Şimdi Ara

★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★ (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
14
Favori
85.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben tek hat kullaniyorum . Bataryadan cok memnunum . S4 vardi benim ondan cok daha iyi tutuyor .

Cift simde islemcide degil bence sorun . Iki ayri sinyal gonderiyo telefon . Haliyle fazla gitmesi normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • realitych R kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin adınıza sevindim. Dediğiniz şekilde de olabilir tabi. Fakat benim önceki telefonum da çift sim kartlıydı ve hiç batarya sorunu yaşamamıştım.

• Ozgur42 O kullanıcısına yanıt
    İlginize teşekkür ederim, sorunsuz olan A5 2017 modeline yönelmek en mantıklısı olacak benim için. Teşekkürler.
  • Ozgur42 O kullanıcısına yanıt
    bahsettiğin rom sorununu ithalatçı firmanın servisi çözmez mi
  • c5 pro modelini aldım telefondan yüzde 99 memnundum ama 1 gündür gelen aramalarda sesimin karşıya ilk 6-7 saniyede gitmeme sorunu yaşadım.hattım vodafone olduğu için olabilir mi bu?telefon neticede konuşmak için alınıyor karşımdaki kişilerin alo alo osman sesin gelmiyor diye yakınması rahatsız etti kafaya taktım bu sorunu.10 kişi ile konuşmuşsam 6-7 sinde sorun yaşadım.çözüm önerisi olan veya bu sorunu yaşayıp çözen arkadaşlar varsa çok çok sevinecem.
  • C5'te Always on display var mı ?
  • C5 Pro modelinde 'Always On Display' var.malesef normal c5'te bulunmuyor.
  • C5 ile c5 pro arasında kararsızım pro modelinin işlemcisi bi tık daha iyi aod destegide varmış ama telefonda kronik sorunlar var galiba. Düz c5 mi alsam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meculadam M kullanıcısına yanıt
    Ne gibi kronik sorunlar varmış acaba?

• telefonu şubat ayında aldım ve aldığım günden beri hiç bir güncelleme gelmedi ota dan kontrol ettim samsung pc programından kontrol ettim yazılımınız güncel diyor sammobileden baktım baya güncelleme gelmiş ben 2016 sonu 2017 başı sürümü kullanıyorum yüklü olan rom resmi olarak geçiyor kontrol ettim ama güncelleme almıyor.ve bi diğer konuda cihaz hakkındaya girdiğim zaman sis. güncellemeleri diye bi seçenek yoktur güncelleme menüsünü ayarlardan aratarak buluyorum sizde de öylemi merak ediyorum.lütfen yardımcı olun.
  • Ayarlar-Cihaz hakkında-güncellemeleri manuel indir menüsünden güncellemeyi denetleyebilirsiniz. Sammobile sitesindeki güncellemelerin çoğu çince rom için. Uluslararası rom sadece bir güncelleme aldı diye biliyorum. Pek çok C5 'te güncellemeler otomatik yüklenmiyor, elle yapılıyor maalesef. Sayfadaki eski mesajları kontrol edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgur42

Ayarlar-Cihaz hakkında-güncellemeleri manuel indir menüsünden güncellemeyi denetleyebilirsiniz. Sammobile sitesindeki güncellemelerin çoğu çince rom için. Uluslararası rom sadece bir güncelleme aldı diye biliyorum. Pek çok C5 'te güncellemeler otomatik yüklenmiyor, elle yapılıyor maalesef. Sayfadaki eski mesajları kontrol edin.

Cihaz hakkındaki menü böyle hiç bir ayar yoktur güncelleme ile ilgili??

• Allah Allah, benim telefonumdaki ilgili menü de şu şekilde halbuki:

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgur42

Allah Allah, benim telefonumdaki ilgili menü de şu şekilde halbuki:

işte benim telde bi acayiplik var anlamadım.misal my knox uygulamasını açtığımda cihazınıza izinsiz yazılım yüklendiğinden knox yüklenemiyor diyor.ayrıca yüklü olan roma baktığımda resmi olarak geçiyor ayrıca hong kong rom yüklü şuan bununla bir ilgisi var mı bilemiyorum?
    0

• Merhaba, İnstagramda ve snapchat uygulamasında video çekerken gündüz ışığın çok olduğu ortamlarda kasma oluyor, başka yaşayan varmı bunu.

• Merhaba Arkadaşlar,

Araştırmalarım sonucu samsung c5 pro şu alınabilecek en iyi samsung fiyat performans telefonu olarak gözüküyor. Bende gear s3 kullandığım için samsung bir telefon almak istiyorum. Ancak bazı sorularım var. Bu ürünü kullananlar yardımcı olabilir mi?

1 - Samsung akıllı saati gear s3 kullanıyorum. Bu ürün için entegrasyonu var mı? Samsung sitesinde bulamadım.

2 - Yurt dışı kaynaklı geldiği için S health uygulaması çalışıyor mu ve knox gibi yazılım engellemesi var mı?

3 - Teknik destek alanında sıkıntı yaşar mıyım?

4 - Android 6.0 versiyonu ile geliyor. Android 7 ve 8 güncellemesi alacak mı?

5 - Kamerası genel olarak nasıl?

Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyunkal -- 4 Eylül 2017; 19:26:17 >
  • Türkiyeye 2 farklı c5 pro geliyor biri c5010 diğeri c5018 siz c5010 modeli ve knox sayıcı 0*0 olanı alırsanız gear ve healt gibi uygulamalar sorunsuz çalışır diğer modeli alrsanız gear ve bazı uygulamalar çalısmıyor. Şuan android 6.0 var güncelleme gelşrmi bilemiyorum kamerası ise samsung a5 versiyonundan daha kötü.

• locke78 L kullanıcısına yanıt
    Peki c5010 veya c5018 modelinden herhangi birini alsam knox 1 gelse,

1 - S health'i root yapıp aktifleştirebilir miyim? (Youtube'da çeşitli videolar var.)

2 - Güncellemeleri knox 1 olmasına rağmen manuel olarak atabilir miyim?

Bu ikisini yapabiliyorsam knox benim için önem taşımıyor.
  • bugun c5 satın aldım ama cihazda gecikmeler oluyor bu herkesde varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: oyunkal

Peki c5010 veya c5018 modelinden herhangi birini alsam knox 1 gelse,

1 - S health'i root yapıp aktifleştirebilir miyim? (Youtube'da çeşitli videolar var.)

2 - Güncellemeleri knox 1 olmasına rağmen manuel olarak atabilir miyim?

Bu ikisini yapabiliyorsam knox benim için önem taşımıyor.

knox sayacin bozulmasi demek guvenlik acigini olusturuyor samsung da guvenlik acigindan dogabilecek herhangi bir sorumlulugu kabul etmiyor oaraya neden knox sus diye eklesin

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.