Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.932
Cevap
35
Favori
140.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    C5 ler biraz sorunlu gibi. Batarya çabuk bitiyor ve cihaz ısınıyor sorunları duydum. C5 pro daha stabil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

quote:

Orijinalden alıntı: honeylee

Merhaba arkadaşlar bende yakın zamanda c5 pro 5010 almak istiyorum. Forumu bayağı inceledim. Herkese şimdiden teşekkürler. Bende belki paylaşılmıştır ama yinede buraya yazayım dedim. Samsung Hong Kong sitesinde telefonun 3 rengi mevcut mavi, pembe ve altın olarak satılıyor. Siyah yok yani.

http://www.samsung.com/hk_en/smartphones/galaxy-c5-pro-c501/

Ben eşime alacağım altın rengi istiyor.

Siyah alacak arkadaşlar için bu bilgiyi paylaşmak istedim.

C5 proyu tavsiye ederim gayet dengeli cihaz ısınma vs yok sadece mavi garanti 5010 ve knox 0x0 gönderen satıcı tavsiye edebilirim diğer renkleri bilemiyorum .

Ben kendime alsaydım mavi düşünüyordum ancak eşim altın rengi istiyor. Altın ve knox0*0 garanti veren satıcı var mı? Mavi içinde satıcı tavsiyesi yazabilirsin, telefonu beğenirsem kendime de düşünebilirim çünkü....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi honeylee -- 18 Şubat 2018; 14:23:42 >

• Hb .com uygun iletişim maviler şuanda knox 0x0 satıcı ile irtibat kurabilirsin diğer renkler içinde görüşülebilir.

Fiyat 1249 +100 tl puan 1149 liraya gelir.

• ferhat21bjk F kullanıcısına yanıt
    AYNI SORUN BENDE DE OLDU.SİZ ÇÖZEBİLDİNİZ Mİ ACABA?
  • Ya arkadaş ne kadar zormuş bu telefonu almak. Kaç haftadır kampanya takip ediyorum. Hepsiburada da uygun kampanya oldu adamlara sordum versiyon ve knox bilgisini 1 haftadır cevap yazmadılar bugün de satışı bitmiş telefonun. Diğer uygun mağazalara sordum biri knox 0x1 dedi, öbürü knox ve versiyon bilgisini veremiyoruz karışık geliyor diyor. Garip anam çilekeş anam hala telefon bekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

Ya arkadaş ne kadar zormuş bu telefonu almak. Kaç haftadır kampanya takip ediyorum. Hepsiburada da uygun kampanya oldu adamlara sordum versiyon ve knox bilgisini 1 haftadır cevap yazmadılar bugün de satışı bitmiş telefonun. Diğer uygun mağazalara sordum biri knox 0x1 dedi, öbürü knox ve versiyon bilgisini veremiyoruz karışık geliyor diyor. Garip anam çilekeş anam hala telefon bekliyor.

Reklam gibi olmasında 1 ay kadar olduwww.incehesap.com'dan siyah renk modelini aldım. Cihaz 0x0'dı 7.0 yazılımınıda sorunsuz kurdum. Fiyat olarakta 1.200tl falandı. Tavsiye ederim.

https://www.incehesap.com/samsung-galaxy-c5-pro-64-gb-siyah-fiyati-37139/

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhchiko

quote:

Ya arkadaş ne kadar zormuş bu telefonu almak. Kaç haftadır kampanya takip ediyorum. Hepsiburada da uygun kampanya oldu adamlara sordum versiyon ve knox bilgisini 1 haftadır cevap yazmadılar bugün de satışı bitmiş telefonun. Diğer uygun mağazalara sordum biri knox 0x1 dedi, öbürü knox ve versiyon bilgisini veremiyoruz karışık geliyor diyor. Garip anam çilekeş anam hala telefon bekliyor.

Reklam gibi olmasında 1 ay kadar olduwww.incehesap.com'dan siyah renk modelini aldım. Cihaz 0x0'dı 7.0 yazılımınıda sorunsuz kurdum. Fiyat olarakta 1.200tl falandı. Tavsiye ederim.

Kardeşim İncehesaptan aldığınız Model Nedir C5018 Mi Yoksa C5010 Mu Siyah Renkler Genelde C5018 Cıkıyor.C5010 Ve Knox 0*0sa Çok Güzel

• Cümleten S.A
    Ben Siyah Renk C5010 Ve Knox 0*0 Satan Satıcı Bulamadim.Varsa Yardımcı Olabilirseniz Sevinirim.
    Yoksa Okyanus Mavisi Almayı Düşünüyorum. Gittigidiyordan Vizyoncep veya nfbilisim den almayı düşünüyorum nasıldır Mesaj Attim C5010 Ve Knox 0*0 Olduğunu Söyledi.

Hangi Satıcıyı Tercih Edeyim Yardimci Olursanız Sevinirim
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-c5-pro-c5010-64gb-4-5g-uyumlu-cep-telefonu-325132305#product-detail
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-c5-pro-64-gb-4-5g-uyumlu-cep-telefonu-329230518#product-detail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoAccess -- 21 Şubat 2018; 13:11:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NoAccess

quote:

Orijinalden alıntı: Rhchiko

quote:

Kardeşim İncehesaptan aldığınız Model Nedir C5018 Mi Yoksa C5010 Mu Siyah Renkler Genelde C5018 Cıkıyor.C5010 Ve Knox 0*0sa Çok Güzel

Kutusunda C5018 yazızyor. Download ekranıydı sanırım oraya girince c5010 knox 0x0 yazıyordu.

• Bende Şimdi Sipariş Verdim Okyanus Mavisi Adama Sordum C5010 0*0 Söyledi Bakalım Ne Gelicek Elimize Geldiği Zaman Paylaşırım Vizyoncepten Aldık Bekliyoruz.
  • Merhaba, telefonun ekranına tam oturan kırılmaz cam modeli bulan varsa linkini paylaşabilir mi?

• 2 gün önce Hepsiburada Falcon mobile satıcısından aldığım telefon bugün geldi. Gold renk 5010 modeli Knox 0X0. Knox a bakmak için download moda giriyoruz heralde. Oraya girince çince yazılar çıktı ama ses açma tuşuna basınca geçiyor. 1248-30 TL çek kullanarak aldım. 100 TL de chippara verdi.
  • Selamlar telefonun kronik sorunları neler ?

Şu anda almaya değer mi ?

Şarjı ne kadar gidiyor ekran süresi nasıl ?

Kasma donma ne kadar oluyor ?

5018 - 5010 knox muhabbeti nedir ?

• Sorunsuz cihaz ısınma kasma donma hiç yok restart yapma vs gayet stabil kameralar vasat ses idare eder .

• Ben 2 adet C5 pro altın aldım güzel telefon fakat güncelleme yeri yok.Konunuzu okudum bizim makinalarda Smart Switch programında,kutusunda ve telefonun arkadında SM-C5018 yazıyor fakat yazılım bilgisinde C5010ZHU1AQG5 TGY yazıyor.Yani 5010 Honghong yazlımı kullanıyor
    1:Hong Kong 7.0 C5010ZHU1BQL5 yazılımını yüklesem sorun olurmu? 5018 de sadece çin yazılımı var Türkçe yok diyorlar
    2:Knox sayacı diyorsunuz bu nedir 0 olsa ne olur 1 olsa ne olur
    3:İmei yazılımı atınca sorun teşkil edermi.
    https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-c5-pro/SM-C5010/TGY/download/C5010ZHU1BQL5/202215/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udyumen -- 23 Şubat 2018; 10:54:10 >

• Android 6.0.1 kullanıyor sorunsuz çaılşıyor acaba atsam mı atmasam mı?
    Bir yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: udyumen

Ben 2 adet C5 pro altın aldım güzel telefon fakat güncelleme yeri yok.Konunuzu okudum bizim makinalarda Smart Switch programında,kutusunda ve telefonun arkadında SM-C5018 yazıyor fakat yazılım bilgisinde C5010ZHU1AQG5 TGY yazıyor.Yani 5010 Honghong yazlımı kullanıyor
    1:Hong Kong 7.0 C5010ZHU1BQL5 yazılımını yüklesem sorun olurmu? 5018 de sadece çin yazılımı var Türkçe yok diyorlar
    2:Knox sayacı diyorsunuz bu nedir 0 olsa ne olur 1 olsa ne olur
    3:İmei yazılımı atınca sorun teşkil edermi.
    https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-c5-pro/SM-C5010/TGY/download/C5010ZHU1BQL5/202215/

Hayırlı olsun,c5018 lerde Türkçe dil mevcut olmadığından c5010 yazılımı atılıyor ve Türkçe oluyor.
    1:c5018e c5010 hong kong yazılımı yükleyen çok arkadaş var ve şuan için bir sorun yok zaten senin telefonda da dil Türkçe ise hong kong romu yüklü demektir.
    2: knox sayacı telefonun root yapılması veya orijinal olmayan yazılım yüklenmesi ile 0x1 olur ve telefonda bulunan s healt veya güvenli klasör gibi uygulmaları açmaya çalıştığınızda telefon izin vermez uyarı verir yazılıma müdahale edilmiş gibi ve bu knox 0x1 olduktan sonra geri 0x0 yapılma imkanı yoktur.
    3:imei yazılımından kastınız sizin linkte verdiğiniz yazılımı yüklediğinizde imei bir sorun olmaz. zaten o linkteki yazılım samsungun orijinal yazılımıdır.
    android 7 de 6 dan çok uçuk farklar yok ama sonuç olarak yeni yazılım her zaman daha iyidir. yükleme takdiri sizindir.

• quote:

Orijinalden alıntı: udyumen

Android 6.0.1 kullanıyor sorunsuz çaılşıyor acaba atsam mı atmasam mı?
    Bir yardım lütfen

Merhaba bu cihaz 6.0 ile geliyor.

Smart switch ile 7.0 yükleyebilirsiniz bilgisayara bağlayıp şarjınız %70 olsun en az .çok güzel cihaz memnunum ben güle kullan

• Hebsiburada falcon mobile saticisindan aldim. Bugun elime ulasti. Almadan once 5010 ve knox 0x0 olsun diye konustum satici ile. Soyledikleri gibi 5010 gonderdiler. 2017 ekim ayi uretimi cihaz. Tel actigimda wifi bagladim ve hemen guncelleme geldi ardindan android 7 guncellemesini indirdi ve guncelledim. Knox degerine bakamadim bile. S healt calisiyor. galiba knox 0x0.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.