Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SAMSUNG GALAXY İ8150 W GOLD BİLGİSAYARDA 699 TL

208
Cevap
1
Favori
16.168
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> SAMSUNG GALAXY İ8150 W GOLD BİLGİSAYARDA 699 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      29 Mesaj
      21 Mart 2012 21:59:25
      ben olsam bu GOLD 'un sayfaındaki fiyatları kim yazaıyorsa ilk iş onu iştek kovardım.. Resimdeki gerçek fiyat-indirimli fiyat aynı kar 100/0 ise neden o fiyatın üstünü çizersin. diğer ürünlerdede taksit sayıX taksit meblası net fiyatı yazmaya üşenmişler işimiz yok hesap yapacaz.
      ki vatanda 349 TL

edit: adaların site şablonu bu sanırım her cihaza bunu yapmışlar.. Nasıl bi mantık onu hiç çözemedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bipper -- 21 Mart 2012; 22:03:19 >
      |
      |

Edebli.. Edebinden Susar.. Edepsiz.. Ben susturdum sanar..
    • Binbaşı
      1349 Mesaj
      21 Mart 2012 22:05:05
      Gold paralel ithalat satıyor diye biliyorum
      |
      |

• 21 Mart 2012 22:26:18
      quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Satın alan arkadaşlar ben araştırdım kimseye mail gelmemiş ve takip olabmıyor.Ben daha önceden 900TL lik fotoğraf makinası almıştım golddan bunu da aldım.Umarım hayorlı olur.

Bir deiğer söyleyeceğimde Bütçesi 850 TL olan atrix alabilir.Ancak bu fiyata bence Wonder gayet uygun

Evet şu ana kadar mail namına birşey gelmedi. Daha önce alınan fotoğraf makinasında da durum böyle miydi? yani hiç mail ya da takip olmadan mı ürünün teslimatını yapmışlardı?
      |
      |

• Yüzbaşı
      397 Mesaj
      21 Mart 2012 22:31:34
      arkadaşlar bu telefonun siyahı mı almalı beyazını mı hızlı alda beyazı var ancak çabuk kirlenme olur mu acaba ? siyah stoklarda kalmamış görüntüsü güzel beyazında ama kirlenme durumundan korkuyorum.
      |
      |

• Yarbay
      4157 Mesaj
      21 Mart 2012 22:33:13
      valla ben o zaman aldığımda sitenin tasarımı farklıydı yakında değişti.Aramış bir arkadaş yakında göreceksiniz demiş büyük ihtimal bilgilendirme yaparlar ben yarın bi arayıp bilgi alacağım
      |
      |

CANON 600D # EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS2/50 mmF1.8 /Sony Xperia Z2
    • Binbaşı
      1703 Mesaj
      21 Mart 2012 23:26:40
      quote:

Orijinalden alıntı: oski32

quote:

Orijinalden alıntı: Witchdoktor

quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

ARKADAŞLAR YANLIŞ BİLGİ!!!

ATRIX'in 2 modeli var. Birinin SAR değeri 0,84 , diğerinin ki 1,50!!

SAR değeri yüksek olan model 4G 'li olan modeli, o Türkiye'de satılmıyor zaten.
      Türkiye'de satılan model SAR değeri düşük olanı.

Forumlarda uzun süredir tartışılıyor bu konu. Ama sonuçta artık 1. jenerasyon Atrix'in Türkiye dahil tüm dünyada satılan versiyonunun Atrix 4G olduğuna kanaat getirildi. Seri no'su Atrix 4G serisine ait (4G destekli ve 4G seri no'lu bu ürünün adından da artık 4G ibaresi kaldırıldı). Zaten Atrix 4G Amerika'da satıldığı ilk birkaç ay sonrasında tüm dünyaya 4G destekli olan tek bir model olan Atrix adıyla satışa sunuldu (büyük olasılık).

sar konusunda muamması var evet atrixin o da olmazsa güzel olucak kendi sitesinde 0.84 yazıyor fakat bağımsın bir kuruluş tarafından araştırılması gereken bir konu 1,50 hakikatten fazla hoş 0.84 de fazla ama işte idare eder bu konuda galaxy sler çok iyi

Arkadaşlar tartışılacak ya da şüphe duyulacak bir durum yok.

http://www.motorola.com/staticfiles/Support/AU-EN/Mobile_Phones/ATRIX/Documents/Staticfiles/ATRIX_AU-EN_UG_68016025001_V1.pdf

4G'li olan modelinin maliyeti daha pahalıyken ne diye Avrupa pazarına bunları sürsünler ki?
      Hani merdiven altında bayramlık şeker üreten kaçak bir imalathane değil ki ayrıca bu!

Motorola'dan bahsediyoruz!!!

Böylesine önemli bir konuda böylesine bir hata / sahtekarlık yaparlar mı?
      Üstte linkini vermiş olduğum PDF'i açın ve 51. ve 52. sayfalarını okuyun.

Adamlar olabildiğince detaylı bir şekilde anlatmışlar. Bir çok telefonda bu kadar detaylı bilgiyi bile bulamazsınız.
      |
      |

• Binbaşı
      1951 Mesaj
      21 Mart 2012 23:53:03
      ben 4 aydır kullanıyorum ve bence çok iyi bir cihaz...
      750 tl ye bile bulan kaçırmasın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      905 Mesaj
      22 Mart 2012 10:50:20
      Bu gün sabah müşteri hizmetlerini aradım üç gündür ne bakımı bu kadar dedim sitede bakım çalışması hala bitmediğini söylediler bende biraz kızdım tabi hemen siparişinizi iptal edebiliriz dediler gold bir halt etti işin içinden çıkamıyorlar sipariş gecenlerin siparişlerini iptal etmesini bekliyorlar benim aklıma böyle şeyler geliyor üç gün sitade bakım çalışması olurmu arkadaşlar...

• Yüzbaşı
      368 Mesaj
      22 Mart 2012 11:00:54
      quote:

Orijinalden alıntı: esen38

Bu gün sabah müşteri hizmetlerini aradım üç gündür ne bakımı bu kadar dedim sitede bakım çalışması hala bitmediğini söylediler bende biraz kızdım tabi hemen siparişinizi iptal edebiliriz dediler gold bir halt etti işin içinden çıkamıyorlar sipariş gecenlerin siparişlerini iptal etmesini bekliyorlar benim aklıma böyle şeyler geliyor üç gün sitade bakım çalışması olurmu arkadaşlar...

Çözmüşsünüz olayı. Klasik bir Gold Group (Gold, hizlial...) taktiğidir bu.
      |
      |

• Yarbay
      4157 Mesaj
      22 Mart 2012 11:28:37
      Merhaba arkadaşlar,

Ben bugun siparişim ile ilgili olarak GOLD u aradım.Sürekli birine yönlendirdi ve orda da bekledim 3 -4 telefondan sonra biraz dinleyip bekleyeyim şu müziği dedim ve temsilci çıktı.Sipariş ile ilgili bilgi istedim.İsim sordu söyledim ve bugun faturasının kesildiğini yarın mail yoluyla kargo takip numarası verileceğini iletti.

Başka bir bilgi edinen yazarsa bililendirmiş oluruz milleti

• Binbaşı
      1186 Mesaj
      22 Mart 2012 11:53:08
      Gelir inşallah telefonlarınız beyler Ayhan hayırlı olsun şimdiden...
      |
      |

• 22 Mart 2012 12:00:10
      quote:

Merhaba arkadaşlar,

Ben bugun siparişim ile ilgili olarak GOLD u aradım.Sürekli birine yönlendirdi ve orda da bekledim 3 -4 telefondan sonra biraz dinleyip bekleyeyim şu müziği dedim ve temsilci çıktı.Sipariş ile ilgili bilgi istedim.İsim sordu söyledim ve bugun faturasının kesildiğini yarın mail yoluyla kargo takip numarası verileceğini iletti.

Başka bir bilgi edinen yazarsa bililendirmiş oluruz milleti

Az önce Gold dan aradılar. Adres kısımında bir sorun olduğunu bilgisayarın kaydetmediğini, sadece il ve ilçe bilgisini istediler. Öğleden sonra siparişin son durumu öğrenmek için müşteri hizmetlerini aramayı düşünüyorum..
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      22 Mart 2012 15:21:23
      evet evet site yenilenmiş ama mağazadada aynı fiyat hatta i9100 1559 TL en yakını bimeks fiyatı 1609 TL
      gold sanırım kendini küllerinden yaratıyor :))) eskiden yazıcıoğlundada öyleydi :)))
      |
      |

• 22 Mart 2012 15:36:30
      Müşteri hizmetleriyle görüştüm, siparişle ilgili son duruma sistemden bakamayacaklarını ancak 3 iş günü içerisinde siparişin kargoya verileceğini ve kargoya verildiğinde mail yoluyla bizi bilgilendireceklerini söylediler.
      |
      |

• Onbaşı
      29 Mesaj
      22 Mart 2012 16:52:28
      Alan arkadaşların telaş yapmasına gerek yok.. piyasada zaten 750 TL ye (birçok elektromarkette) olan bir telefonu 660 TL ye aldığınızda size göndermeme durumu zaten olmaz.. hani yanlışlıkla 250 TL bi fark olmuştur o zaman yan çizerler.. ama 100 telefon satatılar desek o süre zarfında hadi hep zarar ettiler desek (kendi karlarını düşersek) 2000 TL zarar ederki GOld bu yüzden yan çizecekse yazıklar olsun.. ama ben sorun olmayacağıuna eminim.. Hayırlı olsun alanlara...
      |
      |

Edebli.. Edebinden Susar.. Edepsiz.. Ben susturdum sanar..
    • Teğmen
      137 Mesaj
      22 Mart 2012 16:52:34
      c650 de dnla var tabiki...
      |
      |

Bitirim İkili : Coming soon + Logitech Z5500
    • Yarbay
      4157 Mesaj
      23 Mart 2012 13:13:25
      Arkadaslar benim telefon bugun saat 11de geldi su an da ondan yaziyorum kargo gayet hizliydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 23 Mart 2012 13:28:48
      quote:

Arkadaslar benim telefon bugun saat 11de geldi su an da ondan yaziyorum kargo gayet hizliydi.

Hayırlı olsun telefonun, güle güle kullan. Kargoya verildiğine dair mail ya da telefon yoluyla herhangi bir bilgi geldi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swedeath_opeth -- 23 Mart 2012; 13:30:42 >
      |
      |

• Onbaşı
      26 Mesaj
      23 Mart 2012 13:45:07
      quote:

Hayırlı olsun Garanti durumu nedir telefonun

• Yarbay
      4157 Mesaj
      23 Mart 2012 13:50:49
      Dün aramıştım sipariş durumu ne diye dedi fatura kesildi yarın size takip numarası geleek mail ile.Ama o gelmeden kargo geldi
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
nice türkiye
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.