Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.932
Cevap
35
Favori
140.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fturksen

Hocam parmak izi konusunda Huawei üzerine tanımam.bundan önceki telefonum Huawei Nova'da parmaginin herhangi bir yeri sensöre degdigi an açıyordu kiliti. Açıkçası bu telefonda çok kolay olmadı parmak izi tanıtma. Zaten genel şikayetler de parmak izinin iyi çalışmadigi yönünde. Ama dedigin gibi tüm seçeneklere tek parmagi tanıtirsan daha iyi okuyor.

J5 prime olsun pro olsun bu parmak izi sikayeti hep var
  • quote:

Orijinalden alıntı: fturksen

Çalışıyor kardeşim , problemsiz

ben bu cihaza iyice meğillendim, gittigidiyorda birkaç firmya mail attım hepsi knox 0x0 dır diyor
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Dostum cihaz çok güzel , bence bu fiyatlara bu donanım oldukça iyi. yani tam fiyat performans ürünü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında gelir mi acaba android 7.0 ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Air

Yakında gelir mi acaba android 7.0 ne dersiniz ?

6.0 da kalır
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba bu cihazla ilgili çok güzel bir inceleme bulamayabilirsiniz ondan dolayı sizlere özet geçmek istiyorum.Cihaz 5010 kodu ile geliyor.Kutu üzerinde yazar.5018 kodlu olan modeli almayın çin için üretilmiş rom sıkıntısı var. Glaballe uyumlu değil.5010 geldikten sonra 2.bakacağınız şey knox sayacıdır ses açma menü tuşundan sonra güç tuşuna da basın ekrana yazı gelince bırakın hepsini. warranty void: 0x0 yazısı varsa tamam cihaz kurcalanmamış.0x0 olmalı mutlaka.3.sü cihaz açılınca cihaz hakkında bölümünden yazılım sürümünün son numarasının 4 değil 5 olması gereklidir.4 olursa önceki sürüm hongkong romu atılmış oluyor.Beş olursa en son sürümdesiniz o da tamam.4.sü samsung servislerini çalıştırın.Rootlanmış yani kurcalanmış cihazlarda S health ve diğer uygulamalar güvenlik nedeniyle çalışmaz. S health ı kurun çalıştıysa o da tamam.Cihaz ok. Gelelim arkadaki alalade yazılmış made in korea yazısı.Ona da ben nacizane şöyle çözüm buldum.Faberin mavi yumuşak silgisi ile arkadaki kötü tırtıklı bölüme silgiyle bildiğin giriştim.Yazıya elimi değince batma hissi gitti kaymak gibi oldu size de öneririm. Sert silgi ile denemeyin ne olur ne olmaz.Umarım faydalı olmuştur.Hayırlı olsun.

• siyah c5010 kullnan var mı ? sitesinde bile siyahını görmedim, c5010 diye alıp c5018 cıkmasın da.

http://www.samsung.com/hk_en/smartphones/galaxy-c5-pro-c501/
    5010 da siyah model yok 5018 de var.
  • Samsung Galaxy C5 Pro SM-C5010 Specifications
    SM-C5010 photo
    Model name Galaxy C5 Pro
    Model Number SM-C5010
    Model type Phone
    Color Lake Blue, Maple Leaf, Powder Rose

Samsung Galaxy C5 Pro SM-C5018 Specifications
    SM-C5018 photo
    Model name Galaxy C5 Pro
    Model Number SM-C5018
    Model type Phone
    Color Black, Gold
  • Hepsiburada da satılan Hepsiburada satıcılı C5Pronun model kodu hakkında bilginiz var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ykpumtt Y kullanıcısına yanıt
    Bir sürü satıcı var hocam ben gezegen gsm den aldım onlar knox 0x0 yani kurcalanmamış cihaz ve 5010 modelini satıyorlar tavsiye ederim. Hatta yanlışlıkla knox 0x1 geldi bana iade alıp yenisini gönderdiler anlayışlılar.Üstelik sim kart takıp arama vs. de yapmıştım cihazla. En ufak bir tereddüt yaşamayın.Tavsiye ederim.Başıma gelmese de asla tavsiye etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MüdavimBey -- 14 Ekim 2017; 10:56:56 >
  • Evet birçok satıcı var fakat bide Hepsiburadanın kendi sattığı var. Hepsiburada ile görüştüm ama model kodunu bilmiyorlar. Gezegengsm hakkında da güzel yorumlar okudum. Bide renkten bahsetmişsiniz Gezegengsm siyah rengini satıyor galiba o 5018 olan model mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ykpumtt Y kullanıcısına yanıt
    evet siyahların hepsi 5018 çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

evet siyahların hepsi 5018 çünkü

hoca gezegengsm nin bu ilanda siyah 5010 diyor ama ?

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-c5-pro-c5010-siyah-cep-telefonu-305691781
    Hocam ben teknik verileri inceledim şimdi böyle olunca açıkçası emin olamadım.Bazı 5018 lere 5010 yazılımı atıp gönderiyorlar öyle olabilir.Onda da wifi ve şebeke sorunu yapabiliyormuş dikkatli olmak lazım.

0505 052 25 22

Bu da gezegen online bilgi hatları arayın emin olun bence hemen almayın. 5018 çıkarsa iade ederim deyin.
  • İnternetten 15 TL ye delikli kılıf buldum, mükemmel oldu , daha bir premium havası oldu telefonun , tavsiye ederim.

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba hocam çok güzel olmuş ben de aliexpressten aynısını sipariş vermiştim bekliyorum.

Sizden bir ricam var telefonun type c olan şarj girişine kuvvetli şekilde 4-5 kez üfleyin. Ekranda nem uyarısı verecek mi telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

Samsung Galaxy C5 Pro SM-C5010 Specifications
    SM-C5010 photo
    Model name Galaxy C5 Pro
    Model Number SM-C5010
    Model type Phone
    Color Lake Blue, Maple Leaf, Powder Rose

Samsung Galaxy C5 Pro SM-C5018 Specifications
    SM-C5018 photo
    Model name Galaxy C5 Pro
    Model Number SM-C5018
    Model type Phone
    Color Black, Gold

hocam sizdeki ne renk, buraya gore altın rengi olanlar da 5018
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.