Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.932
Cevap
35
Favori
140.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ikinci el elden teslim satacak olan fiyat versin lütfen. mlsf fiyat ucmus temiz ikinci elini aramaktayım
  • Arkadaşlar C5 pro ve lenovo P2 arasındayım kullanıcı olarak düşünceleriniz önerileriniz nedir?
  • tatataftaf kullanıcısına yanıt
    Batarya olarak p2 harika. Ama tabi c5 pro ya göre daha kalın ve ağır. Tutuş hissi olarak c5 pro daha kaliteli. Hafızada c5 pro daha iyi. Ekran olarak c5 pro daha kaliteli. Hız olarak ise fark yok denebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatataftaf

Arkadaşlar C5 pro ve lenovo P2 arasındayım kullanıcı olarak düşünceleriniz önerileriniz nedir?
    batarya olarak lenovo iyi c5 pro ise günü kurtarır ben size xiaomi mi a1 öneririm

• Telefonda su teması falan olmadı kendi kendine nem algılandı hatası oldu. şarj ederken 2 yönden de şarj edemiyorum 1 yönden şarj olmuyor çevirip takınca da bu hatayı veriyor ve şarj ediyor. Recovery reset ve fabrikaya ayarlarını denedim fakat olmadı sorunla karşılaşan ya da önerisi olan varmıdır

• RIME kullanıcısına yanıt
    Düzeldi mi acaba?

• circassianmen C kullanıcısına yanıt
    Yok hayır düzelmedi

Kısa süreli olabiliyor fakat uzun sürdü demek. Sanırım nem sensörü arızalı olabilir. Garantilik iş gibi.

• circassianmen C kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal dediğiniz gibi sensör arızalandı, iş yerinde bilgisayar üzerinden şarj ediyordum akım ile alakalı sorun oldu heralde. Fakat tek yön üzerinden şarj etmesine anlam veremedim. Yine de teşekkür ederim.

Telefonu kapatın telefonun tam şarj girişine saç kurutma makinasının orta ayarında hava üfletin en az 15 dk hava üflenmesi lazım. Yastıkla filan düzenek hazırlayın elde makinayı tutup üfletmek zor olur. 5 dakika da soğuk üfletin ya da bekleyin sonra cihazı açın. Umarım sorun çözülecek.
  • volte işini cözecek kimse yokmu
  • arkadaşlar benim cihazda nem uyarısı veriyor bazen nasıl çözülür sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: rommedahl

Merhaba Arkadaşlar,

Ben de Siyah C5018 modelini 3 gün önce Migros'tan aldım.
    Ritzy garantili. Kutuda ve telefon özelliklerindeki menüde model numarası 5018 yazıyordu.
    Migros'ta almadan önce Knox sayacının 0x0 olmazsa iade edip/edemeyeceğimi sordum.
    Burda bakarız 0x0 değilse iade alırım dedi, ben de güvenerek aldım.
    Cihazı download moduna aldım ve Knox 0x0 olduğunu gördüm. Modelinde ise 5010 yazması garip gelmişti.
    Dün de Odin ile 5010'a ait Hong Kong sürümünü telefona attım ve telefonu Android 7.0 sürümüne güncelledim.
    Bu işlem içinhttps://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-c5-pro/SM-C5010/TGY/download/C5010ZHU1BQL5/202215/ Sammobile'dan bu versiyonu indirdim. Odin'i de bu sayfada alt taraftan indirebilirsiniz.
    Dünden beri kurcalıyorum, herhangi bir problemle karşılaşmadım. Son derece stabil görünüyor.
    Wi-fi de ve Bluetooth'ta herhangi bir problem de yaşamadım. Pil tüketimi de son derece makuldü.
    Ayarlar kısmında "Yazılım Güncelleme" menüsü de aktif hale geldi.
    Yani modelin 5010 veya 5018 olması çok bir şey değiştirmiyor.
    Samsung uygulamalarını kullanacaksanız Knox sayacının sıfır olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederim.
    Cihaza söylenecek bir şey yok zaten bu fiyata ve bu ekran boyutuna sahip piyasadaki en iyi cihazlardan.
    Almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

İyi forumlar...
    merhaba hocam bende 5018 bugun aldım mıgrostan herseyı aynı sızınkı gıbı knox 0*0 yazıyor ve model de 5010 yazıor. bu honkong romu yuklemesek guncelleme almıyor mu bu telefon..? bunu yukleyınce knox sayacı artıyormu ve garantı kapsmı dışına çıkıyor. Halen bır sorun yaşadınız mı? geri gotursem alırlarmı acaba telefonu hiç bır kurulum yapmadım telefonu açmadım hocam..sıkıntı varsa ıade etmeye çalışacagım..

• quote:

Orijinalden alıntı: freedreams17

merhaba hocam bende 5018 bugun aldım mıgrostan herseyı aynı sızınkı gıbı knox 0*0 yazıyor ve model de 5010 yazıor. bu honkong romu yuklemesek guncelleme almıyor mu bu telefon..? bunu yukleyınce knox sayacı artıyormu ve garantı kapsmı dışına çıkıyor. Halen bır sorun yaşadınız mı? geri gotursem alırlarmı acaba telefonu hiç bır kurulum yapmadım telefonu açmadım hocam..sıkıntı varsa ıade etmeye çalışacagım..

Alıntıları Göster
    Merhaba öncelikle hayırlı olsun cihazınız. Knox 0x0 olduktan sonra telefonun bütün özelliklerini kullanabilirsiniz.

şuanda menüden bakın yazılım güncellemesi sorgulatın yeni yazılım bulacak mı android7 eğer bulmazsa hong kong yazılımını odin programı ile yükleyerek yazılım güncelleme almaya başlayabilirsiniz odin ile yazılım yükleme önceki sayfalarda detaylı anlatım videosu var, sammobile.com dan indirdiğiniz yazılımla knox eskisi gibi kalır değişmez.

Şuanda c5 pro lar çoğunluk olarak c5018 modeli satılıyor. siz güncelleme ile işim olmaz derseniz şuan olduğu yazılımla kullanabilirsiniz bir sıkıntı çıkmaz

• Arkadaşlar merhaba c5 pro alalı 3 hafta oldu. Bugüne kadar mobil veri kullanmamıştım wifi üzerinden internete giriyordum bir sıkıntı yoktu. Ama şimdi mobil veri üzerinden bağlanmaya çalıştığımda whatsapp mesajlarım gitmiyor gelmiyor, Instagram ve twitter paylaşımları yüklenmiyor. Hattım türk telekom internet ayarlarını yaptım , lte yi 3g ye felan çektim ama düzelmedi. Sıkıntısı nedir ne yapmam gerekir acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: müzüksiyen

Arkadaşlar merhaba c5 pro alalı 3 hafta oldu. Bugüne kadar mobil veri kullanmamıştım wifi üzerinden internete giriyordum bir sıkıntı yoktu. Ama şimdi mobil veri üzerinden bağlanmaya çalıştığımda whatsapp mesajlarım gitmiyor gelmiyor, Instagram ve twitter paylaşımları yüklenmiyor. Hattım türk telekom internet ayarlarını yaptım , lte yi 3g ye felan çektim ama düzelmedi. Sıkıntısı nedir ne yapmam gerekir acaba ?
    Normalde ayarlık bir durum yok mobil veriyi açtığın anda girer telefon, sadece sen türk telekomdan internete girmeyi kapattıysan girmez.telefonu kapatıp yeniden aç dene internete girmiyorsa üstte mobil veri işareti görünmüyorsa, hattın internete kapalı olabilir.
  • Aynen arkadaşın dediklerini yap. Yine olmazsa başka hat ile dene. Onlarla da olmazsa sorun telefondadır ki sanmam.

• Merhabalar, Volte konusunda bir gelişme varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercan547

Normalde ayarlık bir durum yok mobil veriyi açtığın anda girer telefon, sadece sen türk telekomdan internete girmeyi kapattıysan girmez.telefonu kapatıp yeniden aç dene internete girmiyorsa üstte mobil veri işareti görünmüyorsa, hattın internete kapalı olabilir.

Alıntıları Göster
    Hocam teşekkürler yorumunuz için. Telefon aslında kardeşimin o kullanıyor ben benim ağzımdan yazdım sorunu. Sıkıntıyı çözdük hattında çocuk kilidi mı ne ondan varmış. Güvenli internet profili yani. Ondan olmuyormuş onu kaldırınca düzeldi. Cevaplarınız için teşekkür ederim

• Bataryada en uzun süre almak için telefonu nasıl kullanıyosunuz? Benim internet, konum, always on Display sürekli açık olacak. Gerisinden feragat edebilirim.

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.