Şimdi Ara

Samsung Galaxy Fit 2 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Lawagolem Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
412
Cevap
20
Favori
26.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme ile de gelmiş olabilir. Zor şeyler değil bunlar.

• Aynen öyle olmaması garip olurdu zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=3-RMWRCiXGY&feature=youtu.be
    Bu arkadaş fit 2 hakkında hemen hemen her noktaya değinmiş.

• Yok mu Fit2 alıp aramıza katılan
  • Ben aldım Kara Cuma zamanı.

• Hayırlı oşsun hocam. Farkettiğim bir eksiklik. Yürüyüş modunda müzik kontrolleri çalışmıyor
  • tirabzonli kullanıcısına yanıt

Yürüyüş moduna özgü bir şey değil. Spor modlarından herhangi birini açsan da o menüden çıkmana izin vermiyor.

Kamera kontrol özelliği de yok. Hangisi daha büyük eksiklik dersen üstteki Samsung Galaxy Fit 2 [ANA KONU] Güncelleme ile çözülebilir bir şey aslında, bildirmek gerekli.

• Yav şu akıllı bileklikte neden konuşma özelliği yok. 100 tane Çinli markanın sattığı M5 bileklikte arama cevaplama konuşma var bunda yok. Bir ya da 2 nesil sonra koymak için yarım yamalak ürün satıyorlar. Koy kardeşim konuşma özelliğini onu da yüzde 50 daha pahalıya sat emin ol onun da alıcısı çıkar. Ama onu koysan Watchlarını satamayacaksın değil mi? Sonra Çinliler piyasayı nasıl geçiriyor. Aha böyle ele geçiriyor.

• Samsung Watch Active saatte bile konuşma özelliği yok. Bilekliğe koymaz. Fit 4 e falan koyar. Parti parti veriyorlar özellikleri

Onu diyorum hocam, Çinlinin 10 dolara sattığı Türkiye'de 90 liraya satılan bileklikte konuşma özelliği var bunlarda yok. Ben ille hepsinde olsun demiyorum, ama konuşma özellikli de olsun ona da ayrı fiyat çıkarsın. Ama yok illa bir nesil iki nesil üç nesil sonra çıkartacak, taksit taksit verecek özellikleri.

• scanh kullanıcısına yanıt

Çocuk saati gibi oluyor, o zamanda yaa Samsung Galaxy Fit 2 [ANA KONU] 

• Samsung Galaxy Fit 2 [ANA KONU]

Görüntü hiç çocuk saatine benzemiyor hocam

• Arkadaşlar bu bileklik için ekran koruyucu kullanan varmı ? Yeni bir ürün olduğu için aksesuar vs yok galiba
    Ekranı çizilmeye dayanıklı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuarek7 -- 10 Aralık 2020; 7:11:48 >
  • tuarek7 kullanıcısına yanıt

Çizilmeye dayanaklı ama yine de çizilir. Ben bir kaç defa bir yerlere tıklattım ama şimdiye kadar çizilmedi. Zaten başkasına satacak yada verecek değilim, istediği kadar çizilsin.

Telefonda da aynı düşünüyorum. Ekran koruyucu ile kullanıp 2, 3 yıl cefasını ben çekeceğim sattıktan sonra alan adam cillop gibi ekranla sefa sürecek. Satarken 200, 300 fiyat kırarım, ekran çatlak patlak diye daha çok işime gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

Çizilmeye dayanaklı ama yine de çizilir. Ben bir kaç defa bir yerlere tıklattım ama şimdiye kadar çizilmedi. Zaten başkasına satacak yada verecek değilim, istediği kadar çizilsin.

Telefonda da aynı düşünüyorum. Ekran koruyucu ile kullanıp 2, 3 yıl cefasını ben çekeceğim sattıktan sonra alan adam cillop gibi ekranla sefa sürecek. Satarken 200, 300 fiyat kırarım, ekran çatlak patlak diye daha çok işime gelir.

mi band 2 yıllardır çizilmedi bu hiç birşey olmaz. 2 suya dayanıklı dı mi band 2 denizde hergün yüzdüm bir cacık olmadı. rahat olun ekranlar yıllardır çizilmiyor.

• gelelim aslık soruya kararsız kaldım.

huawei band 4 pro gps o2 sensörüvar. içinde nfc de acep maximum ile açalışırmı huawei mate pro tabletim var

samsung fit 2 mi kararsız kalım samsung s10 telim var uyumluluk açısından .

kafam karıştı. samsung şarjı iyi gibi. ama huawie de sonunda pro var. pro her zaman üst düzey oluyor.

özetle

kalbim samsung fit 250tl

mantığım huawai pro diyor 300tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabl0 -- 10 Aralık 2020; 20:24:34 >
  • diabl0 kullanıcısına yanıt

Valla dostum benim daha ilk bilekliğim b, tabi ihtiyaçlar kişiden kişiye göre değişir ama

Stres ölçümüymüş, oksijen ölçümüymüş, nabızmış vs. pek ilgilendiğim şeyler değil,

Benim için adım ölçsün, uykumu ölçsün ve bildirim geldiğinde titresin vs. istediğim

Ek olarak bu yukarıdakileri telefonda ölçüyormuş, 2 yıl sonra bileklik ile Samsung Health uygulamasını kullanınca farkettim Samsung Galaxy Fit 2 [ANA KONU]  Telefonda kurcalerken arkadaki sensöre parmağınızı koyun dediğinde farkettim. Telefonu kullanalı da 2 yıl oluyor Samsung Galaxy Fit 2 [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

Valla dostum benim daha ilk bilekliğim b, tabi ihtiyaçlar kişiden kişiye göre değişir ama

Stres ölçümüymüş, oksijen ölçümüymüş, nabızmış vs. pek ilgilendiğim şeyler değil,

Benim için adım ölçsün, uykumu ölçsün ve bildirim geldiğinde titresin vs. istediğim

Ek olarak bu yukarıdakileri telefonda ölçüyormuş, 2 yıl sonra bileklik ile Samsung Health uygulamasını kullanınca farkettim   Telefonda kurcalerken arkadaki sensöre parmağınızı koyun dediğinde farkettim. Telefonu kullanalı da 2 yıl oluyor  

haaaaa s6edge de vardı stres o2 sensörüvardı arkada kameranın yanında. gerçi o dönem hiç kullanmadım. insan hiç mi karıştırmaz teli. bende mi band 2 vardı uzun yıllardır kullanıyorum ama pilin boku çıktı. uyku konusunda en iyi huewei açık ara apple bile fark atıyor. ama pili az gidiyor ya. biraz daha versem saat mi alasam bilemedim. 400tl mi saati var. 600tl honorun 800 huwai gerçi saat te takasım gelmiyor yıllar önce seiko 5 almiştim ağır diye fazla kulllanmamıştım. allahtan otamatik pil derdi yok 2 sallasam çoşuyor

• seglopsi kullanıcısına yanıt
    Gear fit2 nin fiyatıyla bile farklı aynı klasmanda değiller bence
    Emojiler hariç okunuyor hepsi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.