Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.932
Cevap
35
Favori
140.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Soket tozlanmış olabilir yüksek ihtimal temizlettir, hızlı şarja devam edecektir hızlı şarj kablosu pahalı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ptmustafa -- 9 Ekim 2019; 1:58:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flaş ile fotoğraf çekerken zamanlamayı yapamıyor, bütün fotoğraflar bembeyaz çıkıyor, böyle bir problem yaşayan var mı?
  • C5 Pro için kamera yazılım değiştirme imkanı var mı bilgisi olanlar yardımcı olsun lütfen
    16 Mp ye göre resim kalitesi çok iyi değil
  • SELAM ARKADAŞLAR BENİM C5 5010 ARA ARA BOŞ VE ÇOK YÜKSEK SESLİ MESAJ BİLDİRİM SESİ ÇIKARTIYOR NEYİ KAPADIYSAM OLMADI BAŞINA GELEN VARMI YARDIM..
  • mavisis-dh kullanıcısına yanıt
    Bende de flaşı açmak istediğim zaman flaş açılmıyor. Sürekli değil ama ara ara yapıyor. Sanırım flaşla ilgili bir sıkıntı var telefonda.
  • 13berat kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı durum var. İki kez başıma geldi. Cebimden çıkarıyorum gelen giden bir şey yok ama bildirim sesi geliyor. Bazen de güç tuşu çalışmıyor ekranı kapatamıyorum. Hafta sonu da kendi kendine titreşime geçti telefon. Sesi açıyorum tekrar titreşime geçiyor. 4-5 kez tekrarladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat18100

Bende de flaşı açmak istediğim zaman flaş açılmıyor. Sürekli değil ama ara ara yapıyor. Sanırım flaşla ilgili bir sıkıntı var telefonda.
    aynı problemi bende yaşıyorum, telefonu kapatıp açınca düzeliyor

• 17048 1 kullanıcısına yanıt
    Google camera kullan nette portlanmış versiyonları var.

• Selamlar arkadaşlar iki seneyi geçkin C5 pro telefonumu severek kullandığım cihazımı demize düşürdüm ekranı gitti maddi durumum pek olmadığı için sıfır alamıyorum 500 700 isteyenler var cihaz sağlam olsa 1000 TL ancak eder , elinde çıkma C5 pro ekrani olan varsa mavi çok mutlu olurum telefonumu eski GM telefonu kullanınca çok sevdim

• Sen de yaşlandın be yiğidim.

• halen kullanıyoruz da bu aralar "ağda kayıtlı değil" hatası veriyor. res atınca düzeliyor ama tekrar oluyor. yardımcı olabilecek var mı?

• telefon çekmeyince diyor. ağda kayıtlı değil diye. tek bildiğim bu

• bu yiğide bi android 10 yakışmaz mı ağalar

var mıdır "sıkıntısız" bir rom, denemişseniz bu romu verin gari samsung hemen unuttu ama he

• Telefonu Ağustos 2017'den beri kullanıyordum. Artık Realme 6 Pro'ya geçiş yaptım. Bataryan dışında beni pek üzmediğin için teşekkürler C5 Pro. Zamanına göre tam bir F/P telefonuydun...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende 6.0 a donemiyorum bu cihazda ne yaptiysam olmadi. Yardim edecek biri var midir?

• ben de yeni telefoma geçtim. oppo reno 4 lite aldım. c5 pro nun kamerası bozuldu. yoksa hala performansta sıkıntı yok.

• Arkadaşlar benim telefon iki gündür watsap gruplarını sessize almama rağmen bildirim sesi geliyor sürekli, mesaj bildirimleri ise geldikten sonra tekrar mesaj gelmiş gibi yine bildirim sesi geliyor, bir de watsap webe giremiyorum, kare kodu kameraya tutuyorum ama hiçbir tepki vermiyor. Watsapı sıfırladım ama değişen bir şey olmadı

• Arkadaşım ile beraber almıştık ben üstüne 2 chiaz değiştirdim ama o kullanıyor. Hala taş gibi incecik kaliteli metal tasarımda cihaz. Şimdikiler plastik hep.

• Arkadaşlar benim telefonun arka kamerası çok puslu ve bulanık gösteriyor, qr ile para çekme ve Watsap web bağlantısı yapamıyorum bu yüzden, çözümünü bilen var mıdır ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • murat18100 kullanıcısına yanıt
    Telefonu salladığınızda kamera tarafından tıkırtı geliyor mu? Lens inde sorun olmuş olabilir veya toz kaçmış olabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.