Şimdi Ara

Samsung Galaxy Buds Pro kutusuyla birlikte görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy Buds Pro kutusuyla birlikte görüntülendi

Samsung, 14 Ocak tarihinde yeni Galaxy Buds Pro tamamen kablosuz kulaklık modeli ile birlikte amiral gemisi Galaxy S21 akıllı telefonlarını duyurmaya hazırlanıyor.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S21, microSD yuvası olmadan gelebilir

Slashleaks, Samsung Galaxy Buds Pro'nun ilk gerçek fotoğraflarını yayınlayarak kulaklıkların kendisini, şarj kutusunu, kullanım kılavuzunu ve ana özellikleri listeleyen ambalajı yayınladı. Her kulaklıkta iki hoparlör yer alacak: düşük frekanslı 11 mm ve yüksek frekanslı 6.5 mm. Suya karşı dayanıklılığı gösteren IPX7 sertifikasına sahip olan Samsung Galaxy Buds Pro, aynı anda iki cihazla kullanılabiliyor.

5 ila 18 saat çalışma süresi

Ambalaj, aktif bir gürültü önleme teknolojisinin varlığını doğruluyor ve cihazın Dolby Atmos ve SoundAlive teknolojileri için de desteğe sahip olması bekleniyor. Kulaklıkların batarya kapasitesinin 61 mAh  ve kasanın batarya kapasitesinin ise 472 mAh olacağı da sızan bilgiler arasında.

Kulaklıkların yeniden şarj edilmeden çalışma süresi 5 saat ila 18 saat (aktif gürültü önleme devredeyken) arasında. Kutudan ayrıca bir şarj kablosu ve üç çift değiştirilebilir kulaklık ucu çıkacak. Son olarak Galaxy Buds Pro'nun 230 euro fiyat etiketiyle piyasaya sürülmesinin beklendiğini de söyleyelim.

Kaynak:http://www.slashleaks.com/l/samsung-galaxy-buds-pro-unboxing

• Kutusu zuhur etti.. LP❤️
  • Belki bu sefer Freebuds Pro'nun ses kalitesini yakalar

• Buds Plus kullanıyorum çok ama çok memnunum. Yalnız 900 tl ye aldığım kulaklık 6 ay oldu 650 ye düştü. Başkası için iyi benim için kötü sdgjsldj

• Airpods gibisi yok.
  • offf şu budların güzelliğine bak ama biraz daha dolgun olsun isterdim.
  • Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Airpods prolar sıkıntılı yalnız..
  • Beğendim en azından şu fasulye şeklinden biraz kurtulmuş gibi sanki

• Freebuds 3'ü sattım, galaxy proyu bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.