Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.932
Cevap
35
Favori
140.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hd0150

Migros'tan yılbaşı kampanyasından 1300 TL'ye KNOX 0x0 C5018 olarak Siyah renk aldım.

Biraz pahalı sanki hocam gitti gidiyor 1259 + 100 TL puan veriyordu üstelik knox 0x0 SM 5010 mavi renk

İnceleme bekliyorum C5 pro cihazı olanlardan ses ekran kamera çok makbule geçer .

Snapdragon 617 ve 625 arası performans farkı nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • echomaniac E kullanıcısına yanıt
    Hocam online alışverişe güvenmediğim için direk gözümle görerek aldım herhangi bir problemde anında değişim,iade vs. şeyler için yoksa internette daha uygun fiyatlıydı :)

- Kamera çok mükemmel değil ama çoğu cihazın kamerasına taş çıkartır.

- Ses kalitesi zaten iyiydi ama Android 7.0 de dahada iyi hale geldi ayrıca cihazda Hi-Fi hoparlör var ve bu çok iyi birşey arabasında ses tesisatı kullanan arkadaşlar çok iyi bilir Hi-Fi hoparlörü normal hoparlörlere göre biraz daha pahalıdır :)
    * Evde Sony Hi-Fi Home Theatre ses sistemi kullanıyorum 540W olmasına rağmen 1000W'lık düz sistemler yanında sönük kalıyor. Artık normal hoparlörle Hi-Fi hoparlör arasında kalite farkını sen düşün :)

- Ekran zaten SuperAMOLED dahada üstüne tanımam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hd0150 -- 24 Ocak 2018; 20:8:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hd0150

Hocam online alışverişe güvenmediğim için direk gözümle görerek aldım herhangi bir problemde anında değişim,iade vs. şeyler için yoksa internette daha uygun fiyatlıydı :)

- Kamera çok mükemmel değil ama çoğu cihazın kamerasına taş çıkartır.

- Ses kalitesi zaten iyiydi ama Android 7.0 de dahada iyi hale geldi ayrıca cihazda Hi-Fi hoparlör var ve bu çok iyi birşey arabasında ses tesisatı kullanan arkadaşlar çok iyi bilir Hi-Fi hoparlörü normal hoparlörlere göre biraz daha pahalıdır :)
    * Evde Sony Hi-Fi Home Theatre ses sistemi kullanıyorum 540W olmasına rağmen 1000W'lık düz sistemler yanında sönük kalıyor. Artık normal hoparlörle Hi-Fi hoparlör arasında kalite farkını sen düşün :)

- Ekran zaten SuperAMOLED dahada üstüne tanımam.

Bilgiler için teşekkürler hocam hifi hoparlör olduğunu bilmiyordum bence ekran falan videolardan gördüğüm kadarıyla gayet canlı alt ve üst çerçeve boşlukları çok kalın durmuyor cihaz tam bir fiyat performans ürünü ,

4 binlik iPhone cihazla yapılıp bununla yapılamaz dediğimiz hiçbir şey yok.

• Hi-fi hoparlör bilgisine denk gelmedim.Link alabilir miyim?
  • Merhabalar Cift hat kullanan arkadaslardan ekran suresi rica edebilirmiyim acaba?

• Merhaba arkadaşlar bende hepsi buradan gold renk knox 0x0 da 5018 çıktı smart switch güncel sürüm diyor acaba buraya güncelleme gelir mi ? Roota girmeyeyim birde durmadan file explorer uyarısı veriyor nasıl kaldırabilirim

• OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-c5-pro.html

Özelliklerde en aşağıda Servis ve Uygulamalar kısmında yazıyor. Ayrıca emin olmak için AIDA64 uygulamasını indirip bakmıştım.
  • 13berat kullanıcısına yanıt
    Odin ile C5010 Android 7 Hong Kong romu kur derdin tasan kalmasın. Bunu C5018 kullanıcı olarak kendimde aynı şekilde yaptığım için söylüyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
  • ARKADAŞLAR EN SON SÜRÜMÜ GÜNCELLEME YAPTIM.. ANCAK SİM KART OKUMUYOR.. NE YAPABİLİRİM..

• cift hat kullaniyorum, %100`den %10`a 27 saatte dusmus.
    ekran suresine nerden bakabilecegimi bulamadim :(
  • efty E kullanıcısına yanıt
    Pil kisminda Ekran Yazar.Ayrica cevap icin tesekkur ederim.

• HDMI ile bağlantı yapan oldu mu telefonu? TYPE-C girişler direk HDMI çıkışı veriyormuş?

• Ben tv ye smart view ile kablosuz baglaniyorum ama piksellenmeler oluyor eger boyle bir kablo varsa cok iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: prosecuter

ARKADAŞLAR EN SON SÜRÜMÜ GÜNCELLEME YAPTIM.. ANCAK SİM KART OKUMUYOR.. NE YAPABİLİRİM..

En son sürümüne nerden güncelleme yaptınız telefon üzerindenmi yoksa odin programıylamı
    eğer odin ile yaptıysanız yazılım dosyasından çıkan 5 dosyanın 4 tanesini seçip yükleyeceksiniz csc olanındada sadece csc yazanı, home csc yazan yüklenmeyecek tekrar yükleyip kontrol edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercan547

quote:

Orijinalden alıntı: prosecuter

ARKADAŞLAR EN SON SÜRÜMÜ GÜNCELLEME YAPTIM.. ANCAK SİM KART OKUMUYOR.. NE YAPABİLİRİM..

En son sürümüne nerden güncelleme yaptınız telefon üzerindenmi yoksa odin programıylamı
    eğer odin ile yaptıysanız yazılım dosyasından çıkan 5 dosyanın 4 tanesini seçip yükleyeceksiniz csc olanındada sadece csc yazanı, home csc yazan yüklenmeyecek tekrar yükleyip kontrol edin.

Sorun hattan kaynaklanıyormus.. benim hat baya eskiydi yeni güncellemeyi taşımadı. Bugün gidip bayiden kartı yeniledim. düzeldi şimdi. Teşekkürler..

• ARKADAŞLAR ANDROİD 7'YE YÜKSELTTİM TELEFONU ANCAK BÖLÜNEBİLİR EKRAN ÖZELLİĞİ GİTTİ. TUŞA BASILI TUTUNCA SON UYGULAMA BÖLÜMÜ AÇILIYOR.. BÖLÜNEBİLİR EKRAN ÖZELLİĞİNİ NASİL AYARLIYORUZ

• prosecuter P kullanıcısına yanıt
    Önce ayarlardan bu özelliği aktif etmek gerekiyor sonra kullanabiliyorsun

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fet_ay -- 27 Ocak 2018; 0:42:30 >
  • Arkadaşlar merhaba samsung c5 cihazımı bugün itibariyle 7.0 a yükselttim ancak ben evdeki arçelik dlna özelliği olan sözde smart tv'me görüntü aktarmak istiyorum bu mümkünmü samsung c5 cihazımda ekrana görüntü aktar diye bir seçenek yok nasıl aktarabilirim görüntüyü acil yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  • bufalo_32 B kullanıcısına yanıt
    Smartview ile bağlanabilirsiniz.
  • tv de smartwiev diye bir uygulama yok

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.