Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GRAND 2 [ANA KONU] ★★ (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
881
Cevap
15
Favori
80.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hzyldz

arkadaşım eğer stabilse hangi romu nereden yükledin yazar mısın?aslında bizim cihazalara 5.0 iyi gider ama deneyip verim alan arkadaşlar buraya yazsa faydalanırdık

Site adi vermem dogru olur mu bilmiyorum ama dun nette gezerken cepstar diye bir telefon forumu buldum. O forumda galaxy grand 2 lte bolumu var oradan talimatlari uygulayip yaptim. Cok kolay bir islem ve hizli. Luxemburg romu bu orjinal samsung ama icinde turkce secenek mevcut. Yani problem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teacherofenglish -- 5 Eylül 2015; 9:23:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.cepstar.net/samsung-galaxy-grand-t21528.html Buradan ulasabilirsiniz

• arkadaşım bu gm-g7105 için rom. bize sm-g710 romu lazım.yine de teşekkürler. grand 2 lte( sm-g7105) telefon sahipleri yükleyebilir.yorumlarda çalıştığı söyleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hzyldz

arkadaşım bu gm-g7105 için rom. bize sm-g710 romu lazım.yine de teşekkürler. grand 2 lte( sm-g7105) telefon sahipleri yükleyebilir.yorumlarda çalıştığı söyleniyor

Evet bizim telefonlar aveadan lte modeli. Bizimkilerde sorunsuz calisiyor.

• Arkadaşlar ttnet lte versiyonunu 36 tl x 24 ay ile satıyor sizce değer mi almaya
  • Arkadaşlar kullanan kimse kalmadı mı telefonu acaba bi yorum yapın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottmn

Arkadaşlar ttnet lte versiyonunu 36 tl x 24 ay ile satıyor sizce değer mi almaya

Bence deger ben aldim. Piyasada zaten tahautlu bundan ucuza makine yok. 36 lira uygun. Ancak daha profesyonel bisey istiyorsaniz yine avea samsung ortakligiyla grand max ti heralde adi ona bakin derim. Biraz daha pahali ama 16gb rom ve 13 arka 5 on kamerali ve ips ekranli model. Bizim telefonlar tft ekran. Farki ne derseniz bu da iyi aslinda bir sikinti yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teacherofenglish -- 20 Eylül 2015; 12:12:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacherofenglish

quote:

Arkadaşlar ttnet lte versiyonunu 36 tl x 24 ay ile satıyor sizce değer mi almaya

Bence deger ben aldim. Piyasada zaten tahautlu bundan ucuza makine yok. 36 lira uygun. Ancak daha profesyonel bisey istiyorsaniz yine avea samsung ortakligiyla grand max ti heralde adi ona bakin derim. Biraz daha pahali ama 16gb rom ve 13 arka 5 on kamerali ve ips ekranli model. Bizim telefonlar tft ekran. Farki ne derseniz bu da iyi aslinda bir sikinti yok.

Cevap için teşekkürler hocam ben telefonda oyun oynamam sadece internete girerim o yüzden bana yeteceğini düşünüyorum benim için tek sıkıntı TTnet e 24 ay bağımlı kalmak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar 1 yıl olmadı grand 2 lte aveo özel sürüm alalı ve bugun bir türk sitesinden 4.4.2 rom attım sırf ust panel için ve antutu sonucu için ikiside bekledıgım gıbı oldu pekı ben bunu garantiye boylece versem garantı kapsamına gırer mı sonucta custom rom yuklemedım cyan gibi sizce girermi kapsamaya bişey olursa
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren656656

arkadaşlar 1 yıl olmadı grand 2 lte aveo özel sürüm alalı ve bugun bir türk sitesinden 4.4.2 rom attım sırf ust panel için ve antutu sonucu için ikiside bekledıgım gıbı oldu pekı ben bunu garantiye boylece versem garantı kapsamına gırer mı sonucta custom rom yuklemedım cyan gibi sizce girermi kapsamaya bişey olursa

Telefonunuzda sorun ne acaba? Servise root atarak gitseniz sorun olurdu ama siz sadece guncel android yuklemissiniz. Sikinti olacagini sanmam.

• Normalde kitkat turkiyeye gelmedi ben lixenburg romu attim insallah bir sorun cikmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: eren656656

Normalde kitkat turkiyeye gelmedi ben lixenburg romu attim insallah bir sorun cikmaz

O orjinal samsung 4.4.2 kitkat romu bizim telefonlar icin. Uani servis problem etmez. Ben 2 haftayi askin kullaniyorum ayni romu. Herhangi birsey yok simdiye kadar. Insallah uine de servise gitmeyiz tabi.

• Tamam tesekkurler

• Arkadaşlar. Grand 2 alalı 2 ay oldu. Son zamanlarda rehberi açıp arama yaparken telefon donuyor. Arama yapamıyorum. Bir müddet sonra rehber cevap vermiyor durdurulsun mu diyor. Çözüm nedir? Fabrika ayarlarına geri mi dönsem?

• Fabrika ayarlarina donunuz...

• Arkadaşlar bendede g7105 modeli tek derdim telefon çalarken sesi kısık geldi artırmanın bir yolu varmı yardım?????????????
  • Beyler bi sorum olucak cevaplarsaniz sevinirim yakin bir arkadaşım bu telefonu kullanıyor telefon sürümü su an jelly beande.Otadan gelen herhangi bir sürüm gözükmüyor aratinca.Kendim de daha önce hic samsung kullanmadığım için yardımcı olamadım.Acaba samsung tarafından bu telefona verilen son sürüm bu mu yoksa kitkat lollipop vs geldi ama biz mi yanlış yapıyoruz biseyi?
    Eğer orjinal stock kitkat veya lolipop rom yükleyebiliyorsak bunu nasıl yaparız ve ikisi de varsa siz hangisini önerirsiniz stabilite ve batarya performansı açısından.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: apollo606

Beyler bi sorum olucak cevaplarsaniz sevinirim yakin bir arkadaşım bu telefonu kullanıyor telefon sürümü su an jelly beande.Otadan gelen herhangi bir sürüm gözükmüyor aratinca.Kendim de daha önce hic samsung kullanmadığım için yardımcı olamadım.Acaba samsung tarafından bu telefona verilen son sürüm bu mu yoksa kitkat lollipop vs geldi ama biz mi yanlış yapıyoruz biseyi?
    Eğer orjinal stock kitkat veya lolipop rom yükleyebiliyorsak bunu nasıl yaparız ve ikisi de varsa siz hangisini önerirsiniz stabilite ve batarya performansı açısından.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Arkadasim turkiye icin bu cihaz bitti. Yani 4.3 jelly bean son.Ancak yuk3ariya bakarsan konuda paylastik 4.4.2 kit kat mevcut. Gayet guzel calisiyor sorunsuz. Kendim aylardir kullaniyorum. Nasil yapilacagi net sekildw anlatilmis linkten bakabilirsin.

• link atan arkadaşlara teşekkürler
  • quote:

ttnetten taksitli almanın prosedürü nedir. Biraz açıklayabilir misiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.