Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.932
Cevap
35
Favori
140.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

5010 olan maviler genelde knox 0x0 gelir.

Peki siz bu telefonu kullanıyor musunuz
    Kullanıyorsanız memnun musunuz biraz bahseder misiniz telefondan rica etsem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Morhera kullanıcısına yanıt
    5010 gold var bende 3 aydır kullanıyorum çok memnunum.Konuyu okursanız memnuniyet ve özellik noktasında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
  • quote:

5010 gold var bende 3 aydır kullanıyorum çok memnunum.Konuyu okursanız memnuniyet ve özellik noktasında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sizce bir sikinti çıkmaması için hangi mağazadan almalıyım bu telefonu
    Hepsiburada kendisi de satıyormuş siyah olanını onu alsam bir sıkıntı olur mu konuyu okudum siyah renkli olanda sorun var diyorlar

• Morhera kullanıcısına yanıt
    5010 ve knox 0x0 garantisi iste alacağın mağazadan hiçbir yer tam olarak güvenli değil bu noktada almadan mağaza telefonunu internetten bulup dediklerimi sorup öyle sipariş geçeceksin.En garanti yol budur.Ben gezegen bilişimden aldım knox garantisi verdiler önce knox 0x1 geldi iade ettim sonra knox 0x0 gönderdiler o açıdan önce garanti alman telefonda çok önemli.Uğraşmana değer ama cihaz çok mükemmel bu fiyata muazzam kalite.
  • quote:

5010 ve knox 0x0 garantisi iste alacağın mağazadan hiçbir yer tam olarak güvenli değil bu noktada almadan mağaza telefonunu internetten bulup dediklerimi sorup öyle sipariş geçeceksin.En garanti yol budur.Ben gezegen bilişimden aldım knox garantisi verdiler önce knox 0x1 geldi iade ettim sonra knox 0x0 gönderdiler o açıdan önce garanti alman telefonda çok önemli.Uğraşmana değer ama cihaz çok mükemmel bu fiyata muazzam kalite.

Tamamdır çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için

• Arkadaslar ekrani asagi yada yukari cekince menude arama aciliyor. Bu nasil kapatilabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizden ricam burada birbirimizle yardımlaşıyoruz ama dikkatimi çekiyor teşekkür düğmesine hiç basan yok bu doğru değil teşekkür butonlarına basalım.
  • Bu cihazdan alacağım 2.el olarak alırken neye dikkat etmem gerekli ?

Knox nereden bakılıyor ve de 5010 olduğunu nereden öğrenirim?

• Beyler önceden S4 kullanıyordum ve onda usb bağladığımda biçimlendirebiliyordum. C5 pro da bunu yapamadım. Acaba başka bir yolu var mı telefondan flash bellek biçimlendirme?

• circassianmen C kullanıcısına yanıt
    Belleği hiç mi görmüyor görüyor ama biçimlendirmiyor mu? Görüyorsa o ekran görüntüsünü atarsanız illaki anlayan çıkar.
  • Arkadaşlar selam,

Samsung A5 2016'dan buna geçmeyi düşünüyorum. Çift hatlı kullanımda VODAFONE ile sıkıntı yaşayan, duyan, bilen, gören var mı?

Telefonun 800 bandı olmadığı için sıkıntı yaşanabilir gibi görünüyor.

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 15 Ocak 2018; 21:2:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StG 44

uygun iletişimden daha geçen hafta aldım mavi 5010 model ve knox 0x0'dı almadan önce de doğrulatmıştım.

ben de uygun iletişimden ve mavisinden alacağım sanırım... mail attım şimdi bakalım ne diyecekler...
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    800 bandı kırsalda 4,5 g açısından özellikle sorun oluyor. Ben gün içinde kırsaldayım Türkcell en fazla h+ ile bağlanıyor 4g yi göremiyorum.Merkezde ise h+ ile 4g arası sürekli geçişteyim baz istasyonuna göre.Konuşmaya gelince ne kırsalda ne şehirde sorun yaşamadım.
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    xiaomi kullananlara da sorabilirsiniz band 20 onlarda da yok. benim bildiğim turkcellde kırsal dışında fark yok, ancak vodafone ağırlıklı olarak band 20 kullanıyor 4g için, bu yüzden 4g'de sıkıntı olabilir. ancak 2g-3g'de filan sıkıntı olmaz.
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Aslında dosyalarım görmüyor. Es dosya yöneticisi ve sandisk uygulaması görüyor, yükleme yapabiliyor, kopyalama yapabiliyorum ama biçimlendirme yapamıyorum.

• Arkadaşlar cihaz cidden çok güzel bende de 5010 gold var knox 0x0 3 aydır kullanıyorum aşırı derecede memnunum.
  • Android 7 güncellemesini nereden yapıyoruz..?

• Çok değerli dostlarım bende bir C5 Pro (C5018) kullanıcısı olarak şu konuya açıklık getirmek istiyorum. Çoğu forum ve bloglarda net bir cevap yok bu konu hakkında.C5018 kullanıcalarının çoğu yazılım güncelleme sekmesinin bulunmamasından şikayetçi.Dediğim gibi bende bir C5 Pro (C5018) kullanıcısı olarak C5010 Android 7.0 Hong Kong(TGY) yazılımını yükledim ve telefon sorunsuzca mükemmel bir şekilde çalışıyor(Şebeke ve Wi-Fi dahil). Bu tür sorunları yaşayan arkadaşlar kuvvetle muhtemel kurulum esnasında hata yaptılar. Sadece sorun yaşamamak için yapmanız gereken kurulum esnasında HOME_CSC yerine CSC kullanacaksınız. Bizzat kendim denedim ve halen kullanmaya devam ediyorum çokta memnunum. Ayrıca tüm Samsung uygulamaları sorunsuzca çalışıyor(S Health, Güvenli Klasör vs.). Kika Keyboard denen saçmalık abidesi klavyeden de kurtulmuş oluyoruz bu kurulum sayesinde. Ve size benden bir kıyak Sammobile'dan orjinal Samsung Music APK'sını indirip sorunsuzca kullanabilirsiniz. :D

* Demem o ki cihazınızın C5010 veya C5018 olması birşey değiştirmez tek ve en çok dikkat etmeniz gerek şey KNOX sayıcıdır onun haricinde birşeye takılmayın..

Android 7.0'da farkettiğim olumlu yönler;
    - Pil ve performansta artış (40 saat civarı pil kullanımı ve 6 saat kadar da ekran süresi alıyorum.),
    - Ekstra olarak %10 kadar bir miktarda daha fazla ekran parlaklığı açma imkanı,
    - Daha hızlı boot,
    - Ses kalitesinde muazzam bir artış,
    - Son olarak parmak izinde müthiş algılama hızı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hd0150 -- 17 Ocak 2018; 20:2:34 >
  • hd0150 H kullanıcısına yanıt
    Bende 5010 Sürümü var AMA guncelleme sekmesi yok.

Ne yanı ben şimdi 2018 senesi olmuş Galaxy S kullanıyor gibi odin vs ilemi uğraşacağım??

• C5010 ise da bilgisayarda samsung smart switche bağlan yazılım güncellemesi bulacaktır ordan güncelleyebilirsin. Yazılım güncellemesi bulmaz ise odin ile bir seferliğine yazılım yükleyeceksiniz ondan sonra telefon üzerinden yapabileceksiniz.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.