Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.932
Cevap
35
Favori
140.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburadada kendi mağazasından alan var mı? Altın renk için knox ve sürüm bilgisi nedir acaba?
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Altın C5018 ve C5010 var. Sormanız gerekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerimetlec K kullanıcısına yanıt
    Konu hakkında pek bilgim yok. Farklı apk sürümleri denemenizi öneriyorum. Sammobile üzerinden yükleyin.

• Ben android 7 yükledim gayet iyi oldu parmak okuyucu ses artt> birde ekran parlaklığı arttı eksiler neler daha çözemedim

• Selamün Aleyküm, c5 ile c5 pro arasında 140 - 200 lira fark vermeye değecek bir şey var mı?
  • walter13 kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam kesinlikle değer hocam. Karşılaştır karar ver. Sırf yeni yazılım değer yani. Diğerlerini saymıyorum bile.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/52007-68513/samsung-galaxy-c5_samsung-galaxy-c5-pro/
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Aleyküm selam kesinlikle değer hocam. Karşılaştır karar ver. Sırf yeni yazılım değer yani. Diğerlerini saymıyorum bile.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/52007-68513/samsung-galaxy-c5_samsung-galaxy-c5-pro/

c5 cihazada gelmiş son sürüm. epey sitesinden bakıyorum fark pek yok gibi onun için sormuştum.
    Hocam çok fark yok diyorsun, baktım diyorsun da pek görememişsin sanırım farkları. Ben sana söyleyim C5 pronun C5 e göre artılarını;

* always on display

* daha iyi işlemci ( sd 626 )

* daha hızlı işlemci 2.2 ghz ( c5 ise 1.5 ghz )

* usd type-c

* 14 nm işlemci ( diğeri 28 nm )

* daha iyi grafik işlemci adreno 506

* 4K video oynatabilme özelliği

* son olarak senin baktığın 1.080 tl fiyatlı c5 32 gb, oysa ki c5 pro 64 gb

Bunlar ciddi farklar kardeş. Tabiki tercih senin. Ha bu arada C5 2016 yılı başlarında çıkan ve artık güncelleme alma ihtimali düşük bir telefon. Ama C5 pronun 2017 çıkışlı olması nedeniyle Oreo güncellemesi alması da bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fet_ay -- 17 Şubat 2018; 14:13:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fturksen

Hocam çok fark yok diyorsun, baktım diyorsun da pek görememişsin sanırım farkları. Ben sana söyleyim C5 pronun C5 e göre artılarını;

* always on display

* daha iyi işlemci ( sd 626 )

* daha hızlı işlemci 2.2 ghz ( c5 ise 1.5 ghz )

* usd type-c

* 14 nm işlemci ( diğeri 28 nm )

* daha iyi grafik işlemci adreno 506

* 4K video oynatabilme özelliği

* son olarak senin baktığın 1.080 tl fiyatlı c5 32 gb, oysa ki c5 pro 64 gb

Bunlar ciddi farklar kardeş. Tabiki tercih senin. Ha bu arada C5 2016 yılı başlarında çıkan ve artık güncelleme alma ihtimali düşük bir telefon. Ama C5 pronun 2017 çıkışlı olması nedeniyle Oreo güncellemesi alması da bekleniyor.

Teşekkürler. siyah c5018 modeli alsak 7 sürümü yükseltiliyor mu ve Türkçe seçenek var mı?
    Yazılım güncelleme menüsü ile gelirse olur. Gelmezse odin ile yükseltilebilir. Fakat C5010 alırsanız smart switch ile sorunsuz güncellerisiniz.

• VOLTE VE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA İÇİN ŞU LİNKİ BULDUM. DENEYEN OLDU MU?

SONUÇTA VOLTE AKTİFLEŞİYOR VE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA YAPILABİLİYOR.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=131369578

• circassianmen C kullanıcısına yanıt
    Bizde olmuyor ben denedim.
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Önce başka telefondan VOLTE tanımlayıp denediniz mi?

• circassianmen C kullanıcısına yanıt
    Yok onu yapmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: walter13

quote:

c5 cihazada gelmiş son sürüm. epey sitesinden bakıyorum fark pek yok gibi onun için sormuştum.

Ek bilgi c5 ön kamera 8 mp c5 pro 16

Snapdragon 615 -617 çok ısınan bir işlemci

Snapdragon 625-627 gayet dengeli ve ısınma yok

• Merhaba arkadaşlar bende yakın zamanda c5 pro 5010 almak istiyorum. Forumu bayağı inceledim. Herkese şimdiden teşekkürler. Bende belki paylaşılmıştır ama yinede buraya yazayım dedim. Samsung Hong Kong sitesinde telefonun 3 rengi mevcut mavi, pembe ve altın olarak satılıyor. Siyah yok yani.

http://www.samsung.com/hk_en/smartphones/galaxy-c5-pro-c501/

Ben eşime alacağım altın rengi istiyor.

Siyah alacak arkadaşlar için bu bilgiyi paylaşmak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: honeylee

Merhaba arkadaşlar bende yakın zamanda c5 pro 5010 almak istiyorum. Forumu bayağı inceledim. Herkese şimdiden teşekkürler. Bende belki paylaşılmıştır ama yinede buraya yazayım dedim. Samsung Hong Kong sitesinde telefonun 3 rengi mevcut mavi, pembe ve altın olarak satılıyor. Siyah yok yani.

http://www.samsung.com/hk_en/smartphones/galaxy-c5-pro-c501/

Ben eşime alacağım altın rengi istiyor.

Siyah alacak arkadaşlar için bu bilgiyi paylaşmak istedim.

C5 proyu tavsiye ederim gayet dengeli cihaz ısınma vs yok sadece mavi garanti 5010 ve knox 0x0 gönderen satıcı tavsiye edebilirim diğer renkleri bilemiyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

quote:

quote:

c5 gold rengi için alasım var. hiç alınmayacak bir cihaz mı acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

quote:

quote:

c5 gold rengi için alasım var. hiç alınmayacak bir cihaz mı acaba?

Alınır hocam niye alınmasın 1000 tl ye 4gb ramli samsung ekran kasa malzeme kalitesi çok iyi ve cihaz çok ince.

Günlük işler ideal telefonlar

Bütçe buysa alın geçin imkan varsa c5 pro muadilleri xiaomi redmi note 4 vs vs inceleyin bakın kasa kalın kameralar çöp bir batarya iyi .

• honeylee kullanıcısına yanıt
    Altın ve siyah C5018 üretim. C5010 içim de altın var fakat hafif koyu.

Garanti C5010 isterseniz mavi renk almalısınız.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.