Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.932
Cevap
35
Favori
140.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buyur dostum. Yalnız daha güncelleme gelmedi, geleceğini tahmin ediyoruz.

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-c5-pro/SM-C5010/TGY/download/C5010ZHU1AQG5/181072/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 144 mb'lık bir güncelleme geldiği söyleniyor C5 pro ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Air

144 mb'lık bir güncelleme geldiği söyleniyor C5 pro ya.

Evet şimdi baktım bana da gelmiş. Akşam indiricem evde ama bu muhtemelen güvenlik yaması gibi bir güncelleme. Neyse sonuçta gelmesi de önemli tabi :)

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL

• arkadaşlar güncelleme bölümü yok telefonumda knox 0x0 nasıl yapıcaz güncellemeyi ?
  • #SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL

• Q6600 Q kullanıcısına yanıt
    Hocam 10 kere anlattık, artık aynı soruyu sormayın .. önceki sayfalara bakıverin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Q6600

arkadaşlar güncelleme bölümü yok telefonumda knox 0x0 nasıl yapıcaz güncellemeyi ?

Buyur dostum. Yalnız daha güncelleme gelmedi, geleceğini tahmin ediyoruz.
    https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-c5-pro/SM-C5010/TGY/download/C5010ZHU1AQG5/181072/
    fturksen arkadaşın birkaç mesaj önce yazdığı gibi bu siteden indiriyorsun yazılımı
    odin programı ile cihaza yüklüyorsun odin ile yükleme videoları youtubede var yazılım dosyasında içinden 5 adet dosya çıkacak bunların 4 tanesini seçip odine yükleyeceksiniz CSC KISMINA CSC ile başlayanı yükledim ben HOME_CSC olanı hiç seçmeyeceksiniz.
    ama cihazın modeline doğru olanı yükle üstteki linkteki yazılım C5010 modeli için bunu yükleyinde ayarlar kısmında yazılım güncelleme bölümü gelecektir.Bunları ben yaptım bir sıkıntı olmadan yüklendi knox sayacı değişmedi 0x0 olarak kaldı ve yazılım güncelleme menüsü geldi ve dün 144 mb yazılım güncellemesi aldı.Tabi bilgin olsun yazılım yükleme olayı hiçkimse sorumluluk kabul etmez bütün sorumluluk size aittir.

• ercan547 E kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim biraz uğrastırıcı dün gece samsung smart swich güncelleme vardı çok yavas yapıyordu devam ettirmedim.
  • Cihazında yazılım güncelleştirme kısmı bulunmayan arkadaşlar odin ile mutlaka en son sürüm hong kong yazılımını 5010 için atsınlar yoksa android 7 veya 8 geldiğinde cihazları smart switch üzerinden güncelleme almaz.Ben dün hong kong eski sürümünü yani cihazımda yüklü olan sürümü attım odin ile sabah smart switchi açtım hemen yeni k2 ile biten hong kong yazılımını gördü.Size tavsiyem android 7 veya 8 neyse artık o verilmeden önce yazılımı odin ile atın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

Cihazında yazılım güncelleştirme kısmı bulunmayan arkadaşlar odin ile mutlaka en son sürüm hong kong yazılımını 5010 için atsınlar yoksa android 7 veya 8 geldiğinde cihazları smart switch üzerinden güncelleme almaz.Ben dün hong kong eski sürümünü yani cihazımda yüklü olan sürümü attım odin ile sabah smart switchi açtım hemen yeni k2 ile biten hong kong yazılımını gördü.Size tavsiyem android 7 veya 8 neyse artık o verilmeden önce yazılımı odin ile atın.

Dostum bu dediğin olayı detaylı olarak nereden bulabiliriz biraz araştırma yaptım ama çok karışık bilgiler olduğu için hiç bulaşmadim. Rica etsem buradan detaylı bir şekilde anlatım yapma imkanınız var mı ya da detaylı bir şekilde anlatılan bir link video vesaire atar mısınız

• Her yöntemi denedim bu telefona kesinlikle root atılmıyor (5010) modeline.

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-c5-pro/SM-C5010/TGY/

yeni sürüm gelmiş.aralık ayında gelen sürümü smart swich ile yüklesek ne olur?

telefona odin ile yapılan yükleme işleminden sonra ayarlar ve hafıza bilgileri silinir mi?

bir de benim telefon camında etiket yapışılı olarak geldi. bu etiket kırılmaz cam özellikli veya nano koruyuculu mudur? sizde varmıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garin -- 7 Aralık 2017; 13:43:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: garin

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-c5-pro/SM-C5010/TGY/

yeni sürüm gelmiş.aralık ayında gelen sürümü smart swich ile yüklesek ne olur?

telefona odin ile yapılan yükleme işleminden sonra ayarlar ve hafıza bilgileri silinir mi?

bir de benim telefon camında etiket yapışılı olarak geldi. bu etiket kırılmaz cam özellikli veya nano koruyuculu mudur? sizde varmıydı?

Smart swich ile güncelleme yapabilirsiniz cihazın resmi programı olduğundan bir sıkıntı olacağını tahmin etmiyorum ama ben daha smart swich ile güncelleme yapmadım.
    Odin ile yüklemede telefon herşey silinir cihaz fabrikadan çıkış haline döner.
    C5 prolarda genel olarak ön camda film var büyük ihtimal çizilmeyi engelleyici filmdir kırılmaz cam olacağını tahmin etmiyorum.

odin üzerinden yapmadım.
    Smart swich ile bilgisayar üzerinden aralık güncellemesini yaptım sorun olmadı. güncelleme sonrası telefonun ayarlar kısmında yazılım güncelleme sekmesi aktif oldu.
  • prosecuter P kullanıcısına yanıt
    Hocam konu sahibi arkadaş anlatmıştı önceki sayfalara bakarsanız benim çok vaktim yok bugün.
  • 3 Aralikta kararlilik ve hata duzeltmeyle ilgili 144 mb lik guncelleme gelmis ama ben de yok diyor sabahtan beri deniyorum

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCELs

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCELizce sorun ne olabilir ?

• Freedom32 kullanıcısına yanıt
    Sonu g5 ile biten sürümü yani şu an kullandığın sürümü odin ile atacaksın tekrar cihaza sonra smart switche bağladığında güncelleme alarak cihazı k2 ile biten sürüme güncelleyecek smart switch.Benim cihazda da yazılım güncelleştirme kısmı yokken son sürüm gösteriyordu ama aynı yazılımı odinle atınca yeni güncellemeleri alabilir duruma geldi cihazım. BURADAN DİĞER ARKADAŞLARA DA DAHA ÖNCE SÖYLEDİM CİHAZINIZA ODİNLE ŞU AN KULLANDIĞINIZ YAZILIM SÜRÜMÜNÜ ATMAZSANIZ HİÇBİR ŞEKİLDE GÜNCELLEME ALAMAYACAKSINIZ!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MüdavimBey -- 9 Aralık 2017; 19:27:11 >
  • Freedom32 kullanıcısına yanıt
    SMART SWİTCHE BAĞLA HOCAM CİHAZI YENİ YAZILIMI BULACAK MI BİR BAK.
  • Nfc ile ödeme de sorun yaşayan var mı acaba. Bir türlü başaramadım. 5010 cihaz knox 0x1 herhangi bir güncelleme, yükleme yapmadım.

• MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Yok,bulmadi hocam..

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.