Şimdi Ara

Samsung Galaxy Buds 2019 Kablosuz Kulaklık inceleme yorum ANA KONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
803
Cevap
12
Favori
50.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kulaklık gayet kaliteli. Ses kalitesi oldukça iyi. Bass ve ses yüksekliği oldukça iyi. Note 8 kullanıyorum ve kutu içinden çıkan AKG kulaklıktan daha iyi. O kulaklık zaten beni tatmin ediyordu , bu kulaklık ondan daha iyi. ses yüksekliği , netlik ve basslar daha kaliteli. Ayrıca sessiz ortamda görüşme yaptım. Karşımdaki kişi sesin çok yüksek değil ama net ve anlaşılır geldiğinin söyledi. 2 farklı kişi ile görüşme yaptım. Henüz sesli ortamda görüşme yapma fırsatım olmadı. Sorunuz varsa cevaplayabilirim.
  • ikinci el ucuza düşerse alacağım
  • sezer1578 kullanıcısına yanıt
    Dostum sesli ortamda da deneyip tecrubelerini bizimle paylasir misin.. Benim sesim karsiya cok boguk ve kesik kesik gidiyor.

Samsungla gorustum, yakin zamanda bir guncelleme bekleniyormus, ancak bununla cozulebilecek bir sikinti oldugunu ilettiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda bende araniza katildim. S10 la beraber hediye gelen birinden satin aldim. Daha dun aldigim icin cok inceleme sansim olmadi ama kullandigim kadariyla soyliyim.

Aldiktan sonra 1 saat kadar muzikle yuruyus yaptim. Kulagimda hic rahatsizlik vermedi. Ancak muziklerde bass dusuk geldi. equlizer ayarından bassı yükselttiğimde çok boğuk oldu. dengeli yaptığımda da bass hiç yoktu. Eve gidince plastik kismi buyuk olanla denedim ve bass problemimde cozuldu. Diger kulakliklarda medium kulaklik tikaci sorun olmazken budsda buyuk olani kullanmam gerekecek. ses yüksekliğide oldukça yeterli.

Kutusu cok tasinabilir.cebe rahat sigacak sekilde. Kulaginizdan kablo sarkmamasi telefondan baglanti olmamasi inanilmaz pratik. eve gelince bile dinlemeye devam etmek istedim

1 saat dinledigim surecte kalabalik ve yogun farkli noktalardan gectim. Sadece bir kere ses kesilir gibi oldu. O da saniyelik. Tamamen kopma gibi bir sey yasamadim.bağlantı oldukca stabil yani.

Gorusme kismina gelirsek bir cok kisinin sikayet ettigi sey maalesef dogru. Telefon gorusmesinde karsi tarafa ses boguk gidiyor. Kulakligi taktigim gibi abimi aradim. Kalabalik bir ortamdaydim. Sesimin anlasilir geldigini ama boguk oldugunu soyledi. Baska test yapmadim.

Ortam sesi ozelligini muzik dinlerken actim bir kac kez. Muzik sesini bastirmadi hic. Acaba ortam sesi acilmadimi acaba diye kontrol ettim hatta. Muzigi kapatinca neden ortam sesi acayim onu anlamadim. Kulakligi cikarmadan insanlarla anlasmak icinmi konmus acaba ozellik. Bir kac defa kulakligi cikarip yemek siparisi verdim. Ortam sesi acsam buna gerek kalmayacak mi? Bir suredir kulakligi kullanan arkadaslar kullanim alanlarini yazarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 30 Nisan 2019; 10:41:48 >

• Ilginç bende konuşmada bir problem olmadı telefonum s9 uyumluluk açısından mi bilmiyorum ama sorun olmadı tabi aşırı kalabalık bir yerde bulunmadım benim beklentim biraz ses konusundaydı bir iki tık daha iyi basslar ve yüksek ses olsaydı mükemmel diyebilirdim büyük kulak tıkacını kullanmadım eğer fark varsa evde değeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apsny -- 30 Nisan 2019; 16:53:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: velocan85

Dostum sesli ortamda da deneyip tecrubelerini bizimle paylasir misin.. Benim sesim karsiya cok boguk ve kesik kesik gidiyor.

Samsungla gorustum, yakin zamanda bir guncelleme bekleniyormus, ancak bununla cozulebilecek bir sikinti oldugunu ilettiler.
    Sesli ortamda da görüştüm. Karşımdaki kişi bazen beni anlamadığını sesimin net gelmediğini söyledi.
  • Arkadaşlar bu kulaklıkları kutusuna koyduğumuz zaman kapanmıyor mu? Dün kulaklığımın şarjı yüzde 90 dı. Kutuya koydum(kutunun şarjı yoktu). Bugün aldığımda yüzde 40 olmuş. Benimkilerde mi bir sorun var yoksa hiç kapanmıyor mu bunlar?
  • Apsny A kullanıcısına yanıt
    Bugun evde ortam sessizken kulakligi ipade baglayip 3 saate yakin pubg oynadim. Mikofonda acikti. Arkadaslarim herhangi bir boguk sesten sikayet etmedi. Muhtemelen problem gurultulu ortamlarda oluyor.

Belki ilk heves oldugundan mi bilmiyorum bugun kisa mesafe yuruyuslerde bile hemen kulakligi takip muzik actim. Milletin kulaginda surekli airpod gorunce kıl olmaya baslamistim. Eger o da bunun kadar kullanisliysa cok haklilarmis

• quote:

Orijinalden alıntı: sezer1578

Arkadaşlar bu kulaklıkları kutusuna koyduğumuz zaman kapanmıyor mu? Dün kulaklığımın şarjı yüzde 90 dı. Kutuya koydum(kutunun şarjı yoktu). Bugün aldığımda yüzde 40 olmuş. Benimkilerde mi bir sorun var yoksa hiç kapanmıyor mu bunlar?
    Kutuda 0 şarjsa kutuya koydugunu anlamiyor kapanmiyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Kutuda 0 şarjsa kutuya koydugunu anlamiyor kapanmiyordur.

Alıntıları Göster
    Anladım. Teşekkürler

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    bende hala bu sürüm gözükmüyor. kulaklık firmwareinide mi bu kadar geç veriyorlar türkiyeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbul615

bende hala bu sürüm gözükmüyor. kulaklık firmwareinide mi bu kadar geç veriyorlar türkiyeye
    TR'ye geleli 1 ay oldu hocam :D
    Bu haberi attım 1-2 gün sonra geldi hatta belki aynı gün bile gelmiş olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 2 Mayıs 2019; 12:17:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Resimdeki gozukuyor bende. Habere gore ASD4 ile bitmesi lazim versiyonun. Bendeki ASC4 ile bitiyor
    Samsung Galaxy Buds 2019 Kablosuz Kulaklık inceleme  yorum ANA KONU

• Bugün asd4 güncellemesi benim kulaklığa geldi.
    Samsung Galaxy Buds 2019 Kablosuz Kulaklık inceleme  yorum ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bombus -- 2 Mayıs 2019; 17:58:10 >
  • arkadaşlar android 4.4 sürümlü bir cihazla deneme şansınız var mı cihazı, bende s4 mini var. android sürümü 4.4.2 ancak birçok android 5+ yazan bluetooth cihazı destekliyor ve çalıştırıyor. tabletinde veya yedek telefonu olup deneyebilecek biri yorum yaparsa sevinirim.

• Bende bir cilginlik yapip aldim, sirf meraktan. Yarin elimde olacak, bende anker sound buds slim var kablolu kablosuz olandan. Tam kablosuz ilk deneyimim olacak. Kablosu koparilmis kulaklik gibi duran Airpodslara gicik olurdum, bunlar hosuma gitti. Umarim pisman olmam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel, güle güle kullan.

• Elinde olan varsa almayi dusunuyorum
  • Daha once gear iconx 2018 kullanan varmı.iconx den geçmeye değermi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.