Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.418
Cevap
41
Favori
292.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Profeson

sizce s7 den geçmeye değer mi memnun musunuz
    memnunum ama değmez sonuçta yeni bir telefon değil. bütçen varsa biraz bekle 6000mah bataryalı sAmoled ekranlı samsung galaxy M30s piyasaya çıkacak tam bir batarya canavarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla çok geç Android 8 de geldi ama android 6 ya düşürdüm az önce sizlerin gözlemlediği çok fark var mı

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt

Bunların hepsini kısmasam da özellikle sistemde işe yaramayan uygulamaları devre dışı bıraktım. Çok işime yaradı, teşekkür ederim.

• canerfuat kullanıcısına yanıt
    bişey değil iyi forumlar

• ekran kırıldı yenisine 700 tl fiyat çekiyorlar revize ekran aldım 360 tlye oda c9 pro mini gibi oldu iç ekranın kenarlarından yontmuşlar resmen
    Senkronizasyonu kapatmayın arkadaşlar sonra pişman olabilirsiniz. Yok rehberiniz güncellenmez vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: dinchr

Senkronizasyonu kapatmayın arkadaşlar sonra pişman olabilirsiniz. Yok rehberiniz güncellenmez vs.
    2 yıldır kapalı bir sorun yaşamadım

• goruntu aktarma varmi kablolu ?

• Bir süredir şarj olmama sorunu yaşıyorum. Cihaz şarj oluyor ama bazen hızlı şarj olmuyor ve şuanki gibi %90 gibi bir seviyede takılı kalıyor. Fakat telefonu yarım saat falan kullandığımda şarj düşmesi gereken seviyelere mesela %80e falan düşmesi gerekirken, %88de kalıyor. Yani aslında şarjı full iken o seviyeye düşmüş gibi. Şu batarya kalibrasyon olayını denedim ama birşey değişti mi bilmiyorum.

Kabloda bir ezik yok, şarj aleti de sağlam tabi şarj aletinin ucundaki aparatın bu işle bir alakası var mı bilemiyorum. Benzer şeyler yaşayan başkaları da var mı?

telefona giriş yerini alkollü pamuk vb birşeyle temizleyin hocam
  • Herkese merhaba. Şuan çift hatlı galaxy a6+ kullanıcısıyım. Telefon Hindistan versiyonu. Gsm alt yapısı Hindistan'a uygun yapıldığı için yaşamakta olduğumu düşündüğüm 2 problem var.

1-) İnternet kullanımı için belirlediğim hat full Lte çektiği halde bağlantım çok sık kopuyor ve telefonu açıp kapamadan düzelmiyor.

2-) Her iki hattımda ( Özel hattım Vodafone, şirket hattım Turkcell ) aktif iken zaman zaman şirket hattım kendi kendine full çekiyor gösterdiği halde çekmemeye başlıyor. Beni o hat üzerinden arayanlar bana ulaşamıyor. Hattıma gelmesi gereken sms'ler gelmiyor. Durumu farkettiğimde deneme maksatlı bir sms gönderiyorum eşime veya bir arkadaşıma. Sonra bir bakıyorum durum düzelmiş ve birikmiş olan mesajlar pat pat düşmeye başlıyor, çağrıların kayıtları ayrıca gelmeye başlıyor vs...

Sormak istediğim şu; Bu cihaz da Çin ve Hindistan da satılmak üzere hazırlanmış ve altyapıları buna göre düzenlenmiş. Dolayısı ile bu yaşadığım problemleri bu cihazda da yaşarmıyım acaba?? Buna benzer problemler yaşayan var mı sizlerin arasında da? Geri bildirimleriniz benim için yol gösterici olacak C9 alıp almamam konusunda. Teşekkürler...

• hocam c 9 yerine m30s tavsiye ederim
    Merhaba aynı sıkıntı bende de oldu sarj yuzde 83 uzerine cıkmazdı yaklaşık 1 aydır vardı en son telefon sarj yuvası nem hatası verdi. diş fırçasını saf alkole batırıp yuvayı oyle temizledim. 2 dır yuzde 100 sarj edıyor.
  • Arkadaşlar telefonu formatladım. Parmak izimi kaydedince ekran kilidi açma yöntemi olarak kaydırma seçilmiyor, ya desen ha şifre illa daha güvenlikli bir yöntem istiyor. Sadece kaydırma seçince parmak izini de siliyor yani. Ama formattan önce bu şekilde değildi, nerede hata yapıyorum acaba?

• Arkadaşlar. Bu telefonu kullanamadığımdan içimde kalmıştı. Bu nedenle biraz geçte olsa elimdeki daha iyi bir telefonu satıp bunu kullanmak istedim. İnce oluşu youtube videolarını tam ve büyük ekran seyredebilmem beni cezbediyordu. O yüzden alıp kullanmak istedim.Genel olarak okudum ama android 8 e rastlamadım. Biliyorum çoğu üstad buradan ayrılmıştır ama kalanlardan bilen vardır herhalde. Telefonum 2.7 knox. Güncelleme almamış ve şu an AndroiD 6.0.1 (C9000ZHU1AQC1) Lütfen bilen ve yapan üstadlar varsa cevaplasın . Bu telefonun Avrupa ve yurt dışı versiyonları Android 8 kullanıyor. Ben de yükleyebilir miyim ? Hangi rom problemsiz? google play store çalışacak mı ? Bilen ve yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler .
  • berne15 B kullanıcısına yanıt
    telefonun knox sayacı 1 ise android 8 yüklenir ama odinle ve pc ile yüklersin nasıl yapıldığını bilmiyorum bu konuda önceki sayfalara bakabilirsin
    ben 2.5 yıldır c9 pro kullanıyorum knox 0 olduğu için 6 dan 7'ye sonra 8'e yükselttim

• hala c9 pro kullanıyorum geçenlerde istanbulda yetkili servis ritzy'de pilini değiştirdim fiyat 130lira
    telefon hala taş gibi maşallah. eskilerden kimler kaldı acaba? hala c9 pro kullanan var mı
    hala sıfırı satılıyor ama yeni telefon alırsam samsung m31 düşünüyorum: çift sim+micro sd+amoled+gorilla glass3+4 kamera+6/64+6000mah batarya var

Çok teşekkürler . Benim knox 2.7 . Bunada Android 8 yüklenebiliyor herhalde. zaten knox değeriylede oynayabiliyorsun . Knox ın önemi ''telefon orjinal romumu yoksa sonradan rom atılmışmı'' bunun kontrolü diye biliyorum . Android 8 den memnunmusunuz ? Bir de hangi rom var biliyormusunuz ? Veya sonradan yapanlar varsa link atarlarsa sevinirim .Geçen bir arkadaşda gördüm iphone 10 xr kullanıyor. aynı boyutlar. C9 çok daha ince ve kibar. Daha fazla ram daha uzun pil ömrü. Hala çok güzel telefon . Ben de orjinal pil taktırdım . 7 saate yakın ekran süresi görüyorum . Açıkcası hala bu fiyata kullanılabilecek çok iyi bir telefon .
  • berne15 B kullanıcısına yanıt
    telefondan genel olarak memnunum ve android 8 güzel
    knox 2.7 başka birşey
    güvenli klasör çalışıyor mu? samsung health çalışıyor mu bunlara bakın ve videoda knox sayacına nasıl bakılır anlatılıyor

• Cihazı bende hala kullanıyorum Maşallahı var. Taş gibi telefon. neredeyse 3 sene olacak. Ancak batarya artık can çekişiyor. Cihaz hala beni tam gün götürüyor. (Çift e-mail yüklü ve sürekli konuşmama rağmen) Mersindeyim orjınal batarya nereden değiştirebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.