Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
18
Favori
95.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • knox 0x1 bozuk cikan sayacla oynanmis olan arkadaslar hakkinizi arayin telefonu geri iade edin neden?: adim sayar guvenli klasor ve chaz guvenligi samsung un kendi orjinal programidir knox a bagli calisir haliyle sen orjinal telefon aliyorsun ve sana knox sayaci bozuk telefon satiyorlar bu saydigim programlar calismiyor boyle sacma bisi olabilirmi mesala ben guvenli klasoru kullanan biriyim eger knox sayacim bozuk olsa kullanamayacaktim kesinlikle geri iade edin yok hat takilmis yok delta garantide sorun olmuyormus knox sayaci 0x1 olursa , sorun satici icin yok ama benim icin var ben telefonun orjinalinde olan programi kullanamiyorum cok sacma bir olay , sayaci 0x0 olmasina ozen gosteren hat takmadan kargodan aldigi saat sayacta oynama varsa video ya ceksin geri iade etsin almazlarsa hic cekinmeyin tuketici haklarina gidin hakkinizi arayin bikactane boyle olay olursa saticilar sayaci bozuk satamaz , saticida o mali sayaci bozuk diye uygun fiyata satsin yada iade etsin . hakkinizi yedirmeyin...

not: knox 0x1 bazilari icin onem arzetmiyor cunki telefonu alir almaz rootluyor sozum bu sekilde dusunen arkadaslara dil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dgsbhdr

Kardesim guvenli klasor calismiyorsa knox 0x1 demektir.Bende hepsi buradadan koyu mavi almistim benimkide 0x1 cikti kahrolsun.O telefonun romu da 2 romun karisimi gibi bisey cok kotu,sen sammobileden hong kong android 6 romunu indir.Odinle kur(daha once odin kullanmadiysan yardimci oluruz).6 yi kurduktan sonra guncellemeler gelecektir.Bu siteden indireceksin

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-c7-pro/SM-C7010/

İstersen direk hong kong 7.0 romunu indir kur.Ama yok güncelleme geldigini goreyim icim rahat etsin diyorsan,Hong Kong 6.0.1 indir ve kur.Güncelleme gelecektir karar senin.Ben olsam tekrar güncellemeyle ugrasmaz direk Hong Kong 7.0 romunu kurarim.7.0 ın 6.0.1 e göre benim hissettigim artilari

1) Parmak hizi okuyucusu muhtesem olmus cok hizli okuyor artik

2) Ben 6.0.1 de daha az ekran süresi aliyordum,7.0 da şarj ömrü artti(tam tersini savunanlarda var)

3)Bence 7.0 daha iyi,daha stabil

Birde ön kamerada sadece en öndeki kisiyi odakliyor arka taraftakiler bulanik cikiyor.Bence telefonun en büyük eksisi bu.Buna bir çözüm bulabilen var mi arkadaslar ?

Hocam öncelikle verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

benim cihazın modeli sm-C7018. ama bu model için sadece Çin rom'u var. Şimdi ben sm-C7010 için olan hongkong sürümü anroid 7'yi sm7018 cihazıma kursam sorun olur mu?

• Yok dostum sıkıntı olmaz.Benim cihazin modeli de C7018 ama C7010 romu kurdum.Normalde C7018 çin romu oldugu icin google play store olmamasi lazim(cin romunda play store bulunmaz).Ama var degil mi.Bende de vardi.O yuzden 2 romun karisimi gibi birsey dedim zaten.En temizi Hong Kong 7.0 kurun kafaniz rahat etsin :)

• Sorunsuz geçtim hocam teşekkürler. Şarj belirgin biçimde iyileşti.
  • Bildirim ışığı bazen çok parlak bazen de çok sönük biçimde yanıp sönüyor. Ekran ışığında olduğu gibi bildirim ışığında da otomatik parlaklık ayarı var gibi. Sizlerin telefonlarında da durum böyle mi?
    Bildirim ışığının hep parlak olması için bir ayar var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgsbhdr

Yok dostum sıkıntı olmaz.Benim cihazin modeli de C7018 ama C7010 romu kurdum.Normalde C7018 çin romu oldugu icin google play store olmamasi lazim(cin romunda play store bulunmaz).Ama var degil mi.Bende de vardi.O yuzden 2 romun karisimi gibi birsey dedim zaten.En temizi Hong Kong 7.0 kurun kafaniz rahat etsin :)

Hocam benim cihazda 7018 de. Siz güncelleme yaptıktan sonra güvenli klasör falan çalıştımı? Her hangi bir çalışmayan uygulama oldumu? 7010 romu kurmaya çekiniyorum açıkçası bir sıkıntı olur diye. Bir de 7018 için Hong kong romu gelirmi acaba? Onu beklesem mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: akay635

Bildirim ışığı bazen çok parlak bazen de çok sönük biçimde yanıp sönüyor. Ekran ışığında olduğu gibi bildirim ışığında da otomatik parlaklık ayarı var gibi. Sizlerin telefonlarında da durum böyle mi?
    Bildirim ışığının hep parlak olması için bir ayar var mıdır acaba?

Benimde Aynı Yanıp Sönüyor Ve Bildiğim Kadarıyla Ayarı Yok...
  • abay1907 A kullanıcısına yanıt
    Benim tel de 7018 olanlardandı.7010 yazılımını odinle attım...çalışmayan bir uygulama yok,güncelleme geldi.knox sayacım 0 idi.yine sıfır...0*1 olsaydı çalışmayan uygulama olur diyorlar.

• Merhaba,Ben Sammobile den indiremedim yazılımı, daha önce Odin vs kullanmadım nasıl olacak yardımcı olur musunuz
  • pi sayisi P kullanıcısına yanıt
    https://mega.nz/#!AtAxlbwJ!2901CQ_d-TELEEHj2QPAeHIeqRQSBSRAL97xEcXT1S0

Daha önce deltadan indirdiğim dosya bu...6.0.1 yazılımı...bunu yüklerseniz güncelleme alır.Ve 7.0 yüklenmiş olur.

Buda deltadaki link.. "http://www.deltaservis.com.tr/index.php?sayfa=downloadcontinuation&id=977 " .ikiside aynı.Odinle yükleme yapacaksınız.Konunun üst taraflarında nasıl yükleme yapacağınız yazıyor

• C7 pro telefonumu satıyorum. İlgilenen olursa ilan numarasi www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-hatasiz-4-aylik-navy-blue-renkli-c7-pro-523599354/detay

• merhaba arkadaşlar telefon artık medya oyanatırken stereo ses vermiyor sadece alttaki hoparlörden ses geliyor üst hoparlörde sorun yok ama normalde çalışıyor ayarlarda stereo da 7.0 güncellemesinden sonra oldu gibi geliyor sankiherhang, bir rom değişikliği falan da yapmadım.Bu sorunu yaşıyan yardımcı olabilecek kimse var mı?
  • Benim guncellemeden sonra mavi isik filtresi secenegi yari pasif yani basilamaz halde.basina gelen var mi?

• mannwar M kullanıcısına yanıt
    Bende hala aktif...

• mertkanc M kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/kh8akNfMRa0 bu videoyla test et.Sorun yok,sadece üst hoparlör kulaklık çıkışı olduğundan sesi az çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesentr78

https://youtu.be/kh8akNfMRa0 bu videoyla test et.Sorun yok,sadece üst hoparlör kulaklık çıkışı olduğundan sesi az çıkıyor.

Ayni sorun icin bende yazicaktim.Eski surumde bangir bangir stero dinlerken yeni surumde sesi kistigim zaman stero oluyor bu normal birseymi acaba? Birde telefonu hic dusurmedik bu zamana kadar.telefonun titresimi cok garip calisiyor bunla ilgili servise gondermeye korkuyorum internette delta iletisimle ilgili iyi seyler duymadim.Gondersem telefonda cizik olustururlar diye korkuyorum.servise gonderen varmi

• Merhabalar. Hepsiburadan üzerinden c7 pro almayı düşünüyorum. C7 pro gold istiyorumda c7010 mu oluyor gold'lar . Mesaj atıyorum. Knox değerini bilemeyiz diyorlar. Birde satıcı olarak hepsiburada 'dan almak istiyorum.. Başka satıcılardan almayı düşünmüyorumda. Eğer böyle alırsam garanti işlerini hepsiburada mı halledicek , yoksa delta vb. olucak ? Yardımcı olur musunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreh117 -- 16 Şubat 2018; 1:9:36 >
  • emreh117 E kullanıcısına yanıt
    merhaba knox değeri nedir bende bu telefonu düşünüyorum da knox sorunlu galiba yazılanlardan o anlaşılıyor.
  • Merhaba,

C7 Pro modelinin Türkiye prizlerine uyumlu şarj cihazı piyasada bulunabiliyor mu? Kutunun içinden uyum adaptörü çıkıyor ama hızlı şarj parçasıyla beraber 3 tane aksam birbirine takılıyor hoş bir görüntü olmuyor. Benim istediğim, direk prize takabileceğim ve hızlı şarj özelliği de olan şarj adaptörü piyasada bulunabiliyor mu? Ya da diğer Samsung modellerinden buna uyan var mı? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukoza

Merhaba,

C7 Pro modelinin Türkiye prizlerine uyumlu şarj cihazı piyasada bulunabiliyor mu? Kutunun içinden uyum adaptörü çıkıyor ama hızlı şarj parçasıyla beraber 3 tane aksam birbirine takılıyor hoş bir görüntü olmuyor. Benim istediğim, direk prize takabileceğim ve hızlı şarj özelliği de olan şarj adaptörü piyasada bulunabiliyor mu? Ya da diğer Samsung modellerinden buna uyan var mı? Teşekkürler

Merhaba benim c7 pro ile birlikte gelen dönüştürücülü olarak kullandığım orijinal hızlı şarj adaptörüm telefon şarjdayken voltaj dalgalanmasından dolayı bozulduğu için hızlı şarj adaptörü arayışına girmiştim kaliteli üretim yapan markalardan blitzwolf ve ugreen marka adaptörleri denedim hepsi QC 3.0 destekli olmalarına rağmen telefonu hızlı şarj etmediler banggood'dan aldığım blitzwolf bw-s5 modelinde ise telefon "yavaş şarj orijinal adaptörü kullanın" şeklinde uyarı veriyordu ardından Samsung mobile mağazasından orijinal type c kablolu hızlı şarj cihazı aldım şarj cihazı orijinal vietnam üretimi olmasına rağmen c7 pro'yu hızlı şarj etmedi normal şekilde şarj ediyordu bu şaşırtıcı durum karşısında adaptörü aldığım yere götürdüm denedik adaptör iki adet note 8 ve bir adet s8'i sorunsuz bir şekilde hızlı şarj etti yani adaptör sağlamdı son çare olarak samsung'un micro usb kablolu hızlı şarj adaptörünü denedik ve c7 pro'da sorunsuz bir şekilde hızlı şarj aktif olarak çalıştı şuan hızlı şarj aktif bir şekilde samsung'un orijinal adaptörünü dönüştürücü vs olmadan kullanıyorum fakat bu adaptör orijinal samsung olmakla birlikte çin üretimi vietnam üretimi olanlar bizim telefonları hızlı şarj etmiyor alırken bu durumu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.