Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY İ8150 W GOLD BİLGİSAYARDA 699 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
1
Favori
16.400
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok laf ettiniz ama görüyoruz ki ürünler geliyor.
  • hala yok............
  • Mediamarktta 759 du geçen bu cihaz. Abi böle bişiy alacaksam elden almayı tercih ederim beklemeye değmez yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eneswego

Mediamarktta 759 du geçen bu cihaz. Abi böle bişiy alacaksam elden almayı tercih ederim beklemeye değmez yani.

herkesin 100 tl fazla vermeye gücü olmayabilir.adam 2 gun bekler parasi cebinde kalir.birde su konu var gold paralel italat satiyor.baska bazi site yorumlarinda yaziyor adam tel almis kutu icerigi cakma mal.tum paralel italatlardami durum boyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

quote:

Mediamarktta 759 du geçen bu cihaz. Abi böle bişiy alacaksam elden almayı tercih ederim beklemeye değmez yani.

herkesin 100 tl fazla vermeye gücü olmayabilir.adam 2 gun bekler parasi cebinde kalir.birde su konu var gold paralel italat satiyor.baska bazi site yorumlarinda yaziyor adam tel almis kutu icerigi cakma mal.tum paralel italatlardami durum boyle.

brightstar paralel değil vodafone un ortak olduğu resmi distribitör galiba yanlış mi biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

quote:

brightstar paralel değil vodafone un ortak olduğu resmi distribitör galiba yanlış mi biliyorum

Samsung un 4 yada 5 resmi dağıtıcısından biri..

• quote:

quote:

Öncelikle brightstar'ın kim olduğunu araştırın sonra paralel diyin bence
  • 10 gün önce sipariş ettiğiğim telefon pazartesi elime geçmiş ancak gold tarafından siyah renk istememe rağmen beyaz olarak gönderilmişti.Aynı gün gold bilgisayarı defalarca arayıp ulaşabildikten sonra ürünü değişime gönderdim.Gold yetkilisi ürünü ellerine geçer geçmez değişimini yaparak bana ulaştırılacağını ifade etmişti.Ürünün en geç bugün geleceğini düşünerek farklı bir siteden dün de kılıfını bile sipariş etmiştim.Kılıf 18 saat sonra bugün elime geçti ama tlf gelmemesi üzerine aradığım gold pc yetkilisi bana ilk başta bana gönderimesi gereken siyah renk ürünün başkasına gönderildiğini, Adana oturan bu kişi ile irtibat kurulacağı, ondan da telefonun geri isteneceği, tlf kayıtlarının değiştirileceği vb. günlerce sürecek bir prosedürden bahsederek değişim sürecinin devam ettiğini belirtti. Tabiki ben de siparişimi iptal ettim artık.Telefon kılıflarına bakarak bu firmanın para iade sürecinin aylar sürer mi acaba diye düşünmekteyim. .Bi daha gold dan alışveriş mi ASLA..

• Hızlıalda world ve yeni kayıt olanlara hediye çekiyle (50+20) 652 liraya geliyor
  • bu telefon şu an indirimde mi. her yerde indirimde diye duydum 799 lira? daaha ucuzu var mı?
    ayrıca bir arkadaşım brighstar garantili aldı 800 liraya. kötü bir durum yok değil mi ? normal yani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Met_10

bu telefon şu an indirimde mi. her yerde indirimde diye duydum 799 lira? daaha ucuzu var mı?
    ayrıca bir arkadaşım brighstar garantili aldı 800 liraya. kötü bir durum yok değil mi ? normal yani ?

719TL Taksitli
    697TL Nakit

http://www.istanbulbilisim.com.tr/i8150-galaxy-w-black-samsung-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,30564.html
  • usta istanbuldan elden alabiliyormuyuz sayın istanbul bilişim bey ? metrobüsle giderken binanızı görmüştüm nakit versem oraya gelip olmaz mı ?
  • telefon nasıldır arkadaşlar, kullananlar + ve - yönlerini yazabilir mi?

gold pc de tek çekim veya havale ile 699 tl, fiyat uygun, yeni telefon almak istiyorum, bu fiyat aralığında.

birde gold açıklamalarda görüntülü görüşme var demiş, android işletim sistemli telefonlarda görüntülü görüşme olmuyor diye biliyorum,
    bilen gören duyan varsa bir açıklama lütfen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

usta istanbuldan elden alabiliyormuyuz sayın istanbul bilişim bey ? metrobüsle giderken binanızı görmüştüm nakit versem oraya gelip olmaz mı ?

Mağazalarımızın adresleri asağıdaki gibidir. Her 2 mağazamızda da ürün mevcuttur. Alabilirsiniz.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/?act=ShowContact

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstanbul Bilişim -- 11 Nisan 2012; 13:28:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

telefon nasıldır arkadaşlar, kullananlar + ve - yönlerini yazabilir mi?

gold pc de tek çekim veya havale ile 699 tl, fiyat uygun, yeni telefon almak istiyorum, bu fiyat aralığında.

birde gold açıklamalarda görüntülü görüşme var demiş, android işletim sistemli telefonlarda görüntülü görüşme olmuyor diye biliyorum,

ablamda galaxy s 1 var bende huawei 3100. görüntülü görüşme yapıyoruz bir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altay Han

quote:

ablamda galaxy s 1 var bende huawei 3100. görüntülü görüşme yapıyoruz bir sorun yok.

bilmediğim için soruyorum.

galaxy s1 dediğiniz telefon android işletim sistemine mi sahip?

bende şu anda u 3100 kullanıyorum :)

• Görüntüşü konuşma var arkadaşlar olmasa neden ön tarafa kamera koysunlar evet android hepsi galasy s i9000 kullanıyorum şuan (bu sizin tabirinizle s1) birde I9100 S2 var ve yakında S3 ü çıkacak bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanli90

Görüntüşü konuşma var arkadaşlar olmasa neden ön tarafa kamera koysunlar evet android hepsi galasy s i9000 kullanıyorum şuan (bu sizin tabirinizle s1) birde I9100 S2 var ve yakında S3 ü çıkacak bilginize...

lg ve samsung hariç diğer androidlerde şebeke üzerinden görüntülü görüşme yok.Ön kamera skype tarzı programlarla chat yapmak için konulmuş diğerlerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apoykalips

quote:

Orijinalden alıntı: sanli90

Görüntüşü konuşma var arkadaşlar olmasa neden ön tarafa kamera koysunlar evet android hepsi galasy s i9000 kullanıyorum şuan (bu sizin tabirinizle s1) birde I9100 S2 var ve yakında S3 ü çıkacak bilginize...

lg ve samsung hariç diğer androidlerde şebeke üzerinden görüntülü görüşme yok.Ön kamera skype tarzı programlarla chat yapmak için konulmuş diğerlerinde.

aynen öyle hocam. xperia serisi bazı modellerde ön kamera olmasına rağmen görüntülü konuşma yapılamıyor.
    Ama bu telefonda olması çok iyiymiş. Benden android telefonlar arasında + puan aldı :)
    Bir de diyorlarki android telefonlarla 3g görüntülü konuşma yapılamıyor :S

• quote:

Telefon çok iyi fiyatta süper hocam kaçırma derim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.