Şimdi Ara

★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★ (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
14
Favori
85.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Greenify programını kullanan var mı acaba ? Kullanıyorsanız hangi programları kapatıyorsunuz ? Teşekkürler..
  • arkadaşlar fiziksel orta tuşun sağında ve solundaki sanal tuşların fonksiyonunu değiştirebiliyormuyuz?
    özellikle soldaki çalışan uygulamaları gösteren ve tümünü kapatmaya yarayan
  • merhaba arkadaşlar,

android 7 kullanan var mı aranızda, pro modelleri ne zaman android 7 geçecek acaba var mi bilgisi olan_?
  • arkadaşlar fiziksel orta tuşun sağında ve solundaki sanal tuşların fonksiyonunu değiştirebiliyormuyuz?
  • merhaba arkadaşlar bu telefondan almayı düşünüyorum. bütün sayfaları okudum ancak net olarak anlayamadım bu telefona güncelleme geliyor mu? gelmesi için ekstra bir şey yapmak gerekiyor mu? teşekkürler.
  • yasaluyari kullanıcısına yanıt
    Sanal tuş değilki onlar fiziki tuş. sanal olsa değiştirebilirdin, ekranda olması gerek tabi ozaman.
  • android 7 den haber varmı. Ne kadar sürdü bu böyle yaww
  • Jimmy_Conway kullanıcısına yanıt
    https://www.sammobile.com/2017/08/10/nougat-galaxy-c5-c7-c9-pro

C5 C7 ve C9 pro için en son haber iki aylık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba iyi günler. Samsung C5 kullanıyorum. Ekran için kırılmaz cam aldım fakat tam kapatmadığı için kenarlarda boşluk kaldı ve gözüme güzel gelmedi. Komple ön panel şeklinde koruma camı aldım bunun da kenarlarında hava boşluğu kaldı. Bu telefon için kullanabileceğim tam koruma şeklinde bir ürün var mı ?

• Knox 0*0 ve guncelleme için C5 mi yoksa 150 tl daha verip C5 Pro mu alınmalı.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    C5 çöp oldu hocam c5 pro al. Elde duruşu bile premium c5 pronun.İkisini de elime aldım arada dağlar kadar fark var hissiyat bakımından.
  • Çöp oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

C5 çöp oldu hocam c5 pro al. Elde duruşu bile premium c5 pronun.İkisini de elime aldım arada dağlar kadar fark var hissiyat bakımından.

çöp oldu dediğiniz telefon ile prosu arasinda tek fark dahili hafızanın daha fazla olması.

C5 bence bu fiyata alınabilecek telefonların başında geliyor.

• H.SeLim kullanıcısına yanıt
    Proyu kullanmayan yorum yapmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.SeLim

quote:

çöp oldu dediğiniz telefon ile prosu arasinda tek fark dahili hafızanın daha fazla olması.

yok hocam tek fark hafıza değil, c5 pro nun işlemcisi,ön kamera çözünürlüğü daha yüksek
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/52007-68513/samsung-galaxy-c5_samsung-galaxy-c5-pro/
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Orijinalden alıntı: H.SeLim

quote:

yok hocam tek fark hafıza değil, c5 pro nun işlemcisi,ön kamera çözünürlüğü daha yüksek
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/52007-68513/samsung-galaxy-c5_samsung-galaxy-c5-pro/

+ olarak C5 pro modelinde always on display var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani toparlarsak
    C5 ile C5Pro arasında ortalama 100-150 Tl fark var

Bu fark su + lara değer sanırım

+ 64 Gb hafıza
    + Sd 626 2.2 GHz işlemi
    + 16 Mp ön kamera
    + Always on display
    + Corning Gorilla Glass 4 ekran
  • 2017 bitiyor hala güncelleme gelmedi su telefona

• Ne güncellemeymiş harbi yaa. Beklediğimize değse bari.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.