Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.932
Cevap
35
Favori
140.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leventakb

Hebsiburada falcon mobile saticisindan aldim. Bugun elime ulasti. Almadan once 5010 ve knox 0x0 olsun diye konustum satici ile. Soyledikleri gibi 5010 gonderdiler. 2017 ekim ayi uretimi cihaz. Tel actigimda wifi bagladim ve hemen guncelleme geldi ardindan android 7 guncellemesini indirdi ve guncelledim. Knox degerine bakamadim bile. S healt calisiyor. galiba knox 0x0.

Kardeşim Hangi Renk Aldın Peki
    Benimde Bügün Geldi Gidip Kargodan Alacağım Ben Okyanus Mavisi Aldim Aldığım Kisi İle Konustum C5010 Ve Knox 0*0 Dedi Bakalım Ne Cıkıcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: udyumen

Android 6.0.1 kullanıyor sorunsuz çaılşıyor acaba atsam mı atmasam mı?
    Bir yardım lütfen

7 daha iyi 6'dan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu Aldım Geldim C5010 Telefon Knox Sayıcısına Bakamadan Güncelleme Geldi Bende Güncelledim Mavi Renk Güzel Duruyor Tabi Siyah Renk Efsane Siyahtan Sonra MAvisi Efsane Daha Telefonun Neyi Var Neyi Yok Bakmadan Güncellemesi Filan Geldi S Heal , Güvenli Klasor Filan Giriyor Bir Sıkıntısı Yok Şimdilik İyi Kullanmaya Devam Ettikce Konusuruz
  • Gold rengi aldim.

• Şarj Bitene Kadar Kullandım Telefon Efsane C5010 Knox 0*0 Olanlar İçin Diyorum
    Telefonla Gelen Ekran Koruyucu Kötü Sadece Ekran Koruyucu Ve Kılıf Alddıkmı Tamamdır

Kılıf Olarak Sunu Buldum :
    http://www.akilliphone.com/incele/ally-galaxy-c5-pro-dark-ultra-koruma-silikon-kilif-95960

Ekran Koruyucu Tam Olarak Secemedim Tam Kaplamiyormuş Bazilari Varsa Önerebilicek Ekran Koruyucu İyi Olur
  • BEYLER BİR SORUM OLACAKTİ GÜNCELLEMEYİ YAPTİKTAN SONRA TELEFON ACİLİR ACİLMAZ MOBİL VERİ KAPALİ DURUMDA İKEN SİMGE HALİNDE GÖRÜNÜYOR BUNU NASİL ÇÖZERİZ MOBİL VERİ KAPALİ AMA SEMBOLU EKRANDA
  • NoAccess N kullanıcısına yanıt
    Herkeste öyle. Bir sorun değil bu. Ayrıca çekim gücü daima görünmüş oluyor. Bu bence gayet güzel bir şey. İnternet açık mı kaldı gibi düşünmenize olanak yok alışveriş simgesi gidiyor.

• udyumen U kullanıcısına yanıt
    Aşırı bir fark olmayacak. Birkaç yeni özellik. Daha mı hızlı derseniz hayır fark yok. Hatta rami daha fazla kullanıyor 7. Ama tabi daha görsel. Karar sizin.

• volte aktif edebilen varmı?
  • scoskun07 S kullanıcısına yanıt
    Yoktur sanırım.

• Cihaz android 8 alacak mı arkadaşlar bilginiz varmı

• Beyler hızlı şarj sorunu yaşayan oldu mu? Benimki arada tutukluk yapıyor. Gıcık etti. Android 7 ye geçmeden hiç olmamıştı bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: circassianmen

Beyler hızlı şarj sorunu yaşayan oldu mu? Benimki arada tutukluk yapıyor. Gıcık etti. Android 7 ye geçmeden hiç olmamıştı bu.

bir buçuk saate tam dolum yapiyor benimki onda sıkıntı yok gibi.ama erken bitiyor pil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoAccess -- 28 Şubat 2018; 22:30:23 >
  • NoAccess N kullanıcısına yanıt
    Erken derken ne kadar?

• circassianmen C kullanıcısına yanıt
    kardeşim rahat 2 gün gidiyor sadece sosyal medya filan ugrasirsan ben 4000 mA Bataryadan buda geçince gözümde hızlı dusuyor gibi gorunuyor gene fena değil ya suan 1gün 18 saat oldu sarj %27 güç tasarufu kullanmıyorum birde güç modunda daha iyi olur.

Bu Arada Always On Açık Olursa Saate %01 Kesin Gidiyor 24 saate %24 Sarj Gidiyor O Çok Götürüyor Bende Kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoAccess -- 1 Mart 2018; 9:59:18 >
  • GG vizyoncep mağazasından dün sipariş ettim ürünü 5010 ve 0x0 olduğunu söyledi satıcı renk Gold
  • Merhaba arkadaşlar.

Eşime pembe renk alacağım.

Model ve knox bilgisi nedir pembelerde?

Tavsiye ettiğiniz satıcı bir satıcı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

Pembe yok gold var.

yanlışın var pembe var.

http://www.samsung.com/hk_en/smartphones/galaxy-c5-pro-c501/

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-c5-pro-dual-sim-ithalatci-garantili-pm-HB000006C145

@vural_kral

satıcıya sorarsanız daha net yanıt alırsınız. yukardaki attığım linkte uygun iletişim var mavi renk almıştım sipariş vermeden önce 0x0 ve 5010 istediğimi söyledim o şekilde gönderdiler.

• Migros dan C-5018 siyah renk aldım.
    Güncelleme menüsü yok.
    knox sayacı 0*0
    Yazılım bilgisinde C-5010 yaziyor.

https://de.samsungbay.com/download-firmware/?download=103166&start
    Bu yazılımı kurabilir miyim?
  • fth F kullanıcısına yanıt
    Evet tam olarak kuracağın yazılım budur hocam.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.