Şimdi Ara

Samsung Galaxy C9 Pro alacağım fakat Sar değeri yüksekmiş !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar bu cumartesi Samsung Galaxy C9 Pro siyah olanı almayı planlıyorum ancak birkaç yorumda Sar değerinin çok yüksek olduğunu okudum. Bu doğru mu ? Çünkü sar değeri yüksekse almaktan vazgeçeceğim.

• Kime göre neye göre yüksek?

Bazı telefonlara göre yüksek bazı telefonlara göre düşük.

SAR EU
    0,79 W/kg (kafa)
    1,62 W/kg (vücut)
  • Bu cihaz çift sim kartlı bir model ve o sar değerleri telefonun tüm özellikleri kullanıldığında alınan wifi açık 4g açık iki sim aktif nfc açık vb tüm kablosuz özellikler açıldığında alınan değerdir çift sim kartlı olduğu için o değerlerin yarısı normal cihazlarınkiyle kıyaslamak için baz alınmalıdır. Sar değeri aslına bakıldığında oldukça düşük bir cihaz almadan önce yabancı forumlarda araştırdım aynı şekilde belirtiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ona bakarsanız Xioami'ninde yüksek ama alan var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

Bu cihaz çift sim kartlı bir model ve o sar değerleri telefonun tüm özellikleri kullanıldığında alınan wifi açık 4g açık iki sim aktif nfc açık vb tüm kablosuz özellikler açıldığında alınan değerdir çift sim kartlı olduğu için o değerlerin yarısı normal cihazlarınkiyle kıyaslamak için baz alınmalıdır. Sar değeri aslına bakıldığında oldukça düşük bir cihaz almadan önce yabancı forumlarda araştırdım aynı şekilde belirtiyorlar.

Çok sağ ol dostum ,telefonu aldım bugün İstanbul Bilişim'den siyah olanı 1750 tl.
  • Hocam naptın ya çok fazla vermişsin be ben gittigidiyor ceppaketten siyah knox 0x0 cihazı 1619 tl ye aldım 50 tl de karta worldpuan verdi bana 1570 e geldi. Çok vermişsin. Birde knox durumunu sordunmu almadan önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 17 Haziran 2017; 19:53:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

Hocam naptın ya çok fazla vermişsin be ben gittigidiyor ceppaketten siyah knox 0x0 cihazı 1619 tl ye aldım 50 tl de karta worldpuan verdi bana 1570 e geldi. Çok vermişsin. Birde knox durumunu sordunmu almadan önce.

İnternete güvenemedim. Knoxu sordum bilmiyoruz dediler sıfır dediler ama eve gelince baktım 2.7 yazıyor.

Cihazı çok beğendim canavar gibi ama çok büyük geldi cebime zor sığdı.

Knoxun 2.7 olması ne demek , bana sorun çıkartır mı ?
  • Dark-Child kullanıcısına yanıt
    Hocam knox 2.7 sayaç değil knox sürümü olması gerekende odur zaten 2.7 değeri normaldir cihazınızı gönül rahatlığıyla kullanın hayırlı uğurlu olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.