Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.418
Cevap
41
Favori
292.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Hong Kong tabiki Çin'de ama özel bir durumu var şimdi Güney Asya siyasi konularına girmeyelim.

https://samsung-firmware.org/model/SM-C9000/

C9 Pro 'nun iki modeli var. Bizdeki SM-C9000 ve SM-C900F. Bizdeki C9000 modeli bu modelin iki ayrı romu çıkıyor. Biri Çin romu diğeri Hong Kong romu. Verdiğim linkte REGION un altında CHC Çin, TGY Hong Kong. Çin romlu piyasada satışa çıkan C9000 lerde google play store YOK. İşte tüm bu Knox muhabbeti işte bu çİN ROMLU C9000 ler sebebiyle meydana geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• code-ShaRK kullanıcısına yanıt
    yok tgy olayını biliyorum bemimkide tgy ve hong kong yazıyor phone info dan bakınca. Merak ettim güney asya muhabbetini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2-3 tane kırılmaz cam denedim hiç birinde istediğim verimi alamadım. Birisi kenarlardan çok boşluk bırakıyor diğerlerinin kenarları yağlı gibi gözüküyor. Kırılmaz cam ya da yapışkan bant olarak ekranı tam kapatan ve kenarlarında yağlanma ya da iz bırakmayan bir ürün tavsiyesi olan var mı?
  • Z3U5 kullanıcısına yanıt
    hocam aliexpressten aldığım ürün geldide ben zore nanoyu çıkarmtayacağım çok memnunum kenarlardan küçük kalsada yağlanma vb yapmıyor kenarlarada alıştım zaten. Çok sinirimi bozarsa koruyucucusuz kullanırım.

Evet tam kapatmıyor ama tam kapatanşarda zaten yanlarında gri iz oluyor yapmışmıyor yani bir mantığı kalmıyor bu hem nanocam düşmelerde falan daha dayanıklı diye.

• Hocam ben de aynı üründen almıştım ama kenarlara döktüğüm sıvı yağlanma yapmıştı. Biraz kullanın muhtemelen sizde de yapacaktır.
    hocam sıvıdan sonra kenarlara temizleyici bez ile temizlemişmiydiniz içinden temizleme bezi çıktı ıslak.

• Temizledim başlarda iyiydi ama sonra yağlanma yaptı.
  • Merhaba telefonu yeni aldim. ilginc birsey basima geldi. 155i aradim 112 cikti. Acil durum aramasi dedi. Ulkelere gore degisebilen bu numaralar. çin romlari ile alakasi olabilir mi? turkcell kullaniyorum bu arada

• mrkerem kullanıcısına yanıt
    hocam şimdi merak edip denedim 155 aradım değişmedi bende.

hocam ekran koruyucu şimdilik çok iyi ama şu sürekli önerdiğim kılıf kenarlardan kaldırıyor koruyucyu şeffaf slikon kılıfta sıkıntı olmuyor bende n11 den şunu sipariş vermeyi düşünüyorum yorumlarda iyi hemde öbürü gibi ekranı üstüne kadar kaplamaz gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur26

telefonda güç düğmesine basmadan ekranı kapatmak için bir uygulama yokmu ya

Screen off and lock uygulamasını indirin hocam. Ekrana bir kısayol atıyor kapatma ikonu. Onunla kapatıp home tuşuyla açarsın. Güç tuşu hiç kallanilmaz.

• Arkadaşlar 10 tane nano ekran koruyucu 13 tl ben bitane sipariş geçtim ekran koruyucu değiştirip beğenmeyince takacak birşey lazım oluyor yedekde dursun bakalım . Fiyat çok iyi

10 adet ultra clear/mat/nano için lcd ekran koruyucu film kapak samsung galaxy c5 c7 c9 pro sm-c5000 c7000 c910f c5010 c7010f

http://s.aliexpress.com/aaeMZb6z

(from AliExpress Android)

• Arkadaşlar ne kadar ekran süresi alıyorsunuz. Lg g5 var bu cihaza geçilirmi ?

• t-con kullanıcısına yanıt
    7.5 9 arası değişiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam G5 ortalama 3 saat ekran süresi veriyor.

Gönlümde C9 pro var.Hem büyük ekran, hem batarya güçlü. İnşallah pişman olmam.

• t-con kullanıcısına yanıt
    Hocam forumun heryerinde samsung elemanı gibi cihazı övüyorum ama cidden parasını fazlasıyla hak eden telefon benim s7 edge alacak bütçemde vardı ama büyük ekran daha yeni model olma daha çok ram ve daha ıcuz olmasından dolayı bunu aldım iyiki s7 almamışım kamerası s7 edge in tabiki daha iyiydi ama kamerayı çok az kullanıyorum. Batarya açısındanda ekran kalitesi stabillik. açısındanda parasını hak eden bir telefon. Normalde samsung kasan touchwiz arayüzü ile bilinir ama bunda en ufak takılma olmuyor aşmışlar kendilerini

• Eyvallah hocam aldığımda bende incelememi yazarım

• Siyah şeffaf kılıf kullanan var mı nasıl duruyor telefonda

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.