Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.418
Cevap
41
Favori
292.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben geçen hafta gittigidiyor.com üzerinden aldım. Satıcı idealseçim di ve ürün açıklama kısmında knox 0x0 garantisi verdiğini yazmıştı. Mesaj atıp teyit etikten sonra sipariş verdim. 1 gün sonra sorunsuz şekilde teslim aldım. Hemen kontrol ettim knox 0x0 dı. Imei kaydıda vardı. Şuan gayet memnunum cihazdan. Şarjı benim eski lg g3 e göre muazzam derecede iyi. Şuan benim aldığım ideal seçimde bitti ürünler. Fakat diğer saticılara mesaj yoluyla sorarak knox değerini oğrenebilrsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meyvelipasta M kullanıcısına yanıt
    internette n11,gittigidiyor gibi sitelerde idealseçim,cepport ellerinde knox0 c9 pro varsa kontrol edip satıyorlar,tabi başka satıcılara da site üzerinden sormanız gerekiyor ben elden almak istediğim için izmir balçova kipadan gold renk knox0 bulup almıştım siyah rengini istemiyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

internette n11,gittigidiyor gibi sitelerde idealseçim,cepport ellerinde knox0 c9 pro varsa kontrol edip satıyorlar,tabi başka satıcılara da site üzerinden sormanız gerekiyor ben elden almak istediğim için izmir balçova kipadan gold renk knox0 bulup almıştım siyah rengini istemiyordum

Izmit kipa ya ne zaman sorsam telefon yok. Artık netten knox 0*0 bulursam alacağım

• LoungeST kullanıcısına yanıt
    daha önce g3 kullandığım için sadece g3 ile karşılaştırabilirim kulaklık ses düzeyi bana göre çok iyi
    telefon genel olarak çok iyi,ısınma yok,kasma yok,ses çıkışı güzel,çift sim+micro sd kart,güçlü işlemci,6gb ram,64gb rom,6inç super amoled ekran+kamera ile işim olmadığı için kamera benim için önemsiz.otomatikte resim çekip geçiyorum.pili umduğumdan güçlü çıktı burada 6 saat ekran süreleri yazıldı ben 10saat ekran süresi alıyorum.tabii ağır oyun oynamıyorum sadece internet+sosyal medya+whatsapp...vs o kadar
  • sametkaan17 kullanıcısına yanıt
    kipa,migros taki satış elemanları knox konusunda bilgisiz.ama izmir balçova kipa da knox tan haberi olan daha doğrusu c9 pro sattıktan sonra güvenli klasör açamıyorum şikayetiyle gelen müşterilerden sonra eldeki ürünleri iade edip knox0'lı c9 pro lar getirttiklerini söyleyen bir satış elemanına denk geldim.böyle bilgili satıcı heryerde olmaz hangi kipaya,migrosa gittiysem hiçbirşeyden haberleri yoktu.benden hemen önce birisi aldı çocuğu uyardım beraber önümde baktık knox0 çıktı,teşhirdeki c9 proya satış elemannıyla ben baktım knox0 çıktı bir de ben aldım,toplamda o gün 3tane knox0 c9 pro vardı üstelik üçü de gold rengiydi (benim istediğimden)
  • knox sayacı 0x1 buldum 1650 tl sizce alınırmı
    0x0 ile 0x1 arasında cok fark varmı
  • Ben incehesaptan 1450ye aldım kutusu yırtık bir de minik çizik var diye not düşmüşler. Çizik falan yok bir iğne ucu kadar iz var. Çok da memnun kaldım 2 gün akşama kadar götürdü pili yoğun kullanımımla. Navigasyonla bayağı bir yol gittim o da dahil. Sadece şu güncelleme yapılmama mevzusu kötü. S health ve güvenli klasör çalışmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

kipa,migros taki satış elemanları knox konusunda bilgisiz.ama izmir balçova kipa da knox tan haberi olan daha doğrusu c9 pro sattıktan sonra güvenli klasör açamıyorum şikayetiyle gelen müşterilerden sonra eldeki ürünleri iade edip knox0'lı c9 pro lar getirttiklerini söyleyen bir satış elemanına denk geldim.böyle bilgili satıcı heryerde olmaz hangi kipaya,migrosa gittiysem hiçbirşeyden haberleri yoktu.benden hemen önce birisi aldı çocuğu uyardım beraber önümde baktık knox0 çıktı,teşhirdeki c9 proya satış elemannıyla ben baktım knox0 çıktı bir de ben aldım,toplamda o gün 3tane knox0 c9 pro vardı üstelik üçü de gold rengiydi (benim istediğimden)

oralarda knox 0*0 siyah c5, c7 ya da c5 pro varmıdır
  • Arkadaslar selam

Telefnuma cocuklarin balonnyapmak icin kullandigi sivi dokuldu icine kacmis.

Once aciliyordu sonra kapandi. İcini actim temizledim filan. Simdi sadece sarja takinca recovery booting yazip kapanip android sayfasinda erasing yazip tekrar reset atiyor ayni islemler devam ettiriyor.

Telefon kapaliyken tuslar calismiyor

Duzelir mi acep

• Merhaba Arkadaşlar,

bu telefonu tam kaplayan bir ekran koruyuccu bulan ve kullanan var mıdır acaba?

teli ilk aldığımda kırılmaz ekran koruyucuda aldım ama daha takmadım bile ekranın yanları boşluk kalıyor,

sonra jelatin ekran koruyucu buldum oda sağlıklı değil açıkcası korumuyor bence zaten zar zor taktım arada kılda kaldı işin aksi gibi :)

sizler neler kullanıyorsunuz bu ekran koruyucu yüzünden teli satıcam artık ya gerçi eşim kullanıyor ya evde yada dışarı çıkarken çantada ama yinede insan korkuyor işte

yardımlarınızı beklemekteyim.
  • Stoklar azalmış durumda, siyah 0x0 garantili bulamadım, olanlar da 1700 üstü hep. Yeni parti ne zaman gelir?
  • SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

Yakinda 7.1.1 guncellemesi gelecek gibi gorunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnizukaSensei -- 4 Ekim 2017; 18:34:48 >
  • unpop kullanıcısına yanıt
    açıkçası fikrim yok yolum balçova kipaya düşerse sorarım
  • OnizukaSensei kullanıcısına yanıt
    Ss i aldığınız kaynak neresi merak ettim bakacağımda

• Samsungla ilgili twitterda paylasim (daha cok sızıntı) yapan bi sayfa. O da weibo'dan almis resimleri.

https://mobile.twitter.com/MMDDJ_/status/915561351707115520

• quote:

Orijinalden alıntı: onurblackeye

Arkadaslar selam

Telefnuma cocuklarin balonnyapmak icin kullandigi sivi dokuldu icine kacmis.

Once aciliyordu sonra kapandi. İcini actim temizledim filan. Simdi sadece sarja takinca recovery booting yazip kapanip android sayfasinda erasing yazip tekrar reset atiyor ayni islemler devam ettiriyor.

Telefon kapaliyken tuslar calismiyor

Duzelir mi acep

ayrıca download menüye tus kombinasyonları ile girmeyi deniyorum önce donwload mod zararlıdır dikkatli olun diyor sonra yukarı basıyorum
    download menü sayıyor bilgileri yazıyor sonra da tekrar reset atıyor.
    bir defa download menüye girdi ben de odin kullanarak stock rom yükledim
    odin de herşey tamam pass deyip yeşil yandı sonra tekrar reboot yaptı
    ancak yine en başa döndüm
    sürekli c9 pro başlangıçta üstte recovery booting yazıyor kapanıp tekrar aynısını yapıyor
    yardımcı olurmusunuz
  • onurblackeye O kullanıcısına yanıt
    Sizin probleminiz yazilimsalliktan cikmis, donanimsal bir durum gibi gozukuyor. Belki dahili hafiza belki ram ile ilgili bir problem var ki telefon acilisi gerceklestiremiyor. Bu serviste cozulecek bir durum ama sıvi teması zaten garanti kapsami disinda kalacaktir. Bir de ithalatcinin servia diye gosterdigi adresler ne kadar yetkindir bilemiyorum. Gecmis olsun.

Saygilarimla.

• Bir haftalik s8+ plus maceramdan sonra satıp tekrar c9 pro aldim.. Su cihaza samsungun yeni arayuzu gelirse cok mukemmel olacak

• Sadece android7 değil 8 de istiyoruz.c9 pro güncelleme alacak samsung cihazların arasında

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.