Şimdi Ara

Samsung Galaxy Fit 2 [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
19
Favori
26.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yeni aldım ve dün akşamdan beri kullanıyorum ilk başta bildirimler gelmiyor gibiydi ama ayarları düzeltince iyi oldu
    Mesaja hızlı yanıt var mı bunda?
  • Blueorcid B kullanıcısına yanıt

Hızlı yanıt özelliği var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun kendi mesajına gelenlere hızlı yanıt veriliyor mu, birde aramayı mesajla yanıt yapamıyoruz sanırım değil mi?

Gelen mesajlara hızlı yanıt ile dönülüyor ama aramaya dönüş yapamadım.

• Teşekkürler 😊
  • Arkadaşlar bugün sabah 9-9.30 gibi saati şarjdan çıkardım daha 12 saat olmadı %92 ye düşmüş normal mi, ayrıca kardeşimle birlikte almıştık onun ilk %50 lik şarjıyla cuma akşamdan beri kullanıyor ve şarjı hala 21 benim saatte mi sıkıntı var acaba? Sizin şarjlar kaç gün gidiyor
    Not: telefon, WhatsApp, mesaj, alarm bildirimleri açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blueorcid -- 15 Aralık 2020; 20:53:53 >

Ayarları kontrol ediniz. Sürekli nabız, o, bu, şu ölçümü açıksa bataryayı yer tabi. Ben daha yeni aldım, çoğu şeyi kullanmıyorum. Belli aralıklarla ölçüm yapıyor kendisi. İlk şarj döngüm 10 gün gitti neredeyse.

• Ben de dun itibariyle bir fit2 sahibi oldum. Mesaj kaliplari ile yanitlama ozelligi cok hosuma gitti. Email bile yanitlanabiliyor Emaillerde sadece konu basligini gosteriyor. İcindekileri gostermiyor.
    Samsung health uygulamasini yukledim, sabah kalkinca uyku takibini gayet duzgun bir sekilde yaptigini gordum. Egzersiz onerisinde bulundu, uyandiktan sonra esneme egzersizi varmis yaklasik 9 dk suruyor. Onu gerceklestirdim, gune guzel bir baslangic oldu
    Dis mekan yuruyus ve kosu gibi diger aktivitelerdeki performansini merak ediyorum, su ana kadar malzeme kalitesi ve bildirimlerinden memnun kaldim. Geldiginde sarja takmistim, 1 gunluk kullanim sonrasinda 92% kaldi.

Ekleme: Bluetooth cekim gucunu gormek icin telefonu evin en ucunda birakip mumkun mertebe araya olabildigince fazla duvar alip diger ucuna gittim. 130 m2'lik evde hicbir kopma yok, baglanti gayet stabildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dumanus -- 19 Aralık 2020; 10:37:57 >

• Dumanus kullanıcısına yanıt
    Bizim cihazlarda sıkıntı mı var anlamadım
    Kardeşimde aynı cihazı kullanıyor ayarlar aynı hatta onda bildirim daha fazla ama onun %50 şarjı 6.gün akşam bitti benimki 3.gün bitti hiç bildirim almadan %10 günlük şarj yiyor bende üzülerek iade ettim iadem onaylanınca tekrar alacağım ama bir sıkıntı var gibi 10 15 gün bekleme süresi var normalde :(
  • Cihazı sıfırlayıp gece bildirimleri kapamıştım ertesi gün öğlene kadar öyle kalmış ve aynı gün hiç bildirim almadan %10 şarj gitti
    Aynı cihazı kardeşim tüm bildirimler açık neredeyse %50 ilk şarjıyla 6 gün kullandı
    Bence bazılarında problem var bildirimleri kapatacaksak bu cihazın anlamı ne ki
  • Hava durumu açılmıyor bir türlü, neyi yanlış yapıyorum?

Geçerli konumu ekle deyip tele yönlendiriyor, telden de konumu açıyorum yine olmuyor. Tel Samsung, hava widget'i varsayılan accuweather.

Hava durumunu bir kere etkinleştirebildim, konumu kapadım tekrar açtım bir süre yine gözükmedi sonra açıldı. Biraz bekletiyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake LaMotta -- 19 Aralık 2020; 23:1:24 >
  • Mi band 5 mi Galaxy fit 2 mi sizce? Mi band 5'in özelliştirilebilir kadranları çok hoşuma gidiyor fit 2 ye de böyle özelleştirmeler gelir mi sizce deneyimi olan var mı samsung ürünleriyle? Kadranlar önemli aksesuar olarak kullandığımda kıyafetime moduma göre kadran ayarlamak istiyordum fit 2 de bu olsa hiç tereddütsüz alırdım da düşündürüyor benim için gerçekten önemli

• BeutaLLethaL B kullanıcısına yanıt
    Fit 2 aslındq çok güzel ama şarj olayı benim canımı sıktı

Değişik seçenekler var ama kendin ekleyemiyorsun şimdilik. Xiaomi de kendin de ekleyebiliyorsun galiba.

Şarj da çok önemli. Sanırım fit 2, band 5 ten daha iyi değil bataryası daha büyük olmasına rağmen

• Evet ekleniyor benim isteğim de o yönde. Fit 2 daha hoşuma gitse de kadran özelleştirmeden dolayı band 5 alacağım galiba ama biraz daha bekleyeceğim

Benim cihaz sıkıntılı olduğunu düşünüyorum, kardeşimde aynı cihazı kullanıyor %50 şarjla 6 gün kullandı
    Şahsen samsung kalitesini xiaomi ye tercih ederim, hafıza ram olarakta fit2 önde
  • arkadaşlar bu cihazı almak mı matıklı samsung fit 2 mi

honor watch magic 1. seri

550tl alınırmı

HONOR Watch Magic (HONOR TÜRKİYE GARANTİLİ)

https://www.hepsiburada.com/honor-watch-magic-honor-turkiye-garantili-p-HBV00000OGILQ

burada yazan fiyata takılmayın bana 550tl geliyor

• diabl0 kullanıcısına yanıt
    Sesli görüşme yoksa bence fit2 ama diğer özellikleri de önemli tabi
    Birde görsel açıdan bu daha kaba fit2 daha kibar duruyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.