Şimdi Ara

Samsung Galaxy Buds 2019 Kablosuz Kulaklık inceleme yorum ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
12
Favori
50.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: keremalp

Daha once gear iconx 2018 kullanan varmı.iconx den geçmeye değermi
    2018 kullandım. Daha sonra sattım.
    Üzüldüm dahili hafıza yeni modelde yokmuş diye

350-400 e bulursam 2019 buds alacağım
    Oda siyah olursa

Zibil gibi satıyorlar 650 ye çok beklerler o fiyata satmaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

2018 kullandım. Daha sonra sattım.
    Üzüldüm dahili hafıza yeni modelde yokmuş diye

350-400 e bulursam 2019 buds alacağım
    Oda siyah olursa

Zibil gibi satıyorlar 650 ye çok beklerler o fiyata satmaya.

Alıntıları Göster
    350-400 e bulamazsin hemde siyah hic bulamazsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Daha once gear iconx 2018 kullanan varmı.iconx den geçmeye değermi
    Ben gectim rahatlik olarak buds daha iyi ses olarak bir tik buds iyi arada daglar yok.S10 alimina hediye geldi diye gectim icon x de konfor olarak rahatsan gecme ama degilsen gec

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    bu mesajı gördüğüm için kutunun şarjı bitmeden şarj işareti kırmızı olduğu gibi kutuyu şarj ediyordum. dün ilk defa kutuyu şarj etmeyeyim dedim. kulaklığı taktığımda hiç bir ışık yanmıyordu yani kutunun şarjı sıfırdı. bir kaç saat o şekilde durdu. kulaklıkların şarjı azalmamıştı.sonra eve geldim sabaha kadar gene şarjı bitmiş kutuda kaldı. %85 bıraktığım şarj hala o şekildeydi.

telefondan da galaxy wear uygulamasını açtım. şarj yokken bile kutunun kapağını açtığımda telefon kulaklığa bağlandı. kapağı kapattığım gibi bağlantı kesildi. muhtemelen kulaklık üstündeki sensörler açılıp kapanma işini yönetiyor.

kulaklığı aldığımdan beri yoğun olarak kullanıyorum. dün mesela 2 saate yakın kullandım kulaklık şarjı %85teydi. ama bu kadar dinledikten sonra kutuya taktığımda kısa sürede kutunun şarj işareti kırmızıya dönebiliyor. bu sebeple neredeyse her gün şarja takmam gerekmişti. kulaklığı da her gün şarja takmak tamamen saçma oluyor bu durumda.

sonuçta kulaklık 6 saat müzik dinleme süresi sunuyor. kutudaki şarjla beraber en aşağı 20 saat kullanım süresi vermesi gerekiyor. normal şartlar altında bu tip bir süreye ben ancak bir haftada ulaşabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 10 Mayıs 2019; 13:13:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbul615

bu mesajı gördüğüm için kutunun şarjı bitmeden şarj işareti kırmızı olduğu gibi kutuyu şarj ediyordum. dün ilk defa kutuyu şarj etmeyeyim dedim. kulaklığı taktığımda hiç bir ışık yanmıyordu yani kutunun şarjı sıfırdı. bir kaç saat o şekilde durdu. kulaklıkların şarjı azalmamıştı.sonra eve geldim sabaha kadar gene şarjı bitmiş kutuda kaldı. %85 bıraktığım şarj hala o şekildeydi.

telefondan da galaxy wear uygulamasını açtım. şarj yokken bile kutunun kapağını açtığımda telefon kulaklığa bağlandı. kapağı kapattığım gibi bağlantı kesildi. muhtemelen kulaklık üstündeki sensörler açılıp kapanma işini yönetiyor.

kulaklığı aldığımdan beri yoğun olarak kullanıyorum. dün mesela 2 saate yakın kullandım kulaklık şarjı %85teydi. ama bu kadar dinledikten sonra kutuya taktığımda kısa sürede kutunun şarj işareti kırmızıya dönebiliyor. bu sebeple neredeyse her gün şarja takmam gerekmişti. kulaklığı da her gün şarja takmak tamamen saçma oluyor bu durumda.

sonuçta kulaklık 6 saat müzik dinleme süresi sunuyor. kutudaki şarjla beraber en aşağı 20 saat kullanım süresi vermesi gerekiyor. normal şartlar altında bu tip bir süreye ben ancak bir haftada ulaşabilirim.
    Benim ki bir tahmindi hocam.
    Kutu 1 sarj sunuyor.Evet kirmiziya cok cabuk donuyor kutunun sarji.Kablosuz sarj var direk ona birakiyorum kendi orada sarj oluyor

• Kutu o pille kullaklığı ancak 1 defa ancak şarj edebiliyor. Biraz şarjı kalıyor.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Sagolun cevap için.
    Icon x den çok memnunum.
    Hani baya baya çok iyi yonde fark varsa degistiryim dedi.sat yenisi al falan derken 200 300 tl malolurdu.
    Ama madem aman aman fark yok.deam o zaman

• quote:

Sagolun cevap için.
    Icon x den çok memnunum.
    Hani baya baya çok iyi yonde fark varsa degistiryim dedi.sat yenisi al falan derken 200 300 tl malolurdu.
    Ama madem aman aman fark yok.deam o zaman
    Gerek yok hocam gecmenize.Ben icon'u sattim hem nakit lazimdi S10 icin hemde buds hediye gelecek diye birde icon bana olmuyordu 1-2 ay kullandim kulagimi acitiyordu olmuyor 1 saat mesela takayim direk acima oluyordu kulakta budsta boyle birsey yok takip unutuyorsun.Hic cikintisiz ped ve en ufak kulak tikaci ile kullaniyor ne dusuyor ne acitiyor buds'in en cok konforunu sevdim

• Sesi çok az çıkıyor. Nasıl artırabiliriz.
  • nikefootball N kullanıcısına yanıt
    Çok az mı? Sesini %60 dan fazla artıramıyorum duyma sorunu yaşamamak için. Codec kısmı kapalı olabilirmi sizde.

• Telefonda son ses açınca ideal hale geliyor ama PC'de bluetooth aracılığı ile bağlandığımda çok az sesi çıkıyor. Onu yükseltemedim. Son ses kurtarıyor telefonda. PC'de de kullanabilseydim iyi olurdu. Masaüstü PC'de bluetooth alıcısı var. Daha önce Jabra marka bluetooth almıştım. Onu sorunsuz kullanıyorum aynı Bluetooth alıcısı üzerinden. Buds da bağlanıyor ama sesi onun kadar çıkmıyor. GalaxyBudsManager uygulamasını indirdim ama o da bağlanırken böyle bir hata veriyor.

Foto da görüldüğü üzere bluetooth bağlı olduğu halde program bağlı değil diyor

Samsung Galaxy Buds 2019 Kablosuz Kulaklık inceleme  yorum ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nikefootball -- 11 Mayıs 2019; 0:29:40 >

• nikefootball N kullanıcısına yanıt
    Galaxy wear uygulaması ile ses yükseliyor bildiğim kadarıyla

Buda sadece telefonda uygun

Diğer türlü mono ses gibi olabilir

İconx 2018 de notebook dan müzik dinlerken de aynısını yapıyordu sanki ses %50 az dı

• Bu kulaklıkla dün itibariyle almış bulunmaktayım, bugün müzik dinlerken ses birden kesildi, ayarlarda sadece aramaları destekliyor olarak gözüküyor, bağlantısını kapatıp açayım dedim ama illa kutuauna takıp çıkarmak mı gerekiyor, bu durumda kutuyu da her seferinde yanımızda mı taşıyacaz

• Arkadaşlar bende yeni buds aldım daha önceden note 9 ile hediye verilen kablosuz şarz standına budsın kutusunu bırakıyorum ancak bu budsın kutusu kaç saatte şarz oluyor bilgisi olan var mı ben oraya bırakıyorum 1 saat sonra alıyorum ertesi gün budsın kutusu hiç ışık yanmıyor

• cigiaktas C kullanıcısına yanıt
    şarj boşken dolması biraz uzun sürüyor. kablosuz şarjın biraz daha yavaş olduğu düşünülürse 1 saat az gibi. zaten şarj dolunca kutunun ışığı yeşile dönüyor. bence kutu ışığı yeşile dönmeden almayın
  • Çok teşeklürler ilk fırsatta deneyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Galaxy Buds Smasung Telefonda cok daha iyi ses kalitesi verirken, iPhoneda ayni kalitede ses vermiyor ama yinede yeterli. En hosuma giden tarafi Samsung telefona bagli iken direk iPhonea baglayabilmek. Ikisine ayni anda baglanmiyor ama ara gecis yapiyor hemde cok hizli. Telefon konusmalarimdada iyi ve kullanisli. Tek kötü yani sarj kutusunun iki dolum yapmasi, daha fazla olsa süper olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Galaxy Buds Smasung Telefonda cok daha iyi ses kalitesi verirken, iPhoneda ayni kalitede ses vermiyor ama yinede yeterli. En hosuma giden tarafi Samsung telefona bagli iken direk iPhonea baglayabilmek. Ikisine ayni anda baglanmiyor ama ara gecis yapiyor hemde cok hizli. Telefon konusmalarimdada iyi ve kullanisli. Tek kötü yani sarj kutusunun iki dolum yapmasi, daha fazla olsa süper olurdu.
    2 defa dolum yapmıyor hocam 1 defa dolum yapıyor.

• Galaxy buds kullanıp equalizer ayarı tavsiyesi verebilecek var mı tizleri hafifletmek istiyorum çok az daha bass genelde dinlediklerim deep house

• Arkadaşlar galaxy watch ile kulaklığı bağlayıp müzil dinlemek mümkün mü örneğin sğor yaparken telefonu yanımıza almak istemiyorız saat ve kulaklık ile ortak çalışır mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.