Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.418
Cevap
41
Favori
292.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rock33336666

quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

quote:

quote:

Şarj doluşundan da anlaşılıyor hızlı dolduğu 1 dk dolmadan 1 şarj artıyor stabil şekilde. Prizde de yavaş şarjda 2000 hızlı şarjda 3000-4000 arası ile doldurması gerekiyor.

Hocam yavas sarjda 1.0 ile sarjeder, hizli sarjda ise 2.0 ile eder 2.0 i asmaz... Asarsa zaten teli elimize aliriz ;) sarj adaptoeunun arkasina bakin hizki sarjda 9 volt 2.1 amper ve yavas sarjda 5 volt 1 amperdir degerler.... Keske 3000-4000 de etse ;)

Yanlış biliyorsunuz. Yada sizin alet 2 den fazlasını ölçmüyor. Qualcomm un sitesine bakarsanız dediğimi doğruluyor. Yavaş şarjda 1000 mah nedir hocam ya galaxy s3 bile 1000 le doluyor. Artık yavaşta 2000 den aşşağı dolan cihaz yok piyasada. Hem zaten hızlı şarjda 2000 ile dolsa 2 saatte dolması gerekir 4000 mah lık bataryanın ama 1 saat 15 dk de doluyor.

Yavaş şarjda da dediğim gibi 2000 ile dolduruyor ve 2 saatte doluyor. Adaptördeki değer yavaş şarj değerini gösteriyor yani.

Yanlış bilgilendirmeyelim emin değilsek lütfen.

Hocam , birincisi qualcom un sitesinde baktiginiz sizin quick 3.0 sarj ve bu bizde yok, siz voltaj ile amperi karistiriyorsunuz heralde !!!! Elektrik bilginiz ne kadar bilmiyorum ama , 5 volt 2 amper ile 9 volt 2 amper farkli seyler!!! 5 volt 2 amper yavas sarj, 9 volt 2 amper ise hizli sarjdir..... İkisi de 2 amper bakin ama biri yavas digeri hizli.... Bizim cihazlarimiz 9 volt 2 amper de hizli sarja gecer, 5 volt 2 amper de ise yavas sarj eder alin elinize hii sarj adaptorunuzu bakin, sarj aleti yalan soyleyecek hali yok heralde 3-4 amoer dediginiz sey cihazi yakar patlatir ;) volt ile amperi karistirmayin, yanlis bilgilendirmeyelim emin olmadan lutfen ;)

C9 pro ile ilgili böyle bir haber olmadığı için bunu buldum. Huawei telefonların patladığını duymadım daha önce . Bu arada okadar cahiz değiliz voltla amperi karıştıralım.

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 17 Ağustos 2017; 1:27:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şarj doluşundan da anlaşılıyor hızlı dolduğu 1 dk dolmadan 1 şarj artıyor stabil şekilde. Prizde de yavaş şarjda 2000 hızlı şarjda 3000-4000 arası ile doldurması gerekiyor.

Hocam yavas sarjda 1.0 ile sarjeder, hizli sarjda ise 2.0 ile eder 2.0 i asmaz... Asarsa zaten teli elimize aliriz ;) sarj adaptoeunun arkasina bakin hizki sarjda 9 volt 2.1 amper ve yavas sarjda 5 volt 1 amperdir degerler.... Keske 3000-4000 de etse ;)

Yanlış biliyorsunuz. Yada sizin alet 2 den fazlasını ölçmüyor. Qualcomm un sitesine bakarsanız dediğimi doğruluyor. Yavaş şarjda 1000 mah nedir hocam ya galaxy s3 bile 1000 le doluyor. Artık yavaşta 2000 den aşşağı dolan cihaz yok piyasada. Hem zaten hızlı şarjda 2000 ile dolsa 2 saatte dolması gerekir 4000 mah lık bataryanın ama 1 saat 15 dk de doluyor.

Yavaş şarjda da dediğim gibi 2000 ile dolduruyor ve 2 saatte doluyor. Adaptördeki değer yavaş şarj değerini gösteriyor yani.

Yanlış bilgilendirmeyelim emin değilsek lütfen.

Hocam , birincisi qualcom un sitesinde baktiginiz sizin quick 3.0 sarj ve bu bizde yok, siz voltaj ile amperi karistiriyorsunuz heralde !!!! Elektrik bilginiz ne kadar bilmiyorum ama , 5 volt 2 amper ile 9 volt 2 amper farkli seyler!!! 5 volt 2 amper yavas sarj, 9 volt 2 amper ise hizli sarjdir..... İkisi de 2 amper bakin ama biri yavas digeri hizli.... Bizim cihazlarimiz 9 volt 2 amper de hizli sarja gecer, 5 volt 2 amper de ise yavas sarj eder alin elinize hii sarj adaptorunuzu bakin, sarj aleti yalan soyleyecek hali yok heralde 3-4 amoer dediginiz sey cihazi yakar patlatir ;) volt ile amperi karistirmayin, yanlis bilgilendirmeyelim emin olmadan lutfen ;)

C9 pro ile ilgili böyle bir haber olmadığı için bunu buldum. Huawei telefonların patladığını duymadım daha önce . Bu arada okadar cahiz değiliz voltla amperi karıştıralım.

Kendi elinizle bana kanit bulup getirdiniz tesekkurler , ;) basta yazdigim gibi quick 3.0 cihaalardan bahsediyor ve bu teknoji su anda cok az sayida amiral.gemilerinde var ;) ama hala aksini savunarak voltaj ile amperin farkliligini bilmediginizi gosteriyorsunuz ;) tekrar soyluyorum bizim cihazlarimizin hizli dolmasinin sebebi 3-4 amperle dolmasi degil yine 2 amperle doluyor ama 1saat 15 dk da hii dolmasinin sebebi 9 volt ile dolmasi ok ? Hizli sarji kapatirsaniz yine 2 amperle dolar ama bu sefer 5 volta duser bu yuzden daha uzun vir surede dolmasina sebep olur.... Madem xiaomi 20000 mah sizde de var kic kismini cevirin ve bana orada yazanlari okuyun orada aynen su yazar 5.0v=2.0a , 9.0v=2.0a , 12.0v=1.5a bu da su demek oluyir 3 tip dokdurma sekli var 5 volt olan yavas sarjolan cihazlar, 9 volt olan hizli sarj olan cihazlar 12 volt ise tabletlerdir onunda amperi bakin 1.5 amperdir voktaj arttikca amper duser ki cihas yanmasin ;) tum bu kanitlara ragmen hala iddia ediyirsaniz yarin bir elejtrikciye gorunun derim ;) elinizdeki cihaslarda kabak gibi 2 amper yaziyor sadece voltajlar farkli hizli ya da yavas dolumun sebebi voltajdir
  • SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

buyrun bu da bizim cihazımızın ayarlar/cihaz hakkında/pil bilgisi kısmından görüntü.... kısacası bizim cihazımız 2 amper. voltaj düzensizliğiyle beraber en fazla 2.1 ampere çıkabilir değil 3, 2.5 amperi bile göremezsin cihazda o yüzden hızlı şarjda 3-4 amperle , yavaş sarjda 2 amperle doluyor bilginiz yanlış.... hızlı şajda 9 volt 2 amper alırsınız yavaş şarjda 5 volt 2 amper alırsınız kısacası benim cihazımın göstergesi yanlış değil :)
  • Bu da son olsun bizim cihazlarımızla birlikte piyasdaki hızlı şarj destekleyen cihazların yüzde 90 ı quick 2.0 dır.. bizde 3.0 yok ...... o yüzden 2 amperi aşamaz !!!! lütfen önce başkalarının söylediklerinin yanlış olduğunu söyleyip iğneleme yapmadan önce kendi bilgilerimizin doğruluğunu bir teyit edelim .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock33336666 -- 17 Ağustos 2017; 2:45:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorhamlee

G.gidiyor güvenilirmi,100 tl maxipuan gördümde bu gece veya yarın akşam c9 pro sipariş vericem,sipariş verdiğimde size g.gidiyor üzerinden mesaj atıcam bilgilendirme için ilk defa internetten birşey alıyorumda tedirginim

Gittigidiyor tüketici yanlısı bir site efendim endişeniz olmasın, arada gittigidiyor olmasa bile biz elimizden geldiğince size yardımcı oluruz.
  • Aarkadaşlar,
    Benim tel pazartesi geldi n11 de cepport dan aldım, knox 0x0,
    telefon ilk açılışda dil bilgisini istiyor Türkçe dil ile direk açılışı yaptım,
    Klavyeyi de forum üzerindeki bilgilerden faydalanarak sorunsuz türkçe yükleyebildim.
    Telefon sorunsuz türkiyedeki cihazlardan farksız, gitmiyor adeta uçuyor,
    Yanında gönderdikleri adaptör uyumsuz filan değil biraz sert takınca gayet güzel oturuyor.
    önceden iphone 5s vardı gece şarj etmeme rağmen bir de işyerinde şarj ediyordum, şuan 4. gün ve %20 lerde bugünü de kurtarır
    üstelik eski telefonumdaki resimleri aktardım, yeni uygulamalar indirdim, üstüne de 1 dizi izledim
    sadece önerim ilk alındığı gün % 100 şarjı görüp şarjdan çıkarmayın 7-8 saat şarj olsun.
    zil sesi gayet iyi duyuluyor, hoperlor sesi de iyi, fakat kulaklık sesi biraz kötü,
    kalabalık ortamda karşıdakinin sesini duymakta biraz zorlandım, ama okadar kusur da her telefonda olur.
    Forumdaki herkeze bilgilendirmeleri için çok teşekkür ederim, çok ama çok faydasını gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: statisc9

Aarkadaşlar,
    Klavyeyi de forum üzerindeki bilgilerden faydalanarak sorunsuz türkçe yükleyebildim.
    Yanında gönderdikleri adaptör uyumsuz filan değil biraz sert takınca gayet güzel oturuyor.
    önceden iphone 5s vardı gece şarj etmeme rağmen bir de işyerinde şarj ediyordum, şuan 4. gün ve %20 lerde bugünü de kurtarır
    üstelik eski telefonumdaki resimleri aktardım, yeni uygulamalar indirdim, üstüne de 1 dizi izledim
    sadece önerim ilk alındığı gün % 100 şarjı görüp şarjdan çıkarmayın 7-8 saat şarj olsun.
    zil sesi gayet iyi duyuluyor, hoperlor sesi de iyi, fakat kulaklık sesi biraz kötü,
    kalabalık ortamda karşıdakinin sesini duymakta biraz zorlandım, ama okadar kusur da her telefonda olur.
    Forumdaki herkeze bilgilendirmeleri için çok teşekkür ederim, çok ama çok faydasını gördüm.

Güle güle kullanın efendim, dileriz hep mutlu haberler alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepport

quote:

Aarkadaşlar,

iyi günler ürün linkini verirmisiniz c9 pro birde gördüğüm kadarıyla knox 0x0 olarak geliyor doğrumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

quote:

Orijinalden alıntı: cepport

quote:

Aarkadaşlar,

iyi günler ürün linkini verirmisiniz c9 pro birde gördüğüm kadarıyla knox 0x0 olarak geliyor doğrumu

Buyrun efendim

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-c9-pro-64gb-6gb-ram-knox-0x0-siyah-renk-cep-telefonu-293228226

Knox 0X0 endişe etmeyin.
  • n11 linki verirmisiniz
  • quote:

Aarkadaşlar,

Güle güle kullan

Daha önce kullandığım telefonla konuşurken karşıdan gelen sesi odadaki herkes duyuyordu bu benim hiç hoşuma gitmiyordu. Bence C9 Pro'nun kulaklık sesi ideal ama kalabalık ortamlarda siz sıkıntı çekiyorsanız "Ekstra Ses Düzeyi" ni seçebilirsiniz.

• Arkadaşlar donanımsal radyo için uygulama öneriniz var mı? Telefon rootlu değil

• Evet konuşurken herkezin duymaması güzel,
    o anlamda iphone da konuşurken tüm konuşmaları yanındaki aynen duyuyordu :)
    ses ekstra ses düzeyinde zaten, belkide eski telefona alıştığımdan dolayı duymakta zorlandım, zamanla alışırım.
    teşekkürler,
  • 2 saat sonra sipariş etmeyi düşünüyorum. cihaz ne zaman elime ulaşır?
  • Merhaba herkese,

Telefonu hepsiburadadan aldım. Knox 0x1 telefondan çok memnunum ama burada paylaşılan ekran sürelerine bakınca şok oluyorum. Acaba benim telefonda mı sorun var yoksa siz ayarları çok iyi mi yapıyorsunuz?

Ekran süresini uzatmak için tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugay32 -- 17 Ağustos 2017; 16:51:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPHOS

2 saat sonra sipariş etmeyi düşünüyorum. cihaz ne zaman elime ulaşır?

Yarın kargoya verilir aksilik çıkmazsa bulunduğunuz ile bağlı olarak Cumartesi veya Pazartesi günü sizde olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugay32

Merhaba herkese,

Telefonu hepsiburadadan aldım. Knox 0x1 telefondan çok memnunum ama burada paylaşılan ekran sürelerine bakınca şok oluyorum. Acaba benim telefonda mı sorun var yoksa siz ayarları çok iyi mi yapıyorsunuz?

Ekran süresini uzatmak için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Guc tassarrufunu ac.

• C9 pronun ahize sesinde son kademelerde anlamsiz bir bozulma var. Isin daha ilginci ahize stereo ikinci hoparlor vazifesi gkrurken son seste bozulma yapmiyor. Ek olarak bu ozellikten dolayi diger mono telefonlara gore daha kaliteli bir ahize kullaniyorken bu bozulmanin nedenini anlamakta gucluk cekiyorum. Tabi bu bozulma kalabalik ve gurultulu ortamlarda karsi tarafin sesininduymakndegil ama anlamakta zorluklara yol acabiliyor. Note5 ahizesi cok daha kaliteli ve berrak ses veriyir diyebilirim.

Saygilarimla.

• Geçen hafta cihazıma güncelleme geldi 40 mb kadardı sanırım. Sonrasında iki sorunum oluştu.
    1-Hızlı şarj olmuyor artık!
    2-Pc ye kablo ile bağlanmıyor(tanımıyor)!
    Bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.