Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.418
Cevap
41
Favori
292.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kapaninca pirinc dolu bir kaba koyun 2 gun bekleyin, sarj edip acmayi deneyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnizukaSensei

Samsungla ilgili twitterda paylasim (daha cok sızıntı) yapan bi sayfa. O da weibo'dan almis resimleri.

https://mobile.twitter.com/MMDDJ_/status/915561351707115520

Super seyler var burda cok begendim yeni menu tarzini ayrica voltede var sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu biraz inceledim ama göremedim, telefonda usb otg desteği var mı. Bir de smart TV ye görüntü aktarımı oluyor mu?

• end76 kullanıcısına yanıt
    merhaba,

Evet otg desteği var. usb type c otg kablo alırsanız mouse klavye gibi şeyleri bağlayabilirsiniz.

TV'ye görüntü aktarmak için wi-fi direct ya da samsung tv ler için smart view var.
  • praisemd P kullanıcısına yanıt
    Hocam smart view lg tv lerde de çalışıyor. Ben sürekli kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: praisemd

merhaba,

Evet otg desteği var. usb type c otg kablo alırsanız mouse klavye gibi şeyleri bağlayabilirsiniz.

TV'ye görüntü aktarmak için wi-fi direct ya da samsung tv ler için smart view var.

Teşekkürler.

• Arkadaşlar merhaba,ürünü pazartesi günü gittigidiyor.com üzerinden aldım.Telefon muazzam, ancak hoşuma gitmeyen bişey var ürün video çekerken ciddi manada kötü bir görüntü kalitesine sahip fotoğrafta ise çok çok daha iyi sebebi nedir acaba.Bazen mikrofonda cızırtı oluşuyor video çekimi aşamasında.Ürün knox 0x0 imeisi kayıtlı sm-c9000 bende ve kız arkadaşımda aynı problemi yaşıyoruz.Acaba sizlerde de aynı problem veya eksiklik var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norolim -- 8 Ekim 2017; 20:22:59 >
  • Norolim kullanıcısına yanıt
    Ben birkaç kez uçak araba vs video çektim gündüz fotoğraflarla aynı kalitede gayet iyi çekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 8 Ekim 2017; 20:29:53 >
  • Sorunun kaynağı ön kamera.Arka kamerada kalite farkı bulunmuyor haklısınız.

@canmacva
  • Norolim kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın arkadan bahsettiniz sandım. Öne hiç dikkat etmemiştim sabah bir bakarım.

• Bu telefonu kamerası için alan yanlış yapar. Aydınlık çekmesine rağmen aşırı noise oluyor fotoğraflarda. Videoda da auto focus olduğu için hareketli objeleri çekmek çok sorun oluyor netleyip duruyor. Fotoğraf isteyen s6 veya s7 alabilir yakın fiyatlara.

• Bu telefonu siyah veya gold rengini güncel olarak knox 0x0 satan mağaza var mı?
  • Ben bu telefonu cift sim + hafiza ve 6gb ram icin tercih ettim..

• c9 pro kamera telefonu değildir donanım telefonudur.sd 653+6gb ram+64gb rom+çift sim+micro sd+4000mah+6inç super amoled ekran+güncelleme alacak(android8) samsung kalitesi
  • 1 hafta s8+ kullandim toplamda 5 resim ancak cektim.. Yani kamera oncelik degilse suan bu telefonun uzerine asla cihaz tanimam..

• Arkadaşlar telefonun fiyatı yanılmıyorsam en son 1600 ₺ idi. Şimdi dolar yükselişte olduğundan pahalandı galiba şu an ki fiyat durumu nedir?

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam

siz bu ekran süresini nasıl aldınız acaba

bende aldım bu teli şu an eşim kullanıyor 1 günde toplasan 4 - 5 saat ekran süresi anca alıyor onuda tam 24 saat kullanımda değil yani

3g açık 4,5g yi kapattım bile interneti su gibi içiyor bizim çocuk devamlı you tube den çizgi film izliyor ondan dolayı

birde ben bu telefonun ekranını tamamen kaplayn bir ekran koruyucu bulamdım teli ilk aldığımda kırılmaz koruyucu aldım hepsiburada dan hiç takmadım öylece evde duruyor uanlarda çok boşluk bırakıyor,

sizin kullandığınız bir ekran koruyucu vs var mı acaba,

teşekkürler,
  • yilmaz_227 kullanıcısına yanıt
    merhaba
    ekran süresini birçok faktör etkiler ve kullanım tarzına bağlı olarak kişiden kişiye değişir.aldığım günden beri ortalamam 9buçuk - 10buçuk saat arasıdır,hiç 7-8 saat ekran süresi almadım. mobil veri pili sömürüyor.orta düzey tasarruf modunda kullanıyorum.ekran parlaklığı otomatikte.uygulamalarda kullanmadığım uygulamaları devre dışı bıraktım.internet tarayıcı olarak samsung browser kullanıyorum chrome devre dışı,içerde wi-fi açık mobil veri kapalı,dışarda tam tersi
    arada oynadığım iki basit oyun yüklü,smash hit,block puzzle her ikisini de game launcher da maksimum güç tasarrufunda kullanıyorum,ağırlıklı olarak:internet+sosyal medya uygulamaları+whatsapp
    çift sim açık+micro sd kart takılı
    izmirdeyim burada çok araştırdım ekranı tamamen kaplayan ekran koruyucu yok bende nano yaptırdım yanlardan boşluk kalıyor ama alıştım bu şekilde kulanmaya.ama kılıf seçeneği fazla biri yanlardan gri ortası şeffaf,diğeri tamamen şeffaf silikon kılıf aldım
    telefonu almak isteyenlere şunu söyliyeyim paralel ithalat olmasını sorun etmiyorsanız ve üst düzey kameralı bir telefon aramıyorsanız c9 pro kesinlikle öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 12 Ekim 2017; 17:24:41 >
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    telefon benimde çok hoşuma gitti

ilk başlarda eşimle birlikte kendimede alacaktım nakit sıkıntısından dolayı alamadım

eşime gold renk almıştım önü beyaz, ben siyah istiyordum sırf o renk olayı ve ekran koruyucu bulamamam beni ilk başlarda telden soğuttu ama dün akşam kamerayı falan kurcalarken sesli çekim özelliğini buldum ve gerçekten teleısınmaya başladım tekrardan,

haa birde kamera kalitesi beni soğuttu şu kamerayı neye göre 16 mp diyorlar anlamıyorum bşraz daha kaliteli resim çekse tadından yenmez gerçekten

özellikle ön kamera gercekten kötü çekiyor ayarlarda falanda fazla bişey yok

ama fiyat performans olarak gerçekten güzel bir tel

şu an n11.com 11.11 indirimlerini bekliyorum çek biriktiricem bakalım o zaman akadar nakit ayarlayabilirsem note 8 veya s8+ almak istiyorum.

mümkünse telin ekran koruyuculu görüntüsünü atmabilir misiniz.

teşekkürler,
  • j7 prime bile android 7 almış bizim c9 da hala bir şey yok..
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.