Şimdi Ara

Samsung Galaxy Buds 2019 Kablosuz Kulaklık inceleme yorum ANA KONU (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
12
Favori
50.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulaklık ile yaptığim görüsmelerde karşı taraf sesimin boğuk geldiğini ve anlamakta zorluk çektiklerini söyluyorlar.
    Kimiside sesin hasta gripli gibi geliyor diyor.
    Sizlerde durum nasıl.
    Kulaklıktan mı yoksa avea ses kalitesinden mi anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 24 Temmuz 2019; 14:10:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulakligin birini cikarip agzina tutarak konus ben oyle yapiyorum

• aknsrgn A kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntı sizde de var yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Kulaklık ile yaptığim görüsmelerde karşı taraf sesimin boğuk geldiğini ve anlamakta zorluk çektiklerini söyluyorlar.
    Kimiside sesin hasta gripli gibi geliyor diyor.
    Sizlerde durum nasıl.
    Kulaklıktan mı yoksa avea ses kalitesinden mi anlamadım.
    Açıkçası kulak ile ağız arasındaki mesafeden dolayı bu olayın olduğunu düşünüyorum.
    Kulaklığın asıl amacı müzik olarak ön planda, telefon görüşmesi hakkında mikrofon performansı iyi olduğunu düşünmüyorum.
    Önceki ve bir önceki model dede öyleydi.
    Daha iyi bir mikrofon için sağlam bir mühendislik dizaynı gerekiyor ama kulaklık şeklide değişir bu yönde..

• Peki sizse sag sol esit ses veriyor mu.

• aknsrgn A kullanıcısına yanıt
    Evet.tam dengeli geliyor ses.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 26 Temmuz 2019; 12:44:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Açıkçası kulak ile ağız arasındaki mesafeden dolayı bu olayın olduğunu düşünüyorum.
    Kulaklığın asıl amacı müzik olarak ön planda, telefon görüşmesi hakkında mikrofon performansı iyi olduğunu düşünmüyorum.
    Önceki ve bir önceki model dede öyleydi.
    Daha iyi bir mikrofon için sağlam bir mühendislik dizaynı gerekiyor ama kulaklık şeklide değişir bu yönde..

Alıntıları Göster
    O zaman kendimiz çareler üreteceğiz.
    Yukarıdaki arkadaşın dedigi gibi deneyecegim .mikeofon olanını ağzima tutarak konuşacağım.bakalım farkedecekmi.

• Merhaba, Buds kulaklarımın şarjı kendi kendine tükeniyor her kapağını açtığımda hep kırmızı ışık yanıyor şarj kutusunu yeni şarj etmiş olsamda birazcık kullanıma rağmen hemen sarı ışık yanıyor ve kırmızı ışık yanarken kulaklıkları kutuya koyduğunda kulaklık şarjı artacağına düşüyor sanki kutuyu kulaklık şarj ediyor gibi. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı acaba? Teşekküler

• mu_te M kullanıcısına yanıt
    Dediğin sorun bende yok. Cuma şarj ettiğim kullaklığı pazara kadar kullanmadığım bazı zamanlar, pazar günü baktığımda hala kulaklık şarjı %100 olarak alıyorum. Tabi kutu şarjı en fazla yeşilden sarıya iniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bombus -- 27 Temmuz 2019; 10:26:30 >
  • Bendede ayni bombus arkadasimizin ki gibi problem yok. Ama guncelleme gelmesi kanaatindeyim

• çok kısa sürede sarıya düşmesi konusuna katılıyorum. ama kutuda ışık yanmadığı zamanlar bile baya idare edecek kadar kullanım sunuyor. ben henüz kulaklık şarjının tamamen bittiğini görmedim.
  • Guncelleme sizce gelir mi ?

• arkadaslar samsung buds ı kablosuz samsung sarj aletine koydum.sabaha kadar durdu ancak kutunun onundeki kırmızı ışık sonmemiş.ama kulaklıga baktıgımda 100 de 100 azıyor.ancak kutudaki kırmızı işigin şarj olunca sonmesi gerekmiyormu?

2. sorum ise 100 de yuz şarj olan kulaklıgımı 2 sinide aynı anda takıyorum 1 saat spor yapıyorum ancak sol kulaklık yuzde 85 ike sag kulaklık yuzde 75 oluyor.sag herzaman bi yuzde 10 daha dusuk oluyor sebebi ne olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

arkadaslar samsung buds ı kablosuz samsung sarj aletine koydum.sabaha kadar durdu ancak kutunun onundeki kırmızı ışık sonmemiş.ama kulaklıga baktıgımda 100 de 100 azıyor.ancak kutudaki kırmızı işigin şarj olunca sonmesi gerekmiyormu?

2. sorum ise 100 de yuz şarj olan kulaklıgımı 2 sinide aynı anda takıyorum 1 saat spor yapıyorum ancak sol kulaklık yuzde 85 ike sag kulaklık yuzde 75 oluyor.sag herzaman bi yuzde 10 daha dusuk oluyor sebebi ne olabilir.
    Bug var hocam sarj olayinda kablosuz sarja koyunca bazen yesile donmuyor led ayni sorun herkesde var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 6 Ağustos 2019; 0:17:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Bug var hocam sarj olayinda kablosuz sarja koyunca bazen yesile donmuyor led ayni sorun herkesde var

Alıntıları Göster
    aldıgım her cihazinda bug u var nerdeyse hocam ya.

buds u buglu.

samsung gear fron sasti inanılmaz sorunlu.bi update le duzeltiyorlar diğeriyle batırıyorlar.

2 li kablosuz sarj aleti buglu. şarj oluyor olarak koydugum cihaz bi bakıyorum işigi sonmuş.sebebi koydugum cihaz tam ortalı konulmadıgı icin.ee ozaman ilk koydugumda neden sarj oluyor ibaresi cikartıyorsun ozaman

s10 plus desen tam bir pil canavarı. bi uygulama veya oyun oynamıycaksan 10 numara telefon :))

her cihazda ayrı bir sorun.
  • Arkadaşlar 600₺ ye sıfır buldum alınır mı?

Edit: Cihaz note 8 ve gear sport 3 ü birlikte düzgün çalışır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venus94 -- 22 Ağustos 2019; 9:13:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam bende sifir kapali kutu adima faturali taksitli olarak 599 tl paraf karta 30 tl indirim ve yine paraf karta 500 tl uzeri elektronik alisverisine 40 tl puan ile totalde 529 tl almis olacagim acaba daha da duser mi diye icimden gecmiyor de degil hani ama gonlum siyah renkten yana o ayri bahsettigim beyaz renk
    Soruna gelince kesin uyum saglar bir sorun yasamazsin hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung cihazlar birbirlerine sorunsuz bağlantı kuruyorlar.problem yaşamazsın.ben buds kulaklıga gear watch ile sorunsuz bağlanıyorum.samsung telefonuma buds,gear watch,bazen gear fit2 pro aynı anda bağlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 22 Ağustos 2019; 13:11:57 >
  • Güncelleme geldi.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.