Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C7 (1499 TL) TAVSİYE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
3
Favori
28.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tesekkur ederim arkadasim cevap icin benim favori telefonum oldu yakin zamanda almiya karar verdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Demon

EVO derken DELTA değil dimi yani? EVO iyi bir ithalatçımıdır , iyiyse bende almayı düşünüyorum . Garantide problem çıkar mı?

Içinden evo garanti belgesi çıktı. Hiç tanımıyorum firmayı. Deltayida bilmiyorum yani. Hepsiburada dan aldım ben. Evo ile delta arasında pek bir fark olacağını sanmıyorum.

• youssef kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam bende c7 ile huawei p9( ya da mate 8 ) arasında kaldım . Bir süre daha araştıracağım işte
  • c7 distribütör garantili ilanlarında fm radyo yok yazıyor. Yine kafa karıştı

Samsung Türkiye şu telefonu getirse sanki ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

c7 distribütör garantili ilanlarında fm radyo yok yazıyor. Yine kafa karıştı

Samsung Türkiye şu telefonu getirse sanki ne olacak

ben buradan aldım
    http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-c7-ceptelefonu-gold-renk-P135883696
    1.479,99 TL - 75tl çek = 1.404,99 TL geldi
    maxi kartım limiti dolmasaydı 1354.99'a gelecekti

• Cihazda fm radyo var ya yanlış yazmışlardir. Bildirim ışığıda var. Dediğim gibi görüntülü konuşma olayını çözemiyorum sadece.

• http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_c7-8046.php

FM radyo görünüyor.

Ama işin ilginci bu cihaz pek de global olamamış.
    Görüntülü görüşme için şöyle bir cümle buldum ben...:

"ÇİN İÇİN ÖZEL URETİLMİŞ BİR MODELDIR ÇİNDE GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME YASAK OLDUGU İÇİN ŞEBEKE ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME YOKTUR"
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

Görüntülü görüşme için şöyle bir cümle buldum ben...:

"ÇİN İÇİN ÖZEL URETİLMİŞ BİR MODELDIR ÇİNDE GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME YASAK OLDUGU İÇİN ŞEBEKE ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME YOKTUR"

voLTE diye bir muhabbet var ama ülkenizde desteklenmiyor diyor. Video call LTE mi ne demekmiş sanırım.

• Artık internete giren tüm cihazlardan Trt bandrolü alınmıyor mu?
    Fm radyoyu j7 ye koymuş olsalar Samsung Türkiye olanını alacam ama inatla yok koymuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: youssef

Ben hepsiburada dan satın aldım C7 yi EVO garantili geldi.

Sorusu olanlara yardımcı olayım.

Benden başka almış olan var ise bende soru sormak istiyorum çünkü görüntülü konuşma seçeneği kayboldu.

hayırlı olsun ben bu cihazın gelip gelmeyeceğini samsung tr müşteri hizmetlerine sordum tr ye gelmeyeceğini söyledi a8 j7 varken tahminen onların satışı etkilenmemesi içindir herhalde ben bu cihazların ikisi ilede kıyaslamada bulundum c7 üstün kalıyor
    yalnız bu garanti olayı yüzünden kararımı veremedim bir türlü delta garantisinde oldugunu yazmış sizde farklı bir ithalatçıdan gelmiş demekki sadece delta getirmiyor demekki vallahi deltanın forumda konusu var yorumlar hep olumsuz 200 tl fazla verin yetkili distribütörden alın diyenlen fazlalıkta ama bu telefonun tr satışı yoksa zaten bunu beklemek anlamsız kalıyor ben a8 alıcaktım bildirim ışığı yok ve fiyatıda 1750 civarında zaten o fiyatı verdikten sonra note 5 daha mantıklı geliyor şu anda note 5 ile bu cihaz arasındada 500 tl fark var resmi garantili olanı 2200 gibi satıyolar disribütör olanıda 2000 civarında ne ise bu konu ile ilgisi yok
    sizin keşke şuda olsaymış dediğiniz bir eksiği varmı veyahutta başka bir şey
    aslında bu modelde karar kıldım ama garantisi düşündürüyor foruma yazın bakın delta garantisini araştırın .

• Sizinle aynı ikilemlere düştüm ve c7 ye karar verdim. Ve iyiki diyorum :) ben samsung cihazlardan pek korkmuyorum açıkçası. Ins ithalatçı firma ile de isim olmaz. Note 3 vardi bende eskiden. Onda alıştığım herseyi ve fazlasını buldum. Bildirim ışığı,radyo,çok iyi pil süresi, güzel ekran, güzel kamera, hızlı sarj vs... bunların yanında sebekeden görüntülü konuşma olmaması şu an için hiç dikkat bile cekmiyor. Kaç kere arıyoruz sanki. Tango var skype var...

VoLTE = Voice over LTE

Yani 4G şebekesi üzerinden daha berrak ve kaliteli bir şekilde sesinizi iletir. LTE teknolojisinin geldiği nokta.

https://en.wikipedia.org/wiki/Voice_over_LTE

Bu arada tüm operatörler destekliyor VoLTE'yi... Mesela ben kullanıyorum.
    Görüntülü arama konusunda bana göre en güzel teknoloji Google Duo.

Müthiş tek kelime ile.

Hem basit hem de görüntü ve ses kalitesi de gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

VoLTE = Voice over LTE

Yani 4G şebekesi üzerinden daha berrak ve kaliteli bir şekilde sesinizi iletir. LTE teknolojisinin geldiği nokta.

https://en.wikipedia.org/wiki/Voice_over_LTE

Bu arada tüm operatörler destekliyor VoLTE'yi... Mesela ben kullanıyorum.

VoLTE yi açmaya çalıştığımda cihazda geçerli yazılım sürümünüz tarafından desteklenmiyor diyor. LTE teknolojisinin geldiği son nokta olabilir :) fakat asıl soru bu özelliği türikyedeki Galaxy C7 lerde çalıştırabilecek miyiz ? ya da nasıl bir müdahele ile galaxy c7 lerde görüntülü konuşma olayını 3g şebekesi üzerinden yapabileceğiz ?

Sizin cihazınız nedir nasıl kullanıyorsunuz ?

Hmmm o zaman başka bir restriction var.

Ben de S7 var.
  • Arkadaşlar global bir sürüm olmadığı için telefon ile ilgili bilgilere ulaşmak çok zor. Kronik bir problemi var mı acaba? Sipariş vereceğim çekiniyorum.

• Ben garantinin sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum. Delta garanti en çok bilinen ithalatçı firmalardan. Umarım işimiz garantiye hiç düşmez tabi ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheValoran

Arkadaşlar global bir sürüm olmadığı için telefon ile ilgili bilgilere ulaşmak çok zor. Kronik bir problemi var mı acaba? Sipariş vereceğim çekiniyorum.

Şu an yok.

Teşekkürler. Siparişi verdim. Pazartesi elimde olur. Umarım memnun kalırım. En son note5 kullanmıştım 8 ay kadar. Bu cihaz da beni uzun süre götürür diye düşünüyorum. Size de hayırlı olsun bu arada.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.