Şimdi Ara

Silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
10
Favori
15.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir adet Xiaomi Mi Max 2 satın aldım hediye olarak yarın elime geçer.

Kendime de bir adet Samsung C9 Pro siyah alacağım birkaç gün içerisinde ikinci telefon olarak. Cepportun Nox için garanti vermesi güzel Gittigidiyordan Cepporttan alırım.

Elimdeki Note4 ile ikisini de kıyaslamak istiyorum bakalım nasıl çıkacak iki cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutu07 -- 19 Haziran 2017; 15:24:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gakgosh G kullanıcısına yanıt
    Ben mayis ayı başında hepsiburada sitesinden "hepsiburada" satıcısından altın rengini aldım knox 0×0 çıktı belki müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz.

• hirat10 H kullanıcısına yanıt
    Ben mh arayıp sormuştum cihazı almadan önce bilgi veremiyoruz dedi bende kesin bilgi aldığım ceppaket satıcısından aldım memnunum.

• telefonu bende sipariş verdim. hepsiburada.com sitesindeki incehesap mağazasından aldım.
    önce incehesap mağazası müşteri hizmetleri ile görüştüm, cihazın knox sayacının 0x1 çıkması durumunda iade edeceğimi belirttim. Müşteri hizmetleri konuya tam hakim değildi. beni başka birine yönlendirdi. görüştüğüm kişi telefona sim kart takmamak ve wifi ağına bağlamamak koşulu ile iade alabileceklerini belirtti.

incehesap mağazasında hemen kargo olduğu için tercih ettim. bakalım artık şansımıza ne gelecek
  • mutu07 M kullanıcısına yanıt
    Note4'ten iyi cihaz. Tabi note4 degisebilir pili ve note kalemi ile bu tarz ozellikler arayan kullancilar icin yaklasik 4 senedir benzersiz bir cihaz. Note5'in defismeyen pili ve arttirilamayan hafizasi, note7'nin malum piyasadan toplanmasi icin belki de en uzun sure piyaaada kalmis note serisinin modeli olacak.

Saygilarimla.

• telefon elime ulaştı hepsiburada.com üzerindeki incehesap mağazasından almıştım.

knox sayacı 0x1 çıktı.

Renk siyah değil galiba.

Delta garantili ise bence iade etmeyin. Delta garantili olanlarda sorun yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Renk siyah değil galiba.

Delta garantili ise bence iade etmeyin. Delta garantili olanlarda sorun yok gibi.

evet delta garantili, renk altın.
    telefonu ben kullanmayacağım sadece aracıyım. telefonun gerçek sahibine sonradan sorun çıkarmamak adına iade etsem mi diye düşünüyorum. cihaz sahibi de durumdan haberdar. sen bilirsin diyor :)
    Karar sizin. Sonuçta sorun olursa Delta sahip çıkmıyorum demez diye düşünüyorum. Ama sizi de etkilemek istemiyorum.

Sadece güvenli klasör ve sağlık uygulaması çalışmaz. Zor karar.
  • slm arkadaşlar.herhangi bir tuşa basmadan ekranı açmanın yolu var mı acaba?

iyi forumlar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: n96

slm arkadaşlar.herhangi bir tuşa basmadan ekranı açmanın yolu var mı acaba?

iyi forumlar dilerim.

ekranı açma amacın knox sayacını görmek ise Ses kısma + Home tuşu + Güç tuşu kombinasyonunu yap. ekranda warning uyarısı çıkarsa ses açma veya ses kısma tuşlarına basmayı dene. download modu açıldığı zaman ekranda warranty void: 0x0 yazıyor cihaza root işlemi yapılmamış demek 0x1 ise root yapılmış demek.
  • arkadaşlar elinde bu telefonun altın renkli ve knox sayacı 0x0 olan var mı?
    Var ise nereden satın aldığını yazabilir misiniz?
  • n96 N kullanıcısına yanıt
    Galiba normal durumda cihazı açmak için söylemiş arkadaş malesef samsungun öyle bir özelliği yok ama parmak izi tuşa basmadan yani sadece üzerine dokununca hemen algılıyor ve cihaz açılıyor ayriyetten always on modu var saat vb görmek için.

• lg tellerde çift tıklama ile ekran açılıyor.asusta kılıfın kapağını kaldırınca ekran açılıyor.bu telde güç veya home tuşuna basmadan ekranı açabiliyor muyuz diye sormuştum.

• n96 N kullanıcısına yanıt
    Anladım ve ona göre cevap verdim hocam dediğim gibi öyle bir özellik yok. Bana göre çokda gerekli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 22 Haziran 2017; 1:18:9 >
  • Cihaz neden ülkemizde resmi olarak satışta yok?
  • cellchook kullanıcısına yanıt
    Samsungun saçma satış politikası çünkü türkiyede daha az özellikli a7 2017 cihazını 2000 civarına satarak çok iyi kar ediyor bu seriyi getirse a serisi satmaz.

• Aslına bakarsan ben de yola a7 için çıkmıştım fakat bu telefonu görünce fikir değiştirdim, iyi ki de öyle olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellchook

Aslına bakarsan ben de yola a7 için çıkmıştım fakat bu telefonu görünce fikir değiştirdim, iyi ki de öyle olmuş.

bir çok kişi aynı düşünce ile A7 den C9 pro geçmiştir. bende bunlardan biriyim

ayrıca knox sayacı 0x1 olmasına rağmen telefonu iade etmekten vazgeçtim. telefona güncel samsung yazılımı yükledim. (güncel yazılım yüklemeden önce telefonda yazılım güncelleme menüsü yoktu, güncel yazılım yükleyince geldi.) daha önce de dediğim gibi ben aracıydım, telefonu kullanacak kişiye gösterince çok beğendi. 6" olmasına rağmen küçükmüş dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gakgosh -- 22 Haziran 2017; 22:6:55 >
    Arkadaşlar 1.5 ay geçti mayısın 6 sında sipariş verip 9 unda da eliöe geçmişti galiba en ucuz alanlardan biriyim ve knox 0x0 ceppakete teşekkür ediyorum tekrardan 1570 tl ye geldi bana. 1.5ay oldu hevesim geçmedi bırakamıyorum telefonu arkadaş gören akrabalar olsun arkadaşlar olsun çok iyiymiş diyolar gözleri kalıyor. Kısacası kesinlikle öneriyorum 1.5 aylık çok yoğun kullanımımda hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım . Çok memnunum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.