Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY İ8150 W GOLD BİLGİSAYARDA 699 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
1
Favori
16.400
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni seriler geliyor bunlar yakında 500 liraya kadar düşecek. Zaten çok kalas bi telefon hayatta 700 lira etmez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eneswego

Yeni seriler geliyor bunlar yakında 500 liraya kadar düşecek. Zaten çok kalas bi telefon hayatta 700 lira etmez..

• quote:

Yeni seriler geliyor bunlar yakında 500 liraya kadar düşecek. Zaten çok kalas bi telefon hayatta 700 lira etmez..

bu arkadaşla aynı forumdayız. takdiri sizlere bırakıyorum :))

• Gençler ironi yapıyorum aynı telefonu bugün gidip vatandan alıcam

Aynısını yapan insanlar var gerçekten..:)
  • quote:

Şu yazdıklarından sonra altındaki logoyu görünce şaşırdım.
  • Ben de siparişimi geçtim az önce gold'dan ama ne bir mail geldi ne sitede siparişlerim bölümü var ne kargo takip nosu? Ne amatör bir alışveriş anlayışıdır bu yahu!

Size böyle herhangi bir bildirim geldi mi siparişinizle ilgili?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gordons

Benimki de dün geldi garanti brightstar

distribitör garantisinde değil galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldmaster61

Ben de siparişimi geçtim az önce gold'dan ama ne bir mail geldi ne sitede siparişlerim bölümü var ne kargo takip nosu? Ne amatör bir alışveriş anlayışıdır bu yahu!

Size böyle herhangi bir bildirim geldi mi siparişinizle ilgili?

yok kardeş kimseye gelmedi ben 20-03-2012 geçtim benimle gecen diğer arkadaşların hepsinin telefonu geldi ben hala bekliyorum aynen dediğin gibi ne kargo durumunu nede başka bir şey göremiyorsun supriz yapıyorlar aniden kapıda telefon gelmiş...

• Brightstar garanti konusunda bilgisi olan var mı?
  • arkadaşlar telefon geldi ama bir türlü açamadım şarza taktım ama bil gösterge si ekrana geldi ama telefon bir türlü açılmadı sim kartımı takmadım daha ..
  • Yakında Galaxy Ace 2 çıkacak. Muhtemelen ona yer açmak için böyle bir şey yaptılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esen38

arkadaşlar telefon geldi ama bir türlü açamadım şarza taktım ama bil gösterge si ekrana geldi ama telefon bir türlü açılmadı sim kartımı takmadım daha ..

telefon açıldı şarz bitmiş
  • simdi 739 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

Brightstar garanti konusunda bilgisi olan var mı?

Brigstar , geçerli bir garantidir.

Samsung yetkili servisleri cihazınıza bakar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkadem

Yakında Galaxy Ace 2 çıkacak. Muhtemelen ona yer açmak için böyle bir şey yaptılar.

Wonderin ace 2 ye göre artıları çok , hiç bir extrası yokken çıkmasını anlayamadım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son fiyat 699 a düşürmüşler......kaçırdım diyen varsa asılsın.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

quote:

Orijinalden alıntı: bkadem

Yakında Galaxy Ace 2 çıkacak. Muhtemelen ona yer açmak için böyle bir şey yaptılar.

Wonderin ace 2 ye göre artıları çok , hiç bir extrası yokken çıkmasını anlayamadım..

Galaxy W'ye göre Ace 2'nin artıları: 800 mhz çift çekirdek, 3.8 inc PLS ( Ips ) Ekran, 768 Ram.

Eğer W 700 ediyorsa, Ace 2'de 800-850 aralığında olması gerekir ki alınası bir ürün olsun.

Aşağıda karşılaştırma linki bulunmakta.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4559&idPhone2=4114

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkadem -- 25 Mart 2012; 20:52:04 >

• siyahına zam yapmışlar, çocuk oyuncağı gibi bir indiriyorlar bir yükseltiyorlar...
  • Aşağıdaki videolar telefonu alacaklar için fikir verebilir. Benim düşüncem günü kurtaran bir telefon. Ne çok iyi ne de kötü. Iphone 4 ile rakip.

Galaxy W ile Galaxy 2 Karşılaştırma

Galaxy W Elle Tutma

Galaxy W Kullanım Deneyimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

siyahına zam yapmışlar, çocuk oyuncağı gibi bir indiriyorlar bir yükseltiyorlar...

Yerinizde olsam Ace 2'yi beklerim. Tek çekirdek dönemi geçti bence.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.