Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY GEAR KULLANICILAR KULÜBÜ (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.476
Cevap
40
Favori
172.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erosbos

quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

arkadaşlar saati samsung dışı telefonda kullanacağım için gear manager'in apk sı lazım. yardımcı olabilecek kimse var mı?

Ayni seyi sormak icin girdim. Xiaomi aldim ama bir turlu tanutamadim. Saatin ekraninda "video izle, ileri,geri"seceneginden baska bisey yok. Samsung harici baska telefona baglama imkani yok mu?

Merhaba bende xiaomi kullanıyorum. Çözebildinizmi acaba bende aynı sorunu yaşıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gear 2 var root yaparsam başka cihazlarda kullanabilirmiyim. Yada başka telefonda kullanmam için ne yapmalıyım.

• boboco B kullanıcısına yanıt
    Buldunuz mu nasıl yapılır. Ben de araştırıyorum

• Selamınaleyküm,

Arkadaşlar sm-v700 cihazım yazılım yüklerken kapandı açamıyorum bu konuda yardımcı olabilecek kimse var mı, garantisi sona ermiş garanti ücret istiyor, benim yapabileceğim şekilde bir durum mudur ki bu,

• V700 gear 1 kamerasiz tarafın kordon azım elinde ölü cihazı olan varsa alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasan K.yıldrım -- 5 Temmuz 2017; 18:6:58 >
  • Merhaba Arkadaşlar 2. El Gear s2 clasic aldım Yeniden etkinleştirme kilidi var aldığım kişiye ulaşamıyorum böyle bir durumla karşılaşan oldumu faturası mevcut Samsung servis kilidi açabilirmi?

• Bende vardı sattım.Ya insan kendini ajan gibi hissediyor alışamamıştım.
  • İyi günler samsung gear sm-v700 aldım ve general mobile 5 plus kullanıyorum ikisi arasında bağlantı yapamıyorum google play den samsung gear uygulamasını indirdim. Gear ara diyorum gearımı bulmuyor gearı sıfırladım video oynatma kısmında kalıyor. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

• XİAOMİ Mi Max cihaza nasıl tanıtırız bilgisi olan var mı?

• Samsung gear s2 classic saatimin arka camı kırıldı ve anakart ı çatlamış servis 100 TL arka kapak ve cam için 300 de anakart için istiyor. Önerisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

• Arkadaşlar Gear S için 8 adet kordon + yedek şarj aparatını Gear S3 e geçtiğim için satıyorum.
    Hepsi tek fiyat 120 TL dir.

http://btym.net/upload/do.php?thmb=112

http://btym.net/upload/do.php?thmb=113

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahsiyet -- 8 Ekim 2017; 12:21:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustagaTR

İyi günler samsung gear sm-v700 aldım ve general mobile 5 plus kullanıyorum ikisi arasında bağlantı yapamıyorum google play den samsung gear uygulamasını indirdim. Gear ara diyorum gearımı bulmuyor gearı sıfırladım video oynatma kısmında kalıyor. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

O modelleri samsung harici kullanamazsiniz.

• Arkadaşlar herkese merhaba. Uzun zamandır S7 edge ve s3 gear ile aranızdaydım. Fakat Telefon değiştirmek durumunda kaldım. HUAWEİ P10 plus aldım. Saat ile eşleştirme yapamıyorum. Google playdan Gear programını da indirdim fakat bağlantı başarısız deyip duruyor. Bu sorunu yaşayan veya çözen var mıdır ?
  • Sa. Arkadaşlar ekran kırık kordonu olmayan arızalı fark etmez uygun fiyata gear s lazım hurda amaçlı satan varsa mesaj atsin

• arkadaşlar samsung gear s3 aldım ancak telefona whatsapp dan gelen bildirimler saate gelmiyor nedendir acaba ?? whatsapp da etkinleştirdim kurulum sırasında
  • Arkadaşlar note 4 kullanırken gear s3 de sorun yoktu. Mi6 aldım ve bazı sorunlar oldu:
    1- Telefon bt ile bağlıyken bana telefon geldiğinde sadece saatten konuşabiliyorum, telefondan konuşamıyorum. BT yi kaparsam telefondan konuşabiliyorum.
    2- Mesajlar, diğer uygulamaların bildirimleri asla gelmiyor. Hangi ayarı yaptıysam beceremedim.

Ayarlarda mı hata yapıyorum, yazılımsal bir sorun mu? Benzer sorun yaşamış olanlar paylaşırsa memnun olurum.
  • selamlar samsung gear 2 batarya (pil) lazım nereden bulabilirim
  • Arkadaşlar merhaba

Tizen 3.0 geldi ama yukarıdan aşağı ekranda el kaydırarak geri gelme gitti. Geri gelemiyorum nasıl yapılıyor bilen var mı?

• Baxı kullanıcısına yanıt
    Sağ üstteki tuşla yapılıyor olması lazım.

• Selam Arkadaslar
    Lütfen yardimci olun zor durumdayım.
    Ikinci el olarak aldigim SAMSUNG gear s sm r750 saat acilmiyor!! Home tuşu ile dawload moduna geçip odin ile yüklemeyi gayet normal olarak yapıyorum, bittikten sonra ekrana GEAR S logosu geliyor ve gidiyor bunu durmadan tekrar ediyor ve acilmiyor ne yapabilirim?
    yardimlariniz icin şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.