Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.932
Cevap
35
Favori
140.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bir internet kullanıcısı

5010 bendeki ve delta garanti belgeleri priz cevirici kutunun dışındaydı yani bandroller hiç acılmamıştı bazı satıcılar bunları koymak amacıyla acıyormus kutuları kimden alırsanız da bunu teyit edin bence hiç hoş degil etiket yırtılınca 2.el o cihaz.

hocam 5010 oldugunu nereden anlıyoruz, kutuda mı yazıyor ?
  • Bende bu cihazdan almayı düşünüyorum ama bu 5010 - 5018 olayı kafa karıştırıcı olmuş, Knox 0x0 olan ve 5010 modeli olan en uygun fiyatlı C5 Pro'yu nerden Alabiliriz (Çeklerden dolayı N11 Tercihimizdir) ve birde bu cihaz için ekranı tam olarak kapatıcak ekran koruyucu bulan veya kullanan varmıdır ?
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Ayarlar cihaz hakkında bölümünde yazıyor sm-c5010 kutuda da imei etikendinde yazıyor gibi gördüm tam emin değilim ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde ekranı tam kapatan kırılmaz camlardan almayın ılanı yanıltıcı veriyorlar c5 pro kavisli ekranı tam kapatan vs.. gibi bizde cam kavisli diye aldık rezalet bişet dümdüz kenarlarda kavisi geçen kısım havada kalıyor kılıf takamazsınız sürekli toz girer cepteki baskıdan cıkabilir sanki yapıştırmıyoruzda öyle üstüne emanet bırakıyoruz gibi bişey.Ben anında kırdım attım çöpe.

• Android Nougat 7.0 sürümünü indirebileceğimiz bir link var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jorgmoller

Android Nougat 7.0 sürümünü indirebileceğimiz bir link var mı?

Nougat daha gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bir internet kullanıcısı

Birde ekranı tam kapatan kırılmaz camlardan almayın ılanı yanıltıcı veriyorlar c5 pro kavisli ekranı tam kapatan vs.. gibi bizde cam kavisli diye aldık rezalet bişet dümdüz kenarlarda kavisi geçen kısım havada kalıyor kılıf takamazsınız sürekli toz girer cepteki baskıdan cıkabilir sanki yapıştırmıyoruzda öyle üstüne emanet bırakıyoruz gibi bişey.Ben anında kırdım attım çöpe.

Benim cihazda üzerinde takılı geldi ekranı tam kaplayan cam. Birebir uygun ve çok kaliteli görünüyor.

• Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Ürünün satıcısı Gezegen İletişim olsun. Düzgün ve güvenilir bir firma. Hem knox 0x0 geliyor hem de ulaşılabilir bir firma.

• quote:

Orijinalden alıntı: fturksen

Ürünün satıcısı Gezegen İletişim olsun. Düzgün ve güvenilir bir firma. Hem knox 0x0 geliyor hem de ulaşılabilir bir firma.

Bu satıcı gezen iletişimden daha ucuza satıyor ?
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-c5-pro-64gb-4gb-45g-dual-sim-cep-telefonu-P204447162

Gezen iletişim nerdeyse 50 tl daha pahalıya satıyor, ayrıca Knox konusundada garanti vermiyor ?
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-c5-5010-pro-64-gb-cift-hat-tum-renkler-P201604682
  • quote:

Orijinalden alıntı: fturksen

quote:

Orijinalden alıntı: Jorgmoller

Android Nougat 7.0 sürümünü indirebileceğimiz bir link var mı?

Nougat daha gelmedi.

Hocam root konusunda bir gelişme varmı, bir türlü yapamadım?
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Tercih senin dostum. Ben gezegen iletişimden aldım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Sen de bu satıcıyı dene bakalım.

• Jorgmoller kullanıcısına yanıt
    Hocam ben root işine bulaşmayı sevmiyorum pek. O nedenle araştırmadım hiç.

• Android uygulamalarındaki reklamlardan ( rootsuz ) kurtulmak isterseniz ekli linkte anlatılanları yapabilirsiniz .. ben yaptım ve süper oldu. Hiçbir uygulamada reklam çıkmıyor artık .

https://www.google.com.tr/amp/akillitelefon.com/2017/05/19/android-uygulama-oyunlardaki-reklamlari-engellemek/amp/

• https://play.google.com/store/apps/details?id=com.notquiteinsane.galaxybuttonlights2

Hocam ön tuşların ışığını komple kapatan uygulama işine yararsa.
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Evet hocam biliyorum , hatta kullanıyorum bende. Süper uygulama

• bugün bende aranıza katıldım. gittigidiyordan aldım. puanla falan 1170'e geldi.mavi renk aldım. camında filmle geldi. 5010 modeli. kılıf bulamadım buralarda. internetten kılıf alıcam şimdi de.
  • Arkadaşlar, cihazdaki always on özelliği acaba " ekranda yanık " oluşturma yaparmı sizce ?
  • Air kullanıcısına yanıt
    Yapmaz çünkü sürekli yer değiştiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

Yapmaz çünkü sürekli yer değiştiriyor

Anladım, teşekkürler.
  • gezegende urun bitti sanırım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.