Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.418
Cevap
41
Favori
292.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar. Telefona ait Samsung internet tarayıcısın anasayfası ve arama motoru komple Çince. Bir türlü değiştiremedim o yüzden farklı farklı tarayıcılar kullanıyorum.ama Samsung'un kendi tarayıcısının daha hızlı olduğunundan onu kullanmak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerzami K kullanıcısına yanıt
    samsung tarayıcı en iyisi. silip tekrar kurmayı denediniz mi?

• Hâlâ alinirmi arkadaşlar bu cihaz veya tavsiye edeceğiniz bir cihaz var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkrkmzm

Hâlâ alinirmi arkadaşlar bu cihaz veya tavsiye edeceğiniz bir cihaz var mı
    güzel telefon 1,5 yıldır kullanıyorum ama alınmaz güncelleme almayacak samsung galaxy m30 çıkacak. amoled ekran,4gb ram,64gb rom ve 5000mah pili var

• Bu cihaz Android 9 güncellemesini alacak gösteriyordu internette. Almayacak mı son güncellemeyi?
  • LoungeST kullanıcısına yanıt
    Nerede gösteriyordu? Son listelerin hiçbirinde görmedim. Gelmeyecek ne yazık ki, boş yere beklemeyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: LoungeST

Bu cihaz Android 9 güncellemesini alacak gösteriyordu internette. Almayacak mı son güncellemeyi?
    android 9 almayacak

• samsung galaxy m20 piyasaya çıktı 4gb ram 64gb rom olanını kipada inceledim. c9 pro gibi 3 slotlu: 2sim + 1micro sd kart yuvası var. 6inç ekran ve 5000mah batarya arkada 2 kamerası var. sadece amoled ekran yok ama ekranını çok cansız bulmadım. 1600lira civarında satılıyor c9 pro yerine güncel bir telefon olarak almak isteyenler bu telefonu değerlendirebilir
    android 8 var. 9 güncellemesini alacak belki 10 alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 7 Mart 2019; 20:15:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

samsung galaxy m20 piyasaya çıktı 4gb ram 64gb rom olanını kipada inceledim. c9 pro gibi 3 slotlu: 2sim + 1micro sd kart yuvası var. 6inç ekran ve 5000mah batarya arkada 2 kamerası var. sadece amoled ekran yok ama ekranını çok cansız bulmadım. 1600lira civarında satılıyor c9 pro yerine güncel bir telefon olarak almak isteyenler bu telefonu değerlendirebilir
    android 8 var. 9 güncellemesini alacak belki 10 alır
    Her iki hatta aynı anda volte ve vowifi destekleliyorsa s8 plus satar alırım hemen.. c9 pro cok severek kullanırdım ama volte ve vowifi bizim ülkede çalışmayınca sattım .

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    hocam o özelliklere bakmadım direk güvenli klasöre odaklandım kipa'da. yalnız m20 daha ergonomik ele daha güzel oturuyor hiç 6inç gibi durmuyor daha kibar ve çerçevesiz tasarımı var ekran/gövde oranı çok iyi yukardan ve alttan 1 parmak ekransız kasa yok.yüzeyin tamamı ekran artıları bunlar eksi olarak plastik kasa var.
    c9 pro ele tam oturmuyor ama yekpare alüminyum kasa var ve ekran/gövde oranı daha kötü m20'ye göre.
    m20 konusuna baktım 5000mah batarya ile güzel ekran süreleri alınıyor,işlemcisi 14nm mimarisinde bizimkisinde 28nm
    antutu puanları da eşit görünüyor. 14nm işlemci daha az batarya tüketir. bizde 4000mah batarya vardı ama hiç hakkını vermiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 8 Mart 2019; 12:46:32 >
  • Üstad lar durduk yerde kamera daki camı kırıldı. Bulanik çekiyor, bir tavsiyeniz var mi düzeltmek için?

• Telefonda always on özelligi bozuldu. Onu açtığım zaman full ekran karıncalı gösteriyor. Bu sorunu yaşayan başka biri var mı? Varsa yaşayan Çözümünü bulan var mı :) ?

• Selamlar Arkadaşlar, Knox 0x0'lı 2.el C9 pro aldım fakat Samsung Shealth şöyle bir hata veriyor.

Uygulama kurulamıyor
    Ağ bağlantınızı kontrol edip tekrar deneyin.

Ağ bağlantılarımı sıfırladım, Shealth' silip tekrar yükledim. İnternetten APK olarak indirdim. Hata devam ediyor. Bu problem ile karşılaşıp çözenarkadaşlardan yardım lütfen.
  • f1999 F kullanıcısına yanıt
    Sayfada daha önce paylaştım, servise götürmek gerekiyor. Ekran değişimi yapılıyor.
  • Daha önce ekran değişimi yapan var mı? Bu internette dolaşan orjinal ekran değişimi yazanlar doğrumu ? 700 800tl civarında fiyat çekiliyor
  • S T A Y S kullanıcısına yanıt
    Ben ön cam değişimi yaptırdım 250 TL ye ama maalesef proximity sensör düzgün çalışmıyor. Diğer herşeyi normal. Ama söylemişlerdi komple ekran değişimi daha garantili diye. Onun için de 600 TL istemişlerdi. Rakamlar 1 ay kadar öncenin. Bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

samsung c9 pro telefonu yeniden başlattım ama açılmadı. hala da açılmıyor. reocvery mode ile açmayı denedim yine açılmadı. şarja taktım şarj oluyor uyarısı çıkmıyor. telefonun şarjı vardı, bitmiş olamaz.

daha önce böyle bişey başına gelen var mı? telefon hiç bir şekilde açılmıyor. ne yapmalıyım.
    Hocam selamlar. Sizin eski tarihili c9 pro kendin kapatıp cihazın bidaha açılmaması sorunu ile karşı karşıyayım. Sizin hikayenin sonu ne oldu acaba? Telefon kurtulma durumu oldumu? Kendin yeniden başlat diyorsun bidaha tık yok bu nasıl bir durum düşürsem çaldirsam üzülmem.

• Cihaza bugün sabah bir bildirim ile 387MB'lık bir güncelleme geldi. Direk Wi-Fi üzerinden yaptım.

Sürüm : C9000ZHU1CSC1 / C9000ZZH1CSC1
    Güvenlik Yaması Düzeyi : 1 Ocak 2019

-Cihazınızın güvenliği iyileştirildi.
    -Cihaz kararlılık geliştirmeleri ve böcek onarımları
    -Performans üzerinde başka iyileştirmeler
    -Yeni ve / veya geliştirilmiş özellikler

Güncelleme sonrası;

Android Sürümü : 8.0.0
    Samsung Experience Sürümü : 9.0
    Kernel Sürümü : 3.10.84-14667562
    Yapım Numarası : R16NW.C9000ZHU1CSC1
  • bende yükledim

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

bende yükledim
    değişen birşeyler var mı? android 8 güncellemesi ile çoğu özelliği kapatmışlardı 😡

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.