Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C7 (1499 TL) TAVSİYE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
3
Favori
28.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar size tavsiyem ne yapın edin ekran koruyucu taktirin mutlaka elimden düşürdüm bugün ekran çizilmiş Allahtan kılıf vardı da telefon hala sıfır gibi. Telefonun ekranında çizilmeye dayanıklı koruyucu yok bence :).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankabaoglu

quote:

Orijinalden alıntı: youssef

Telefonun anabant sürümüne baktım HongKong gözüküyor. c7000ZHU1APG4. HongKong live chat de ingilizce desteği var. Onlarla yazıştım. imeiyi veriyorum, cihazınız hong kong cihazı değil diyor. Çin ile konuşun diyor. Çin in ingilizce desteği yok. Sanırım Çin'den ithal edilip Hong kong sürümü yükleniyor burada. Evo teknik servisi arıyorum, görüntülü konuşma yok diyip kestirip atıyorlar.

Sonuç olarak çözemedim görüntülü konuşma olayını :) Sizde sürümlerinizi kontrol edin, görüntülü konuşma seçeneği var mı bakın... Varsa farklılıklarımız ona göre bakalım...

Hocam yanlis anlamayin meraktan soruyorum ben 2.5 sene galaxy s5 kullandim bi kere bile goruntulu konusma kullanmadim hep skype kullandim siz niye taktiniz ki bu kadar bu ozellige

Haklısın :) Fakat telefonda olan bir özelliğin açık olmaması ilginç geliyor. Önemli bir konu değil evet lakin özellikleri arasında mevcut gözüküp da kullanılamaması hoş değil. olsun da dursun yani :)

• quote:

quote:

quote:

Telefonun anabant sürümüne baktım HongKong gözüküyor. c7000ZHU1APG4. HongKong live chat de ingilizce desteği var. Onlarla yazıştım. imeiyi veriyorum, cihazınız hong kong cihazı değil diyor. Çin ile konuşun diyor. Çin in ingilizce desteği yok. Sanırım Çin'den ithal edilip Hong kong sürümü yükleniyor burada. Evo teknik servisi arıyorum, görüntülü konuşma yok diyip kestirip atıyorlar.

Sonuç olarak çözemedim görüntülü konuşma olayını :) Sizde sürümlerinizi kontrol edin, görüntülü konuşma seçeneği var mı bakın... Varsa farklılıklarımız ona göre bakalım...

Hocam yanlis anlamayin meraktan soruyorum ben 2.5 sene galaxy s5 kullandim bi kere bile goruntulu konusma kullanmadim hep skype kullandim siz niye taktiniz ki bu kadar bu ozellige

Haklısın :) Fakat telefonda olan bir özelliğin açık olmaması ilginç geliyor. Önemli bir konu değil evet lakin özellikleri arasında mevcut gözüküp da kullanılamaması hoş değil. olsun da dursun yani :)

Hocam bende almayi dusunuyorum da bu telefondan memnun musunuz?eksik gordugunuz ozellik var mi?ram in uygulama yukledikten sonra ne kadari bosta kaliyor?cevaplarsaniz sevinirim hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bende almayi dusunuyorum da bu telefondan memnun musunuz?eksik gordugunuz ozellik var mi?ram in uygulama yukledikten sonra ne kadari bosta kaliyor?cevaplarsaniz sevinirim hocam

Dün baktım arka planda ki uygulamalar kapandıktan sonra 2.2 gb ram boşta kaldı. Güç tasarrufu açıkken şarj çok çok az gidiyor. garanti 2 gün kullanıyorum. 8-8.5 saat ekran süresi veriyor. Güç tasarrufu öyle büyük kısıtlamalar da yapmıyor. kişiselleştiriliyor da.
    Güç tasarrufu kapalı iken 1 günü geçer yine. belirgin olarak eksik gördüğüm bir özellik yok. kamerası çok güzel ama çekerken titretmemek lazım.

• youssef kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkürler hocam son bir sorum olacaktı cihazda 800 bandı yok sanırım 4g cekiminde sıkıntı var mı? Normal hat cekimi ile 4g cekimi nasıl birde hoparlör çıkışı tatmin ediyor mu? Söylerseniz sevinirim

• Hoparlör çıkışı yeterli seviyede. Zil sesi için sordunuz sanırım. Bant ayrıntısı vs bilmiyorum 4g açık hep gayet hızlı iniyor işte veriler :)

• slm lara kardaşlar konuyu takipteyim almayı düşümüyorum 5,7 inç büyük geliyormu size
  • A7 2016 almayı düşünüyordum ama youtube incelemelerine göre sanki c7 bir tık daha iyi gibi. fiyat da makul görünüyor. elektronik marketlerde henüz yok değil mi? Ayrıca alan arkadaşlar örnek foto paylaşabilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

A7 2016 almayı düşünüyordum ama youtube incelemelerine göre sanki c7 bir tık daha iyi gibi. fiyat da makul görünüyor. elektronik marketlerde henüz yok değil mi? Ayrıca alan arkadaşlar örnek foto paylaşabilirler mi?

A7 2016 dan bence iyi, ois dışında. A5 2016 kullanmıştım oradan biliyorum iki cihaz arasındaki farkı. Birincisi tasarım olarak önden note vari gözüküyor cihaz ikincisi daha ince ve daha hoş. A serisinde düşürünce arka cam kırılmalari malum yekpare alüminyum daha iyidir. Performans olarak da daha iyi c7 işlemci ve bellek bazında. Hafıza 32 Gb. Bunlar geçmeye yeter de artar bile. Tek sıkıntı şu an için aksesuar o da zamanla olacaktır.

• Cihaz elime ulaştı. İlk izlenimlerim gayet iyi. Note 5 kullanmış biri olarak konuşuyorum, cihaz fiyatına göre gayet tatmin edici. Nişanlıma hediye ettiğim note 5 ile karşılaştırınca üstün olan noktaları bile var. 5 yıllık android kullanıcısıyım bu arada. Sorusu olan varsa yardımcı olabilirim.

• Merhaba hocam öncelikle hayırlı olsun telefonunuz. c7'nin 800 bandı kapalı sanırım, 4g çekiminde yada 4g'ye geçişte bir problem var mı? özellikle note 5 ile kıyaslayınca 4g çekimi nasıl? Şarj süresi olarak note 5 ile çok fark ediyor mu? Ele oturma ve kullanım kolaylığı olarak note 5 ile kıyaslar mısınız? Bende note 5 ile c7 arasında kaldığım için özellikle soruyorum.

• biveng_ B kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkürler. Evet cihazda 800 mhz bandı yok. 4G deneyimleme şansım şu ara yok hocam. Erzurumun bir ilçesindeyim 4g gelmedi henüz buraya. 15 gün içinde bu konuda yorum yapabilirim ancak. Vodafone kullanıyorsanız merkezi yerlerden uzaklaştıkça problem yaşamanız muhtemel. Telefonun şebeke çekimi çok iyi, gps problemsiz, wifi çekimi note5e göre daha iyi. Şarj olarak note5ten daha iyi, yeni kullanmaya başladım buna rağmen söyleyebilirim daha iyi olduğunu. Ek olarak bu cihaza vibe p1den geçtim. C7nin şarjı beni tatmin ettiyse herkesi eder

Ele oturma konusunda note5 daha iyi. Çok daha ergonomik.
    Arka kamera hem kağıt üzerinde hem de kullanımda note5te daha iyi.

2 kez note5 kullandım. Ilkini nişanlıma hediye ettikten sonra kapalı kutu çok uyguna denk gelmişti aldım kullandım sattım. Nedeni ise şarj. Farkettiyseniz sonra vibe p1e geçtim.
    Kusura bakmayın uzun oldu biraz, deneyimlerimi aktarmayı seviyorum.

• youssef kullanıcısına yanıt
    Usta bulabildin mi goruntulu aramayi bilgi verir misin

• Şu telefonun ekraninda gorilla glas kamerasinda ois olsa tadindan yenmezmis :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcan572

Usta bulabildin mi goruntulu aramayi bilgi verir misin

Görüntülü konuşma şebeke üzerinden yok. Olmayacak gibi şu an için. VoLTE desteği verirse şebekeler sanırım açılabilir özellik. Çünkü ülkenizde VoLTE desteği yok diyor açmaya çalışınca.

Düzeltme: VoLTE desteği varmış mesela türktelekom da fakat c7 için yok.

VOLTE DESTEĞİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi youssef -- 14 Ekim 2016; 15:31:26 >
  • Ayrıca ekranı tam kaplayan ekran koruyucu arayan arkadaşlar resimde ki ürünü inceleyebilirler. Ben tam kaplayan ekran koruyucu bulamadım. 3D cam dedikleri bu koruyucuyu buldum Nillkin marka.

Alan olursa bilgimiz olsun bizimde.

SAMSUNG GALAXY C7 (1499 TL) TAVSİYE

Ekleme: Türkiye'de satışını bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi youssef -- 14 Ekim 2016; 15:49:56 >
  • Iyi aksamlar bende bu cihazi almak istiyorum ama bu cihazda gorilla glass 4 mu yoksa normal ekranmi birde j7 prime la bu cihaz arasinda kaldim sizce hangisi

• cd99 C kullanıcısına yanıt
    J7 prime alacaginiza lenovo k5 note alin bu cihazla j7 prime arasinda 300 tl fark var tabiki bu cihaz derim ama j7 prime alacaginiza gm5 plus veya lenovo k5 note veya p9 lite alin j7 prime in islemcisi kötü oyunlarda vs cok yetersiz youtube dan izlersenjz asphalt gibi oyunlarda feci kasiyor

• Normal kullanım. 2 saat tel görüşmesi, az facebook, whatsapp, youtube. 1,5 saat 8Pool yoğun browser kullanımı. %90 wifi ile kullandım.

Aynı kullanımda vibe p1le bu süreleri zor alıyordum. Note5 ile zaten imkansız.

Boş ekrana mı baktın gibi saçmasapan yorum yapacak olan varsa sussun. Şu forumda benim 1 fanboy ya da abartı mesajımı bulamazsınız. Amacım bilgi vermek, iyi forumlar.
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY C7 (1499 TL) TAVSİYE SAMSUNG GALAXY C7 (1499 TL) TAVSİYE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheValoran -- 15 Ekim 2016; 1:45:05 >

• Ben asus zenfone 3 bekliyordum.Tasarım olarak falan Samsung daha iyi gibi fakat garanti ve gorilla.glass olmaması beni tedirgin etti.Garanti hakkında ne söyleyebilirsiniz sıkıntı çıkarırlar mi ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.