Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.418
Cevap
41
Favori
292.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada şu bilgiyide vereyim elimizde ki lityum lion pillerin bir dolum kapasitesi var atıyorum 500 defa ...

500den sonra performans kayıpları başlar kimi şarj tutmaz kimi bozulur kimi geç dolar vs..

Şimdi ben telefonu 2 günde bir şarj edersem pilimi daha uzun süre kullanırım.Ama kim her gün şarja takarsa o daha çabuk performans kaybına uğrar.

İşlemci güzel ufak tefek rom da da ayar çekildi mi telefon harika oluyor.Ben sevdim açıkcası bu telefonu.kamera da ois ve 4g de band 20 olsa tadından yenmezmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz nihayet bugün elime ulaştı. Siyah, delta garantili. Knox 0x0. Sürüm C9000ZHU1AQA2. Sanırım bu Hong Kong sürümüydü. İmei kayıtlı. Bir sıkıntı yok. Türkçe klavye de yükledim. Makine çok güzel. Okulda arkadaşlar yeni doğmuş bebeği kuçaklayıp da sever gibi elden ele gezdirdiler. Hatta biri eşine almayı düşünüyor, tlfon açtı, son durum ne bilmiyorum. Tek üzüldüğüm kamerası oldu. Bendeki a7 2016 ya oranla bir hayli kötü geldi bana. A7 deki bir fotoyu 3 parmak genişletseniz bile, c9 un bir parmak genişlemesi kadar yine de bozulmuyor. Forumda konusu geçiyor. Bugünkü aldığı güncellemeden sonra sanki 2 katına yakın pil tüketimi oldu. Bu değişikliği anlayamadım. Şimdi de kılıf ve koruyucu cam derdine düştük. Forumdaki önerileri takip edeceğim. Eşim bi an önce kullanmak istiyor ama kılıfsız kullanmaya da kıyamam diyor. Kamera beklentisi olmayan kesinlikle alsın. Harika bir cihaz. Bendeki a7 2016 yı satıp almayı bile düşünüyorum ama kamera ve ois vazgeçilmezim işte. Hattı takıp 4.5 g konusuna dahil olamadık.

Bu arada, sürüm 6 yazıyor ama herşeyiyle bu telefon noudgat... Anlamadım gitti.

Moorker arkadaşıma tekrar teşekkürler.

• Dostlar, A7 2017 ve bu cihaz arasında kaldım, ikisi arasında gidip gelmekten artık başım ağrıdı.
    Lütfen fikirlerinizi iletin, bir karara varmam gerekiyor bir an önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunakaner -- 27 Mayıs 2017; 0:13:3 >
  • leosniper L kullanıcısına yanıt
    Türkçe klavye derken ne yüklediniz? nereden?

Türkçe karakterler de var mıdır? ç.ş.ö.ğ.ü gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: leosniper

Cihaz nihayet bugün elime ulaştı. Siyah, delta garantili. Knox 0x0. Sürüm C9000ZHU1AQA2. Sanırım bu Hong Kong sürümüydü. İmei kayıtlı. Bir sıkıntı yok. Türkçe klavye de yükledim. Makine çok güzel. Okulda arkadaşlar yeni doğmuş bebeği kuçaklayıp da sever gibi elden ele gezdirdiler. Hatta biri eşine almayı düşünüyor, tlfon açtı, son durum ne bilmiyorum. Tek üzüldüğüm kamerası oldu. Bendeki a7 2016 ya oranla bir hayli kötü geldi bana. A7 deki bir fotoyu 3 parmak genişletseniz bile, c9 un bir parmak genişlemesi kadar yine de bozulmuyor. Forumda konusu geçiyor. Bugünkü aldığı güncellemeden sonra sanki 2 katına yakın pil tüketimi oldu. Bu değişikliği anlayamadım. Şimdi de kılıf ve koruyucu cam derdine düştük. Forumdaki önerileri takip edeceğim. Eşim bi an önce kullanmak istiyor ama kılıfsız kullanmaya da kıyamam diyor. Kamera beklentisi olmayan kesinlikle alsın. Harika bir cihaz. Bendeki a7 2016 yı satıp almayı bile düşünüyorum ama kamera ve ois vazgeçilmezim işte. Hattı takıp 4.5 g konusuna dahil olamadık.

Bu arada, sürüm 6 yazıyor ama herşeyiyle bu telefon noudgat... Anlamadım gitti.

Moorker arkadaşıma tekrar teşekkürler.

Merhaba, Öncelikle cihazınız hayırlı olsun, bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.
    Cihaza sorunsuz olarak sahip olduğunuz ve aramıza katıldığınız için sevindim.
    Rica ederim, Saygılarımla.
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam Türkçe karakterler var. Kullanması daha rahat. Yanlış hatırlamıyorsam boş bir msj açtım. Zaten seçenek olarak size çince ve ingilizce klavyeyi sunuyor. Çark resmi gibi duran ayarlar bölümünden diller ve türler bölümünden Türkçe yi seçtim. Yanılmıyorsam karşısında indir butonu vardı ve indirdim. Mümkünse Türkçe qwerty klavye seçilmeli ki ı.ğ.ş.ö gibi harflerde klavyede olsun. Link aşağıda da vardır.

http://www.teknohocasi.com/samsung-klavye-dili-degistirme-klavye-dili-nasil-degistirilir/

• moorker M kullanıcısına yanıt
    Tekrar teşekkür ederim. Hepimizin cihazlarımızı sorunsuz kullanması dileğiyle...

• Türkçe Qwerty Klavyemiz
    SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

Samsung.Galaxy.C9.Pro.Türkçe.klavye anlatımı

Arkadaşlar "Mesaj" uygulamasından mesaj yazma kısmına gelerek klavyeyi açalım ardından

Klavyenin Sağ üstünden ayarlara girelim

"Diller ve Türler"

"Giriş dilleri ekle"

Aşağıda "Mevcut diller"den Türkçe'yi bulup sağındaki mavi ikondan indirelim
    Aynı menüde yukarıda "İndirilen diller"den Türkçe haricindeki dilleri kapatalım

"Diller ve Türler"in altında Türkçe dilimizi seçerek klavye tercihimizi yapabiliriz.

Hayırlı Ramazanlar :)
  • Hocam ben performans ve işlev kaybı yaparak bu sonuçları aldığınızı düşünüyordum ama siz tam tersi telefonu kendinize göre özelleştirmişsiniz, tebrikler. Dediğiniz uygulamayı indirdim, telefon rootsuz haliyle ben de bunları uygulayacağım.
  • Bu süreyi almak için neler yapıyorsunuz, rica etsem biraz detaylı anlatırmısınız.
  • Bu arada bilmeyen vardır yazmak istedim.Google klavyeye de Türkçe karekter desteği gelmiş ı,ş,ç gibi harfler var artık bilginize...

• Arka kamerada ekrana dokunduğunda odaklama yapabiliyosunuz ama ön kameraya gelince odaklama ibaresi yok. Ekrana basıncada birşey değişmiyor.

Durum sizde de böylemi acaba ?

• SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

Tam ekran kapak temperli cam samsung galaxy c9 için pro c9000 hd patlamaya dayanıklı ekran koruyucu galaxy c9 için pro 6.0 inç

http://s.aliexpress.com/3y63YjUV

(from AliExpress Android)

Bu camdan alan var mı tam kapatıyor mu,bilgisi olan acaba???

• quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Bu arada bilmeyen vardır yazmak istedim.Google klavyeye de Türkçe karekter desteği gelmiş ı,ş,ç gibi harfler var artık bilginize...

Evet gayet güzel olmuş bu şekilde. Ama ben bazen boşluk yapıcamm derken virgül yapıyorum o ayrı

• quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Tam ekran kapak temperli cam samsung galaxy c9 için pro c9000 hd patlamaya dayanıklı ekran koruyucu galaxy c9 için pro 6.0 inç

http://s.aliexpress.com/3y63YjUV

(from AliExpress Android)

Bu camdan alan var mı tam kapatıyor mu,bilgisi olan acaba???

Merhaba,

Ayrıca aşağıdaki linkte olan resimde gösterilen eğim yanıltıcı değil ise aynı şeffaf olarak 2.5 D eğimlisi var.

https://tr.aliexpress.com/item/IMAK-Brand-3D-Curved-Full-Coverage-Soft-Explosion-Proof-Screen-Protector-For-Samsung-Galaxy-C9-Pro/32809895289.html

Ama ne sonuç verir uygulamadan söylemek zor. Alacak olan arkadaşlar tecrübelerini forumda aktarabilirler.

Saygılarımla,
  • Daha önce sorulmustur belki ama c9 pro da görüntülü görüşme var mı? Ben göremedim.

• General mobile gm5 plus'tan gecmeyi dusunuyorum kamera acisindan nasil bir degisim yasarim ????

• normalbirinsan N kullanıcısına yanıt
    😁😁😁

• Hocam daha önce sipariş vernler vardı cam kılıf ama ses çıkmıyor nedense.sanırım ramazanın etkisi.Olmasa ben gödterdiğim camdan bir sipariş geçeyim.

Elimdeki cam gğzel fakat kameranın olduğu kısım camın altında kaldı.çok sıkıntı değil ama düşük ışıkta kumlanma arttı gibi.

• Ne oldu ben insanca cevap istedim niye alay edercesine davraniyosun

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.