Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.932
Cevap
35
Favori
140.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürüm düşürme sonrası garanti ve knoxta değişiklik olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler aynı problem c7 pro dada varmış
    C9 pro da yokmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemalSanane -- 23 Ağustos 2018; 20:39:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Bu güzel haber şimdi biraz daha şikayet gider güncelleme daha çabuk gelir. Aslında bir dil yaması atsalar android 7 deki dili o da sorunumuzu çözer.

• Odin ile downgrade islemi youtubeda mevcut. Soru su ki indirecegimiz firmware samsung resmi sitesinden mi? Sonrasinda yavan bir android 7 mi gelecek, samsungun ayarlari uygulamalari vs paketten actigimiz gibi mi olacak?

• sevginetix S kullanıcısına yanıt
    Herşey samsunga ait herşey güzel olacak

• Sıkıntıyı düzelteceğiz biz de farkındayız tarzı geri dönüş alan oldu mu arkadaşlar ?

• Ben anlamıyorum bu samsung şirketini c5 pro 7 sürümüne Türkçe dil desteği koyup 8 sürümüne koymuyorlar sorunu bildiriyorsun mail atıyorsun Türkiye de satışı yok vs vs karşılık veriyorlar. 7 sürümüne gelene kadar Türkiye de satışı olmadığını bilmiyorlarmıydı nasıl bir mantık çözemedim gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rmzntrl -- 24 Ağustos 2018; 15:58:59 >
  • rmzntrl R kullanıcısına yanıt
    Satışı olsun olması bu onlar için bir külfet değil ki çok ilginç bir duruma düştük.
  • Bana gelen e-postanın çevirisi şu şekilde:

Samsung Electronics Hong Kong ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. E-postanıza atıfta bulunularak, cep telefonunuzun dil gösterme hatası olduğunu anladık.

mobil yükseltme.

Cihaz güncellemesinden sonra cep telefonunu sıfırlamanızı öneririz.

Başka sorularınız varsa, lütfen +852 36984698 (Hong Kong) veya Email adresinden bize telefon aracılığıyla ulaşın.

Saygılarımla,

Samsung Electronics H.K. Limited Şirketi.

Sıfırlamanın da faydası yok ne yazık ki...

• Güncelleme teyzemede gelmiş 1300mb.Türkçe yokmuş herhalde.Kurmayacağım o vakit.Ama sorun şu bildirim olarak geldi ve gitmiyor.Teyzem çok bilmez yanlışıkla yapar.Bunu nası engelleyebilirim?
  • MstfGcl M kullanıcısına yanıt
    Bizde de uyarı çıkıyor sonra diyoruz. Perişanız yani bu durumdan.

• bence çok ilgisizler cihaz eskidiği için belkide yeni c serisi telefon yapmayacaklar

• Dil güncellemesi gelirse haber edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MstfGcl

Güncelleme teyzemede gelmiş 1300mb.Türkçe yokmuş herhalde.Kurmayacağım o vakit.Ama sorun şu bildirim olarak geldi ve gitmiyor.Teyzem çok bilmez yanlışıkla yapar.Bunu nası engelleyebilirim?
    #SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL

Package disabler pro uygulaması ile yazılım güncellemesi paketlerini devre dışı bırakabilirsiniz normalde play store üzerinde değeri 17.99 tl ben apk vereceğim ücretsiz olarak indirip yükleyin. Siz tekrar aktif edene kadar güncelleme uyarısı gelmez güncelleme bölümü deaktif kalır. Kullanmadığınız diğer samsung bloatwarelerinide bu uygulama ile devre dışı bırakabilirsiz.

İlk uygulama için cihaz yönetim izni vermeyi unutmayın.

Apkler;

https://drive.google.com/file/d/1EKeEh38qMcCfH9uQpPoIhmFvEPqq7Xcr/view?usp=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/14gQa49ikgPYK0uiUrgYJR_f3nSibWA__/view?usp=drivesdk

• asabi kullanıcısına yanıt
    Root yetkisi olmadan disable yapabiliyor mu?İlk kez duydum
  • Package Disabler uygulamasıyla bildirim çubuğunadan kalktı yazılım güncelleme uyarısı ama bildirim çubuğunun sağ üzerinden bildirim duruyor ayarlar içinden ve ayarlar iconun üzerinden kalkmıyor bildirim uyarısı. Uygulamayı fazla kurcalamak istemedim yanlışlıkla telefondan önemli bir uygulamayı devre dışı bırakırım diye. Detaylı incelemek isteyen buyursun pro sürümü.

APK:
    https://goo.gl/1bBSQb

• rmzntrl R kullanıcısına yanıt
    Bende o da gitti ama ayarlar menüsünün üstündeki duruyor.

• OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Ayarlar iconuna basılı tutunca işareti temizle yapınca gidiyor ama telefonu kapatıp açınca geri geliyor. Ayarların içindeki hiç bir şekilde gitmiyor.
  • Evet açıp kapatınca geri geldi.

• Ayarlardaki bildirim gitmiyor çok rahatsız ediyorsa cihazı formatlayın kurulum ekranı ardından wifi mobil veri bağlantılarını kapatıp hızlı bi şekilde package disabler pro uygulaması ile yazılım güncellemesi uygulamalarını devre dışı bırakın hiçbir şekilde uyarı çıkmayacaktır.

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.