Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.932
Cevap
35
Favori
140.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İkisinde de birebir aynı sorun var o kullanıcılar da aynı sorunla cebelleşiyorlar cihazlar da ekran boyutları hariç herşeyleri aynı.
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Güncelleme falan gelmeez. Gelse bile tr dili %1 düzelir. Tek umut bu bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • circassianmen C kullanıcısına yanıt
    Umarım gelir ama bende de pek umut yok kardeşim. Gelse hemen 8 yaparız ama yapacak birşey yok samsungun eline bakıyoruz.
  • Arkadaşlar c5 pro arka kamera odaklama sorunu yaşıyorum sizde de aynı sorun var mı? benim telefon 5018 modeli 5010 android 7 yüklemiştim yazılımsal olabilir mi?
  • Merhaba arkadaslar, dun geceden beri instagrama girerken hata aliyoruz, sizde de var mi oyle bisey???

• Benim telefon hala android 6 güncellemeleri kontrol et diyorum en son sürüm yüklü deniyor. Nasıl 7 ye yükseltebilirim arkadaşlar yardımcı olun lütfen.

• Raelro R kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun vardı ınstagramla ilgili sorun var başka telefonda da denedim aynı sorunla karşılaştım şimdi düzeldi ama bir sıkıntı yok.
  • lionelosman L kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfalara bakarsan anlatımı var detaylı bir şekilde
  • 20 sayfa okudum herkes android 8 e geçmekten bahsetmiş ben 6 dan 7 ye geçmeyi soruyorum.

• rmzntrl R kullanıcısına yanıt
    Maalesef bizim telefonda degisiklik yok, ayni hata devam ediyor, giris yapilamiyor pofffffff

• Senin telefonuna root atılmıştır.sammobile.com dan telefonun c5010 ise bunu yoksa c5018 7.0 android dosyasını indirip odin ile kur.Bu işlem sonrası root kalkar telefonun güncellemeleri alır.odin işlemiyle ilgili videolar var internette incelersen yaparsın.

• Android 7 misssssss

• Turantura T kullanıcısına yanıt
    Telefonu 0 aldım root atan satın alan firma o zaman. C-5010 yazıyor baktım şimdi. Odinle yazılım yüklemeyi okudum biraz karışık geldi. Delta servis ücretsiz yapar mı onlara göndersem kargo ile? Delta servisin İnternet sitesinde yazılım destek kısmında c5 pro android 7 diye var 3.87 GB boyutunda dosya onu indirdim mega ile ama kuramadım

• İndirdiğin dosya 5 parcami.eğer 5 parça ise odini bilgisayarına kur.telefonundaki verileri korumak istersen samsung smart switch indir verilerini yedekle sonra download moda alıp ilk dört dosyayı odin de gerekli yerlere ekle sondaki home_ yazanı değil diğerini yükle.yaparsın basit aslında rom yükleme videoları var birsürü bakıp aynısını yapacaksın.

• Teşekkürler hocam deneyeceğim evde pc başında. 4 dosya var toplam. biri 3.67 GB boyutunda diğerleri küçük boyutlarda. Dediğin gibi you tubeden video izleyerek uğraşacam.

• Ben şu videoya bakarak yapmıştımhttps://youtu.be/6msrfTHN088 kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turantura

Ben şu videoya bakarak yapmıştımhttps://youtu.be/6msrfTHN088 kolay gelsin.
    Bu işlemi akşam yapacam 7 ye yükselince tel de yüklü programlar silinir mi

• Samsung smart switch ile telefondaki herşeyin yedeği alınır mesajlar,ekran düzeni uygulamalar dahil pc ye ve cebine aynı programı kurup pc ye yedeklemen gerek.

• 7 yi odin ile kurmuştum ama malesef 8e yükseltin yanlışlıkla ve şu an yarı İngilizce yarı Türkçe telefonum. Tekrar 7 ye dönmenin çaresi var mı yada bir kaç ay böyle devam edeyimmi

• Aynı işlemleri yaparak 7.0 ı kurabilirsin bir sorun olmaz.sonrasında gelen güncelleme yi onaylama.oreo sıkıntılı dil konusunda.pil tüketimi de fazla oreoda.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.