Şimdi Ara

Samsung Galaxy Buds 2019 Kablosuz Kulaklık inceleme yorum ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
12
Favori
50.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

saate para kulaklık para telefon para.

2017 de ve 2018 gear da hafıza vardı

2019 da neden yok
    2018 icon x varken bende sporda , basketbol oynarken harika oluyordu dahili hafıza , telefon olmadan rahat rahat takıl mis
  • Dahili hafıza olayı evet olsaydı iyi olurdu ben kendim kullanmam ama olmasında sakınca yok.
    Şarj süresi dedikleri gibi 6 saat civarında.Konfor bakımından çok rahat uzun saatler kullansanızda acıtma yapmıyor iconda yapıyordu.Konfor'a rahatlıkla 10 üzerinden 9,5 verilir.Ses konusu bt olduğu için çok beklentiye girmeye gerek yok ama bana göre yeterli gayet tatmin edici.1 tık basslar daha fazla olsaydı iyi olabilirdi.Beyaz renk olması tabi bir dezavantaj kirlenecektir elbet ama o kadarda kafaya takmaya gerek yok.
    İcondan geçtiğime pişman olmadım zaten icon'u satmak zorundaydım nakit açısından.Neyseki pişman değilim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de siyah renk bekliyorum hiçbir yerde yok. Ne zaman geleceğine dair bilgi olsaydı bari. Aylarca gelmeyecekse mecburen beyaz alırım eski kulaklığım gitmek üzere ama haftaya gelecekse beklerim.
  • aydc A kullanıcısına yanıt
    samsung Türkiye de bilmiyor sordum kendilerine
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    Vallahi saçmalık ya. Her yerde Beyaz renk var siyah istiyorum arkadaş. Her gün bakıyorum yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün shop.samsung.com da siyah rengi stoklara girer girmez tükendi. Yetişemedim😃

• Şuan kullandigim note 8 ile birlikte gelen akg kablolu kulaklıktan iyi mıdır ses kalitesi ve yüksekliği ona gore almayı düşünüyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: fbrkfbrk

Şuan kullandigim note 8 ile birlikte gelen akg kablolu kulaklıktan iyi mıdır ses kalitesi ve yüksekliği ona gore almayı düşünüyorum?
    Bir tik daha iyi bence ama bu isin profosyoneli degilim.Rahatlik yonunden alinir bence bu cihazin en buyuk alinasi tarafi rahatligi.2 snde tak kullan 2 snde cikar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Konstantine52

Vallahi saçmalık ya. Her yerde Beyaz renk var siyah istiyorum arkadaş. Her gün bakıyorum yok
    Genel olarak dunyadada siyah ve sari bulunmuyor.On siparis vs fazladan fazladan beyaz uretmisler

• Siyah rengi tekrardan stoklara girmiş. Hemen aldım.

• sezer1578 kullanıcısına yanıt
    Ne ara girdi hocam ben görmedim şimdi? Olsa da fiyatı Bir tık yüksek koyuyorlar

• Konstantine52 kullanıcısına yanıt
    shop.samsung.com 'a bakıyorum. Burda fiyat sürekli sabit. N11 ve hepsiburada gibi sitelerde farklı satıcılar sattığı için fiyatı yüksek tutuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezer1578 -- 17 Nisan 2019; 12:29:2 >
  • https://www.sammobile.com/2019/04/17/massive-galaxy-buds-update-details

• Mediamarkt com'da buds siyah renk var bilginize

• Emar Samsung a bu hafta ici geleceğini soylediler ama henüz gelmemiş. Kayıt alıp geldiği zaman öncelikli olarak sizi arayabiliyorlar

• Bang & Olufsen E8 mi önerirsiniz yoksa bunu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Bang & Olufsen E8 mi önerirsiniz yoksa bunu mu?
    https://www.rtings.com/headphones/reviews/b-o-play/beoplay-e8-truly-wireless-2018

https://www.rtings.com/headphones/reviews/samsung/galaxy-buds

• Arkadaslar merhaba,

Cift kulaklik takili iken gorusme yaparken ses karsi tarafa yuksek fakat boguk gidiyor gibi bir kac sikayet aldim. Tek kulaklik ile konusurken nispeten duzeliyor. Var midir bu gibi bir sorun yasayan.

Cok tesekkurler,

• Siyah aldım Bursada oturuyorum sayılı gelmiş kaptım bir tane benim konuşma da bir problemim yok gayet sorunsuz telefon konuşmaları bence ancak tek sıkıntım ses seviyesi 2 tık daha çok olabilirmiş

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.