Şimdi Ara

Samsung Galaxy Book 10.6' kullananlar... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
6
Favori
24.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler sızden rıcam c: surucusu toplamda kac gb? ben unuttum format attım ama sıfırlamadan başka bır usb ıle ve bırcok hdd yı sıldım 57gb toplam kapasıte goruyorum bos alan 41gb sankı eskıden 64gb dı kı benım model 64gb ama bos alan 30gb oluyordu formattan sonra alan kaybım var mı yok mu onu ogrenmeye çalışıyorum. 64gb lık model olanlardan bır yardım rıca ederım
  • Arkadaşlar 1750 civarına 10 ay kadar garantisi kalmış ama 3 in 1 adaptörü olmayan w620 için fiyat nasıl sizce?
  • Süper fiyat. Geçen sene olsa eh işte derdim. Ama şu an uçtu fiyatlar. 3 in 1 için aliexpresten çok iyi markalar alabilirsin. Ben dodocool aldım. 20 40 dolar arası daha çok portlu alırsın. Kalem var mı sor senin için önemliyse. Kalem 150 civarında. Tabi klavye bazıları klavyesiz satıyo. O da 500 civarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Süper fiyat. Geçen sene olsa eh işte derdim. Ama şu an uçtu fiyatlar. 3 in 1 için aliexpresten çok iyi markalar alabilirsin. Ben dodocool aldım. 20 40 dolar arası daha çok portlu alırsın. Kalem var mı sor senin için önemliyse. Kalem 150 civarında. Tabi klavye bazıları klavyesiz satıyo. O da 500 civarı.
    Kalem ve klavye var, teşekkür ederim cevap için
  • Windows 10 1809 güncellemesinden sonra şarjım önceki sürüme göre çok daha hızlı tükenmeye başladı. Acaba genel bir sorun mu yoksa pil performansı mı düşmüştür?
  • Arkadaşlar noldu şarj aleti alan deneyen oldu mu
  • Arkadaşlar 60w şarj aleti, 2 ucu type c kablo satılıktır.
  • 3200₺'ye W620 sıfır, 10 ay garantili 3ü bir arada aparatı olmayan bir cihaz alıyorum sizce nasıldır? Ayrıca bu cihazda kronik sorunlar var mıdır? Ve cihazın yanında almam gereken neler var?
  • Çok pahalı bence.
  • fifacı17 F kullanıcısına yanıt
    Kalemi olan bi tablet biliyorsundur. Kimi için önemli olmayabilir. Samsungun bu serilerinde şarj soketi girişinde sıkıntı çıkıyor. Garantili olması önemli. 2000 2500 arası bir sürü var sahibinden comda neden bakmıyosun. Hatta get ile satılan var sim kartlı 2100 mü ne onu al bence. Garanti yok ama aradaki fark değer. Tabletin en büyük eksisi tek port çıkış olması. Yani şarjı biterken hem şarj edeyim hem usb yada hdmi falan kullanayım diyemiyosun. Bunun için 60w şarj aleti, iki ucu type c kablo ve type c dönüştürücü (üzerinde usb, type c, hdmi portu olan) aparat olması lazım.
  • Arkadaşlar 60w şarj aleti, iki ucu type c kablo ve type c dönüştürücü ( 3 port usb, 1 type c, 1 rj45 portu) 300 liraya satılıktır.
  • Merhaba sizce 3500 tl ye samsung galaxy book w620 mi almalıyım yoksa 3643 tl ye samsung tab s4 mü almalıyım ayrıca bu iki ürünün kalemleri arasındaki fark nedir samsung w620 ile ekran kapalı notu alına biliyor mu ? Okul notları gibi işler için bu iki üründen hangisini tavsiye edersiniz?
  • Aga biri android biri windows, sana ne lazımsa ona bak.
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,Samsung galaxy bookta ekran kapali notu alınabiliyormu memnun musunuz performansından?
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Bide galaxy book w620 ye 3500 tl fiyat aldım sizce nasıl?
  • Arbeer A kullanıcısına yanıt
    Çok para. Ama yapacak bişey yok. Kalemi hiç denemedim
  • Bu cihazı bluetooth mouse ile kullanabilirmiyiz ve böyle kullanırken şarz olurmu
  • sr. S kullanıcısına yanıt
    Çok basit bi soru bu. Ben samsung bluetooth mouse ile kullanıyorum. Neden şarj olmasın onu anlamadım.

• elmaci kullanıcısına yanıt
    Aynı anda hem şarj hem diğerlerini kullanıyosun yani...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.