Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.418
Cevap
41
Favori
292.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kırıkkalegülü712

Arkadaşlar hb beşken iletişim adlı satıcıdan almayın hatta mümkünse hb den almayın telefonu satıcıyı araım ve göndereceginiz cihazi acip knox durumuna bakarmisiniz dedim knox 0 0 0 1 gözüküyor dedi bende iptalini istedim şuan siparişin iptal olmasını bekliyorum. İthalatçı garantili telefonlarada bulaşmam bir daha. A5 2017 modelini önerirmisiniz nasıl üründür

Merhaba,

Gelen Satıcı:Hepsiburada ürünümü hiç açılmadan maalesef geri gönderdim.
    Ürün gelene kadar hiçbir şekilde ithalatçı firma bilgisini öğrenemedim.
    Ben bu şekilde ürün almak istemiyorum. Ayrıca ürünüm Satıcı:Hepsiburada
    olarak alınması sözkonusu olsa bile konuda çok farklı tecrübelerim oldu.
    ve Aras Kargo Kargo elemanı konusunda çok büyük memnuniyetsizlik yaşadım.
    Ürünün Knox Sayacını kontrolünü geçtim gelen ürünün hasarını kontrol
    edebilmek bile neredeyse imkansız hale geldi. Kargo elemanı hiç açılmamış
    paket iadesi için bile sorumluluk almamak adına bize yapmadığını bırakmadı.
    Ayrıca Satıcı:Hepsiburada olan ürünümün Hepsiburada sitesindeki satış yapan
    diğer x satıcı bilgisine ait satıcı firmadan temin edildiği bilgisini aldım.
    Ben risk almamak için Satıcı:Hepsiburada olarak alıyorum. Böyle olmamalıydı.
    Sözkonusu olan Hepsiburada sitesinin güvenilirsizliği ile ilgili asla değil.
    Ancak alışveriş sırasında yaşanan belirsizlikler sitenin bir eksiği olabilir.
    Müşteri hizmetlerine ilgileri için teşekkür ederim. Para iadesini bekliyorum.
    Sonraki deneyim Kipa olacak bakalım ürünü alırken Knox Sayacı konusunda bana
    teslimatta kontrol ederek almam ve Knox Sayacı 0x0 olması ile ilgili ne kadar
    yardımcı olacaklar.

Saygılarımla,

• Benim kafa iyice karıştı
    Sammobile firwareden bakınca
    C9000 içinde firmware (rom ) görünüyor
    C900F içinde görünüyor...

İşin ilginci c900f için olan romlar daha güncel mesela nisan 4 de en son hindistana çıkarmış...900f dekiler de yalnız hep uzakdoğu ülkeleri.

Merak ettiğim bizim cihaz 900f mi c9000 mi...
    Tel hakkında c9000 yazıyor...
    Acaba c900f romları olur mu bizim telefonlara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon serisinayni olsa bile farkli uzanti koduna sahipse yuklememek gerekir. Belli pazarlar icin bellinozellikler kisiliyor, aciliyor ve telefonun bazi donanimlarinda degisiklikler olabiliyor. Gerek yok boyle risklere. Zaten knox 0 cihazlar zamaninda guncelleme aliyor. Root aski yoksa Manuel olarak guncellemek elzem degil.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C9 pro yu almak için çok hevesliydim ancak internet üzerinden almamam gerektiğini anladım ve cihazı telefoncuda taksitle almayı planlıyodum 100 tl daha pahalı ama hem taksitli hemde knox u kontrol edebileceğim hemde muhattabım olacak. Dün arayıp sorduğumda beşken elektronik isimli sahtekar mağaza knox 1 durumu bizde asla olmaz ded bugün siparişi vermiştim son bir bilgi almak için aradım iyiki aramışım bu seferde dedilerki bizdeki cihazlarda knox sorunu olabiliyormuş bende bana yollayacağınız cihazı açıp knox durumuna bakmanızı istiyorum dedim biraz ısrar sonucunde knox un 0×0×0×1 olduğunu söylediler bana bende iptal edeceğimi kargolamamalarını söyledim ve hemen hb yi aradım siparişi iptal ettirdim durduk yere kartımdan para çekilmiş oldu sakın hb dan almayın gg veya n11 den alcaksanızda satıcıya knox 0x0 istediğinizi söyleyin kabul ederlerse alın adamlar knox 0x1 cihaz gönderirsek iade alamayız diyorlar kutu açıldığı için saçmalığa bakın bu hbde ikinci hayal kırıklığım oldu 100 tl fazla veririmde hb den birdaha birşey almam.

• Selamlar herkese,

Ben de cihazı ikinci el alayım diyorum. Siyahını 1.550 tl ye buldum. Delta ve 2 aylıkmış.

Knox 0x0 gözüküyor resimdeki gibi.

Bu cihaz alınır mı arkadaşlar?

Teşekkürler cevaplarınız için şimdiden.

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaVa -- 27 Nisan 2017; 23:27:23 >
  • Temiz ise alınır diyeceğim ama 2 ay kullanılmış sizin tercihinize kalmış ben herzaman sıfır tercih ediyorum

• NEDEN ALINMASIN Kİ...
    AMA ALACAĞINIZ ZAMAN IYI INCELEME YAPINIZ.SATICI ILE BIR KAFE TARZI BI YERDE OTURUP TELEFONUN DONANIMINA IYICE BAKIN...
    HATTINIZI TAKIN SEBEKE CEKIMI KARSILIKLI TELEFON GORUSMESI KAMERALAR...EKRANIN HER YERİNE BASIN ALGILAMA YAPACAK MI...

SONRA TELEFONU SARJA TAKIN SARJ DOLACAK MI?
    SANIIRM ALANLAR 6 İNÇ OLDUGUNDAN PEK ALISAMIYORLAR...
    SONUCDA VAAD ETTIKLERI ORTADA TELEFONUN...
  • Arkadaşlar ben cihazı almak istitorum bu fiyat aralığında başka böyle telefon yok ancak ankarada elden alabileceğim yerde 1800 tl sizce değermi hb den kesinlikle almam knox sorunu mevcut oradan knox a bakıp alacağım

• BU ARADA DAHA ONCE BIR AKRKADAS YAZMISTI GLOBAL SÜRÜM 900F SURUMU DIYE AMA ALAKASI YOK SANIRIM...
    GECEN BU SURUMU INDIRMISTIM ODINDEN YENIDEN ROM ATARIM DIYE FAKAT ODIN HATA VERDI...
    ŞİMDİ 2GB BOYUTUNDA OLAN CHINA (SM-C9000) EN SON HONK KONG ROMUNU INDIRIYORUM...
    KISITLI INTERNETLE 2 SAATTIR DOSYA CEKMESINI BEKLIYORUM AMA SONA GELDIM SANIRIM..

YANI DEMEK ISTEDIGIM C-900F HINDISTAN SURUMUNUN BIZIM TELEFONLA ALAKASI YOK.BELKI ILERDE GELISTIRICILER DAHA IYI BIR ROMSA HINT ROMUNU BIZIM ÇİN MODELINE PORTLAYABILIRLER.

C-900F SURUMU BU ARADA GLOBAL DEĞİL YİNE UZAKDOGU ULKELERI İÇİN URETILMIS.SAMMOBILEDE 900F OLARAK ARATIRSANIZ HANGI ULKE ROMLARINI OLDUGUNU GORURSUNUZ VE EPEYDE ROM CIKARMIS.BU SAATTEN SONRA SANIRIM DAHA TUM DUNYAYA CIKMAZ...
    2 SURUMEDE NOGAT (ANDROID 7) GELMEMIS, 2 SURUMDE ANDROID 6.0.1 SURUMUNDE SUAN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByÇINAR -- 28 Nisan 2017; 15:42:29 >
  • quote:

Arkadaşlar ben cihazı almak istitorum bu fiyat aralığında başka böyle telefon yok ancak ankarada elden alabileceğim yerde 1800 tl sizce değermi hb den kesinlikle almam knox sorunu mevcut oradan knox a bakıp alacağım

daha sonradan root edeceksenız sıkıntı cıkacagını zannetmıyorum.pek ugrasmam dersenız artık sız bılırsınız.gecen baktıgımda n11 de 1610 tl ye goldunu satıyorlardı.200 tl fark var değerı artık sız kararlastırın.belkı alacağınız 1600 tl lık telefonda da knox 0 çıkma ıhtımalıde var bunuda gozardı etmeyın.tercıh sızın
  • Şuan s3 kullanıyorum ve belki 50-60 kez rom yükledim ama orjinal gibisi yok pil performansı olsun stabillik olsun oyüzden knox 0 istiyorum hemde s healt gizli dosya gibi özellikleri kullanıyorum telefonun özelliklerinden mahrum olmak istemiyorum.

• odınden romu yukledım fakat bılgı amaclı yazayım cıhazı daha onceden rootladıgım ıcın guvenlı klasor yıne calısmıyor...
    bu tarz uygulamaları dıkkate alanlar bunu dıkkate alsın...
    77mb lık yenı guncelleme aldı bunuda bılgı olarak yazayım...
  • Yeni rom attım durum yine aynı.telefon hızlı şarjda ama Ampere uyg baktığımda 1040 amperle şarj oluyor...

Note 4 dede böyleydi durum...

Fikri olan var mı ? Hızlı şarjı telefon kapalı iken mi ediyor,anlamadım.

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

• Evobt kendisi de satmaya başlamış bu telefonu. Knox olayını sordum teknik ile görüşüp geri döneceklerini söylediler. knox 0 ise birazdan sipariş vermeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tem_Mus -- 28 Nisan 2017; 11:46:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

Evobt kendisi de satmaya başlamış bu telefonu. Knox olayını sordum teknik ile görüşüp geri döneceklerini söylediler. knox ise birazdan sipariş vermeyi düşünüyorum.

Link var mı hocam, evobt neresidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaVa

quote:

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

Evobt kendisi de satmaya başlamış bu telefonu. Knox olayını sordum teknik ile görüşüp geri döneceklerini söylediler. knox ise birazdan sipariş vermeyi düşünüyorum.

Link var mı hocam, evobt neresidir?

Evobt ithalatçı ve dolayısı ile garanti veren firmaların birisi. telefonshop gittigidiyor mağaza ismi. Ama halen dönüş yapmadılar knox ile alakalı olarak. Olmazsa gezegengsm kullanıcısından sipariş verilen birazdan. Gezegengsm hakkında iyi yorumlar yazmıştı bir arkadaş, ayrıca knox sayacının 0 olduğunu söylüyor

• siyah rengi bulmak imkansız oldu nerdeyse
  • Arkadaşlar allah aşkına siyahını bulan olursa haber versin telefon dükkanlarıda adileşmiş karttan çekim içimn %10 komisyon talep ediyorlar saçmalığa bakarmısınız ya herkez çıkarcı olmuş knox 0 çıkacağına emin olsam alacağım

• quote:

Arkadaşlar allah aşkına siyahını bulan olursa haber versin telefon dükkanlarıda adileşmiş karttan çekim içimn %10 komisyon talep ediyorlar saçmalığa bakarmısınız ya herkez çıkarcı olmuş knox 0 çıkacağına emin olsam alacağım

Hocam ben 1 ay kadar bekledim.

Sahibindene letgoya sana yakın yerlerde olanlara bakın...

Boşuna %10 komisyon niye vereceksiniz...

Renk benim içinde önemli idi siyah buldum 2.el aldım...

• Tem_Mus kullanıcısına yanıt
    evet konx 0 yada 1 hangisini isterseniz ondan veriyor gezegen iletişim. arayıp belirtin knox 0 istediğinizi

bu arada cihazın pil performansı beklentiminde üstünde çok güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet-79 -- 28 Nisan 2017; 16:15:1 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.