüşüyorum
    Çok kibar ele tam oturuyor ve çok hızlı tavsiye edebileceğim bir telefon sensörler mükemmel hızlı 1.4 ghz işlemci var flash videolarda çok performanslı.
  • fiyatı ne kadar bu telefonun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pertry

Ben telefonun hiç bir eksi yanını göremedim çok kurcalamadım şu an 2. gününde batarya daha yarıya bile inmedi, ama çok telefonla görüşüyorum
    Çok kibar ele tam oturuyor ve çok hızlı tavsiye edebileceğim bir telefon sensörler mükemmel hızlı 1.4 ghz işlemci var flash videolarda çok performanslı.

neo v mi galaxy wondermı diye düşünüyodum, dostum sana güvenerek yarın telefonu almaya gidiyorum
  • Kesinlikle pisman olmassiniz
    hayirli olsun simdiden
  • kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. teamviewer ile bilgisayara bağlanıp bi denermisiniz? herhangi bir kasma takılma sorun oluyor mu bu benim için çok önemli. i9003 te oluyor ve bu benim için çok büyük bir sorun...

bir arkadaşım denerse çok makbule geçecek. sağolun şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: NIGRA

kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. teamviewer ile bilgisayara bağlanıp bi denermisiniz? herhangi bir kasma takılma sorun oluyor mu bu benim için çok önemli. i9003 te oluyor ve bu benim için çok büyük bir sorun...

yanlis yere yazmissiniz. galaxy w ana konusuna yazarsaniz yardimci olacaklardir...

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=54533667&p=3&f=188

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncay_d -- 14 Mart 2012; 1:32:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NIGRA

kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. teamviewer ile bilgisayara bağlanıp bi denermisiniz? herhangi bir kasma takılma sorun oluyor mu bu benim için çok önemli. i9003 te oluyor ve bu benim için çok büyük bir sorun...

kasıntı ile normal arasında diyebilirim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.