Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Samsung Galaxy Gio 449 TL (hızlıal.com)(Beyaz 428 TL)

135
Cevap
1
Favori
9.387
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Samsung Galaxy Gio 449 TL (hızlıal.com)(Beyaz 428 TL)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      137 Mesaj
      10 Mart 2012 14:23:06
      dün eşime aldım beyazını..çok başarılı bir telefon...
      |
      |

Bitirim İkili : Coming soon + Logitech Z5500
    • Yüzbaşı
      667 Mesaj
      10 Mart 2012 14:41:42
      Ben hala kararsızım. Şu sıralar yeni telefon modelleri çıkıyor. Eskilerin fiyatları biraz daha düşebilir diye düşünüyorum.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      329 Mesaj
      10 Mart 2012 15:48:37
      f/p olarak motorola atrix diyordum ama 2 kat fiyat farkı var bununla, bilmem değer mi :(
      |
      |

• DH Yönetici
      5011 Mesaj
      10 Mart 2012 17:17:52
      quote:

Orijinalden alıntı: dusunmeklazim

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Ne açıdan ?
      Baktığım kadarıyla Turkcell T20 ile arasında sadece 800 Mhz. işlemci farkı var ve ekranı daha küçük.

bu özelliklerle iphone 4 le karşılaştırılan tek telefon oluyor kendisi ve sonuç şu şekilde

eğer paranız varsa iphone 4 alabilirsiniz ama alırken de bir düşünün aralarındaki özellik farkı 2 kat bile değilken 5 kat daha fazla para vermek mantıklı mı???

bu tel parası az olanlar için hatta biraz daha fazla parası olanlar için bile muhteşem bir tel

Şu şu özellikleri daha iyi diyebileceğiniz neresi var ? Ciddi soruyorum. Turkcell T20 ile kağıt üzerinde karşılaştırdığımda marka olarak bakmazsak neredeyse aynı, belki ekran boyutundan ötürü T20 öne geçer.
      İşlemcilerin kod adı bile aynı, sadece Mhz. farkı var.

Baktığım kadarıyla Ram'de aynı.

Gerçekten ciddi soruyorum ne kadar fark var ? iPhone 4 killer muhabbetine girmeyelim, çıkamayız.

• Yüzbaşı
      667 Mesaj
      10 Mart 2012 19:25:34
      Ben en ucuz android telefonu arıyorum. Vodafone 945 300 TL ama tipsiz. Alacağım telefonun biraz tipi iyi olsun. Ekranı çok küçük olmasın. Bunları düşününce direkt Galaxy Gio çıkıyor karşıma. Alternatifi de yok şu anda.

T20 ne kadar? Turkcell'e bulaşmadan alabiliyormuyuz?
    • Yüzbaşı
      546 Mesaj
      10 Mart 2012 20:01:06
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dusunmeklazim

quote:

Ne açıdan ?
      Baktığım kadarıyla Turkcell T20 ile arasında sadece 800 Mhz. işlemci farkı var ve ekranı daha küçük.

bu özelliklerle iphone 4 le karşılaştırılan tek telefon oluyor kendisi ve sonuç şu şekilde

eğer paranız varsa iphone 4 alabilirsiniz ama alırken de bir düşünün aralarındaki özellik farkı 2 kat bile değilken 5 kat daha fazla para vermek mantıklı mı???

bu tel parası az olanlar için hatta biraz daha fazla parası olanlar için bile muhteşem bir tel

Şu şu özellikleri daha iyi diyebileceğiniz neresi var ? Ciddi soruyorum. Turkcell T20 ile kağıt üzerinde karşılaştırdığımda marka olarak bakmazsak neredeyse aynı, belki ekran boyutundan ötürü T20 öne geçer.
      İşlemcilerin kod adı bile aynı, sadece Mhz. farkı var.

Baktığım kadarıyla Ram'de aynı.

Gerçekten ciddi soruyorum ne kadar fark var ? iPhone 4 killer muhabbetine girmeyelim, çıkamayız.

yook yook apple killer muhabbetine hayatta girmem sadece aklıma geldi karşılaştırma ondan yazdım

şimdi hocam t20 yi hiç adam akıllı araştırmadım
      araştırıp karşılaştırma yapmak lazım o yüzden bir şey diyemem
      |
      |

• DH Yönetici
      5011 Mesaj
      10 Mart 2012 20:01:13
      quote:

Orijinalden alıntı: hoca05

Ben en ucuz android telefonu arıyorum. Vodafone 945 300 TL ama tipsiz. Alacağım telefonun biraz tipi iyi olsun. Ekranı çok küçük olmasın. Bunları düşününce direkt Galaxy Gio çıkıyor karşıma. Alternatifi de yok şu anda.

T20 ne kadar? Turkcell'e bulaşmadan alabiliyormuyuz?

450 TL civarında. Turkcell'e bulaşmadan TİM'lerden, KVK, Genpa ve Hızlıal'ın sitesinden alınabiliyordu ama hiçbirinde kalmamış. Sanırım artık satılmıyor veya üretilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 10 Mart 2012; 20:02:50 >
      |
      |

• Yarbay
      12740 Mesaj
      10 Mart 2012 21:27:04
      Şuan android e giriş için f/p cihazı vatan indirimi ile lg hub tur.

http://www.vatanbilgisayar.com/cep-telefonu/lg-lg_e510-lg-e510-optimus-hub-cep-telefonu-(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=58707

3.5 '' Android 2.3.4 gorilla glass ve flash destekli.
      |
      |

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür
    • Yüzbaşı
      496 Mesaj
      11 Mart 2012 07:23:30
      quote:

Orijinalden alıntı: cenkee

gps zaten var gözüküyor

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_gio_s5660-3741.php

a_gps hic kullanmadim. internetten aliyor da. normal gps gibi anlik gosterebiliyor mu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4200 Mesaj
      11 Mart 2012 07:54:32
      quote:

Orijinalden alıntı: metinbestil

quote:

gps zaten var gözüküyor

a_gps hic kullanmadim. internetten aliyor da. normal gps gibi anlik gosterebiliyor mu.

Alette normal gps var, telefonu aldıktan sonra kendin uygun bir program yükleyip gps i sorunsuzca kullanabilirsin, ben iGo kullanıyorum, en iyisi bu şu anda.

Konuya gelince, 450 TL telefon için gayet uygun, internet, müzik, oyun ve hatta film, dizi izlemek gibi her işi sorunsuzca yapabiliyorsunuz.

• Yarbay
      2876 Mesaj
      11 Mart 2012 08:51:36
      Gio'da internete gerek duymayan dahili gps mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhdemir -- 11 Mart 2012; 8:51:57 >
      |
      |

• Binbaşı
      1392 Mesaj
      12 Mart 2012 11:28:48
      quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

quote:

quote:

gps zaten var gözüküyor

Alette normal gps var, telefonu aldıktan sonra kendin uygun bir program yükleyip gps i sorunsuzca kullanabilirsin, ben iGo kullanıyorum, en iyisi bu şu anda.

Konuya gelince, 450 TL telefon için gayet uygun, internet, müzik, oyun ve hatta film, dizi izlemek gibi her işi sorunsuzca yapabiliyorsunuz.

Arkadaşım nasıl kulanılacağı hakkında bilgi verebilirmisin? navigasyonumu açacağız. yada hangi programları yüklememez lazım? Navigasyonu açınca interneti kulanıyor sanırım . İnternet bağlantım yok . Biraz acemiyim bu konularda . Yardımcı olursanız sevinirim...

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
      MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

• Binbaşı
      1666 Mesaj
      12 Mart 2012 12:19:48
      dün optimumdaki teknosada bu telefonun fiyatını gördüm arkadaşla konuşuyorduk hızlıalda 450 lira dedim reyonda yandaki samsung mağazasından galiba bi görevli vardı samsung gömlekli.O telefon dedi samsung türkiye garantisi altında değil, hızlıal'a biz mal vermiyoruz dedi...Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum ama.

• Teğmen
      119 Mesaj
      12 Mart 2012 12:33:35
      560 lirayken hızlıal garantili mi acaba
      |
      |

• Yarbay
      2876 Mesaj
      12 Mart 2012 12:56:30
      quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

dün optimumdaki teknosada bu telefonun fiyatını gördüm arkadaşla konuşuyorduk hızlıalda 450 lira dedim reyonda yandaki samsung mağazasından galiba bi görevli vardı samsung gömlekli.O telefon dedi samsung türkiye garantisi altında değil, hızlıal'a biz mal vermiyoruz dedi...Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum ama.

Hizlial :
      Mağazamızda Satılan Samsung Cep
      Telefonları, Samsung Türkiye Yetkili
      Servisleri Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
      Samsung Resmi Distribütörleri
      tarafından ithal edilmektedir.Mağazamızda Satılan Samsung Cep
      tarafından ithal edilmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhdemir -- 12 Mart 2012; 12:57:45 >

• Binbaşı
      1666 Mesaj
      12 Mart 2012 13:48:18
      quote:

Orijinalden alıntı: serhdemir

quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

Hizlial :
      Mağazamızda Satılan Samsung Cep
      tarafından ithal edilmektedir.Mağazamızda Satılan Samsung Cep
      tarafından ithal edilmektedir.

demekki yalancı düzenbazın tekiymiş:)
      |
      |

• Yarbay
      4200 Mesaj
      12 Mart 2012 17:31:43
      quote:

Orijinalden alıntı: cetera

quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

quote:

quote:

gps zaten var gözüküyor

Arkadaşım nasıl kulanılacağı hakkında bilgi verebilirmisin? navigasyonumu açacağız. yada hangi programları yüklememez lazım? Navigasyonu açınca interneti kulanıyor sanırım . İnternet bağlantım yok . Biraz acemiyim bu konularda . Yardımcı olursanız sevinirim...

Özel mesaj gönderdim.

|
      |

• Binbaşı
      1392 Mesaj
      12 Mart 2012 20:04:29
      Sağ ol ForeverMetal . Bir deneyelim bakalım...
      |
      |

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
      MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    • Yarbay
      3690 Mesaj
      13 Mart 2012 19:15:07
      Bence şu aralar fp ürünü samsung galaxy w dir kesinlikle...1.4 ghz işlemci 512 ram Ekran çözünürlüğü vs 3.7 inç ekran 725 tl ye var şu aralar hizlial da 750 ye veriyor..Ben bu ürüne gaz kesiyorum valla..

• Teğmen
      119 Mesaj
      15 Mart 2012 19:29:30
      quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Bence şu aralar fp ürünü samsung galaxy w dir kesinlikle...1.4 ghz işlemci 512 ram Ekran çözünürlüğü vs 3.7 inç ekran 725 tl ye var şu aralar hizlial da 750 ye veriyor..Ben bu ürüne gaz kesiyorum valla..

motorola atrix var. sanırım o f/p olarak biraz daha iyi. onuda tavsiye edebilirim.
      bu arada ben gio yu hızlıal dan aldım bugün. 20 hediye puan+20 world puan+12 taksit bonus şeklinde 418 tl ye geldi.

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
nice türkiye
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.