Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.418
Cevap
41
Favori
292.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir arkadaşımın kardeşinin tavsiyesi üzerine yolum bu foruma düştü.. iPhone 4s kullanıcısıyım 2013den beri kullanıyorum.(Mübarek taş gibi telefon çıktı ne bi ekran kırılması ne bişey) Telefon değişikliği yapmaya karar verdim. 4s'i haliyle değiştirme zamanı geldi de geçiyordu.. Tavsiye eden kişi c7 kullanıyordu c9pro almamı tavsiye etti ve yolum bu foruma düştü.Yaklaşık 4-5 gün okuyabildiğim kadar forumda yorumları okudum ve almaya karar verdim. Can sıkıntısı knox sorunu olduğunu öğrendim. Bugün bir kaç yeri aradım saolsunlar hiç biri dolandırıcılık vs. yapmaya kalkışmadı. Gezegen elinde kalmadığını i İdeal Seçim elinde ki cihazların 0x1 olduğunu,ceppaket de cihaza 0x0 garantisi veremeyeceğini çıkması halinde de değiştirmeyeceğini söyledi.Saolsunlar hepsi dürüst davrandılar.Bunun üzerine cepport firmasının ilk internette yazan bir kaç numarasını aradım açılmadı.Sanırım numaralar yanlıstı bu sebeple açılmadı.Forumda ki cepport yetkilisine mesaj atarak iletişim numarası aldım ve müşteri hizmetleriyle görüştüm.0x0 olduğu eğer olurda 0x1 cıkarsa iade alacaklarının garantisini aldım.Forumda ki cepport yetklisine de bu konusmayı söyleyip onaylattım.Sipharişimi gittigidiyor üzerinden cepport firmasından verdim.Beklemedeyim ve heyecanlıyım.Ürün sanırım pazartesi elime geçer diye umuyorum.Cepport firması iletişim olarak iyidi.Sözlerinde duracaklarını ve knox sıkıntısı yaşamayacağımı düşünüyorum.Ürün ulaşınca sonuçlarını yazarım.

Herkese iyi günler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgnakbas

Öncelikle herkese merhabalar..
    Bir arkadaşımın kardeşinin tavsiyesi üzerine yolum bu foruma düştü.. iPhone 4s kullanıcısıyım 2013den beri kullanıyorum.(Mübarek taş gibi telefon çıktı ne bi ekran kırılması ne bişey) Telefon değişikliği yapmaya karar verdim. 4s'i haliyle değiştirme zamanı geldi de geçiyordu.. Tavsiye eden kişi c7 kullanıyordu c9pro almamı tavsiye etti ve yolum bu foruma düştü.Yaklaşık 4-5 gün okuyabildiğim kadar forumda yorumları okudum ve almaya karar verdim. Can sıkıntısı knox sorunu olduğunu öğrendim. Bugün bir kaç yeri aradım saolsunlar hiç biri dolandırıcılık vs. yapmaya kalkışmadı. Gezegen elinde kalmadığını i İdeal Seçim elinde ki cihazların 0x1 olduğunu,ceppaket de cihaza 0x0 garantisi veremeyeceğini çıkması halinde de değiştirmeyeceğini söyledi.Saolsunlar hepsi dürüst davrandılar.Bunun üzerine cepport firmasının ilk internette yazan bir kaç numarasını aradım açılmadı.Sanırım numaralar yanlıstı bu sebeple açılmadı.Forumda ki cepport yetkilisine mesaj atarak iletişim numarası aldım ve müşteri hizmetleriyle görüştüm.0x0 olduğu eğer olurda 0x1 cıkarsa iade alacaklarının garantisini aldım.Forumda ki cepport yetklisine de bu konusmayı söyleyip onaylattım.Sipharişimi gittigidiyor üzerinden cepport firmasından verdim.Beklemedeyim ve heyecanlıyım.Ürün sanırım pazartesi elime geçer diye umuyorum.Cepport firması iletişim olarak iyidi.Sözlerinde duracaklarını ve knox sıkıntısı yaşamayacağımı düşünüyorum.Ürün ulaşınca sonuçlarını yazarım.

Knox konusunda endişe etmeyin buradaki herkese verdiğimiz gibi size de 0x0 garantisini veriyoruz şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: cepport

quote:

Öncelikle herkese merhabalar..

Knox konusunda endişe etmeyin buradaki herkese verdiğimiz gibi size de 0x0 garantisini veriyoruz şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

elinizde sadece siyah var galiba . gold renk stoğa ne zaman girer acaba?

• arkadaşıma salı günü c9 pro siparişi vericektik ben mayısta ceppaketten knox 0 garantisi ile 1619 tl ye birde wordpuanla 1570 tl ye almıştım bayağı ucuza gelmişti lakin cepport fiyatı çok pahalı idealseçim satıcısında 1659 tl idi onlarada sorduk ve knox 0 olduğunu söylediler sipariş verdik cihaz çarşamba elime geçti sorunsuz knox 0 cihaz geldi.

demek istediğim neden fiyatınız bukadar yüksek diğerlerine göre onu merak ediyoruz biraz daha düşük olsa forumdada garanti vermeniz sebebiyle sizden sipariş vericektik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam son bir isteğim olacak sizden telefonun üst bildirim çubuğunu tamamen indirip bi ekran resmi atabilirmisiniz, live share ,ekran yansıtma gibi özellikler varmıdır ?
  • t-con kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

• @hm1506 Gold renk tedarik edilemiyor efendim, Çin'de de bulmak bir hayli zor o sebeple net bir şey söyleyemiyoruz.

@Canmacva Son gelen ürünlerin maliyeti bir hayli yüksek oldu o sebeple fiyat yükseldi ancak yine de fiyat üzerine bir çalışma yapacağız.
  • ben bugun kod 0/1 olsada migtostan alacagim

0/0 gold renk bulmaz imkansiz gibi

• Merhaba arkadaşlar..
    Dün öğlen 15.30 sularında siparişini verdiğim cihazım bugün sabah elime ulaştı.Açıkçası süpriz oldu bana.Pazartesi günü bekliyordum.Ürün denildiği gibi knox 0x0 çıktı.Zaten verdikleri güvenceyle bir sıkıntı yaşamayacağımı biliyordum.Shealt güvenli dosya gibi programlarda sıkıntı yok,ürüne bir güncelleme geldi onu da yaptımCepport yetkililerine burdan hem hızlı kargo,hem de iletişimleri için teşekkürlerimi sunuyorum.Knox 0x0 takıntısı olanlar 50-60 tl'nin peşine düşmektense burdan almalarını tavsiye ederim.İlk defa android kullanacağım bakalım ne olacak.(Tavsiyelerinizi bekliyorum) Dediğim gibi knox takıntısı olanlar kesinlikle cepport'tan almalı.Ben hizmetlerinden memnun kaldım ilerde de eğer alısveris yapacaksam kullanırım.

• Pembe renginden ve knox 0 bulsam sevgilime alacağımda pembe renk satan yer bulamadım.

• quote:

Merhaba arkadaşlar..
    Dün öğlen 15.30 sularında siparişini verdiğim cihazım bugün sabah elime ulaştı.Açıkçası süpriz oldu bana.Pazartesi günü bekliyordum.Ürün denildiği gibi knox 0x0 çıktı.Zaten verdikleri güvenceyle bir sıkıntı yaşamayacağımı biliyordum.Shealt güvenli dosya gibi programlarda sıkıntı yok,ürüne bir güncelleme geldi onu da yaptımCepport yetkililerine burdan hem hızlı kargo,hem de iletişimleri için teşekkürlerimi sunuyorum.Knox 0x0 takıntısı olanlar 50-60 tl'nin peşine düşmektense burdan almalarını tavsiye ederim.İlk defa android kullanacağım bakalım ne olacak.(Tavsiyelerinizi bekliyorum) Dediğim gibi knox takıntısı olanlar kesinlikle cepport'tan almalı.Ben hizmetlerinden memnun kaldım ilerde de eğer alısveris yapacaksam kullanırım.

Olumlu yorumlarınız için teşekkür ederiz efendim güle güle kullanın, dileriz sorunsuzca kullanırsınız.

• Merhaba arkadaşlar. Samsung c9 pro satan yakın bir arkadaşım var. Arkadaşım Telefonu 2 ay önce almış. Arkadaşım da benim gibi pek telefondan anlamayan birisi. Bende pek anlamadigim için biraz araştıryim dedim ama kafam çok karıştı. Kafamı en çok karıştıran bu knox mudur nedir. Yani bu ne işe yarıyor biri bana kısaca özet geçerse çok sevinirim. Yani 0×0 olunca ne oluyor. 0×1 olunca ne oluyor.

• 0 olunca yazılım guncellestirmelerini alabiliyor ve bazi samsung uygulamalarını kullanabiliyorsunuz. 1 olunca bunlari yapamiyorsunuz. Yapmak icin cihaza mudahale gerekiyor.

• Bende c9 pro almayı düşünüyorum knox 0x0 satmayı düşünen varsa görüşelim yoksa netten alacağım sanırım ..

• SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

Knox 0x0

Cihazı yeni aldım son yazılım bu mudur android 7 yayınlandımı ne zaman yayınlanacak bilgisi olanlar yardım lütfen

• Bu arada cihazı aldığımda yani 2 gün önce 270 mb gibi bir güncellemeyi ota dan aldı. Ama güncellemeden önceki sürüm neydi ne değişti bakmayı unuttum

• Bu konu aktif olmadığı için ana mesajı güncellediğim konu açtık pek ilgi olmadı orada tüm detaylar yazıypr ilgilenenşere hatırlatmış olalım

https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-c9-pro-ana-konu--127053297

• quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

Bu konu aktif olmadığı için ana mesajı güncellediğim konu açtık pek ilgi olmadı orada tüm detaylar yazıypr ilgilenenşere hatırlatmış olalım

https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-c9-pro-ana-konu--127053297

bencede konu burda devam ettiği sürece hep ayni soru ve cevaplarla karsilasacagiz. ana konu acilmis ancak cok takip eden olmadigi icin sanki bu konu anakonuymus gibi bir izlenim oluyor yeni katılan arkadaşlarda. Ana konu üzerinde muhabbetlerimize devam etmeyi öneriyorum.

• volteyi aktif eden oldumu arkadaşlar
  • hb den bugün teslim seçeneği ile 1668 tl ye aldım şimdi. Hanım kullanacak. Hadi hayırlısı.
    Simkart takmadan kontrol edeceğim knox 0/0 çıkmazsa duruma göre iade edebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.