Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ALPHA [ANA KONU] ★★ (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.484
Cevap
38
Favori
120.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafon hattimla sebeke ara ara gidiyor bu telde.sonra geliyor, gerci eski telim s4 dede vardi.ayni sorun yasayanlar varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

Vodafon hattimla sebeke ara ara gidiyor bu telde.sonra geliyor, gerci eski telim s4 dede vardi.ayni sorun yasayanlar varmi ?

Bende de aynı sorun var muhtemelen şebeke kaynaklı.
  • THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    General mobile in 2.1 A lik sarj aletini kullanıyorum 1.5 saatte sarj5 olmuş oluyor

• MFKaragöz M kullanıcısına yanıt
    Demekki telefonda amper sınırlaması var.Ampere uygulamasını yükleyip şarjda iken telin çektiği amper'e bakar mısınız?
    Ben de çift çıkışlı powerbank ile denemeler yaptım.işin garibi 2A çıkışı da 1A çıkışı da 1200 ma ile şarj ediyor.Ya telde bi sınırlama var ya da powerbank müşterileri yanıltıyor.

• THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    Orijinal Samsung Travel Adapter EP-TA50EWE

5V - 1.55 A

90-100 dakika civarında şarj ediyor.
  • Merhaba forumdaşlarım birkaç sorum olacak sizlere

1)Bu telefonda herhangi bir kronik sorun var mı?
    2)Telefonun ısınma problemi var mı?
    3)Samsung s3te touchwiz arayüzü kasma ve takılma yapıyordu.Rehber geç falan açılıyodu.Bu sorun hala devam ediyor mu?
    Birde eksi yönlerini yazarsanız sevinirim.

İyi forumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • techstat kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkürler :) Sanırım 2A şarj aleti de alsam benzer sürede şarj edecek.Anladığım kadarıyla şarj devresi ve ya yazılımla bir şekilde telefonun çektiği amper sınırlanmış.Elimdeki şarj aletleri 1200 ma değerini geçmiyor.
    Hatta 1A S4 Mini şarj aleti var 1200 ma ile başlıyor, 900'e düşüyor, batarya dolmasına yakın yine 1200 ma değerine çıkıp şarjı tamamlıyor.

• 1tiger1 kullanıcısına yanıt
    S3'ün üstüne çok sular aktı hocam :)
    Touchwiz kasıyor muhabbetleri bir efsaneden ibaret.Anti samsungçuların tek sığınağı :)
    Arayüz seri ve stabil.
    Telefonda hiçbir kronik sıkıntı yok.Tek handikapı 1860 mah batarya.Ama tel bu batarya ile günü çıkaracak şekilde tasarlanmış.3G full açık olarak ortalama 4-5 saat ekran süresi veriyor.Bana yetmez diyenler için çözüm basit.Yedek batarya veya 50 liraya 5000 mah powerbank almak.
    Bataryanın 1860 mah olması sayesinde telefon çok ince ve hafif.Ve bu sayede çabuk da şarj oluyor.Bana sorarsanız bu tel S5'ten daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ac2x

Arkadaşlar telefonun sağ üst köşe ekranında duyarsızlık var. Bu neden olabilirki?

Bu resimdeki bölge;

★★ SAMSUNG GALAXY ALPHA [ANA KONU] ★★

Üzerine baskı falan mı yapıldı
  • Bu arada tüm Alpha kullanan forumdaşlarıma internet tarayıcısı olarak UC Browser'ı tavsiye ederim :)
    Yeni güncellemesi ile çok daha hızlı olmuş.Kullanımı kolay, facebook hızlandırıcısı, az şarj tüketip, cihazı ısınmadan iyi performans vermesi ile gayet güzel.Eski telefonumda da vardı.Günlük kullanım için çok iyi.

• Arkadaşlar ebaydan 2500 Mah batarya siparisi verdim benim telefon beyaz ama arka kapak siyah olacak mecburen siyah verdim zaten 2500 luk batarya listelenir listelenmektedir anında satıyor 165 tlye geldi gelsin bakalım bir inceleme yaparım arka kapağında reklamcı da beyaz film kaplarım diye düşündüm powerbank bir alternatiftir ama bazen sarj etmeyi unutuyorum bazende yanıma almayi unutuyorum gelsin resimlerle paylaşırım o zaman compactcilari tokat manyağı yaparım

• quote:

Orijinalden alıntı: cimbomlusinan

quote:

Orijinalden alıntı: ac2x

Arkadaşlar telefonun sağ üst köşe ekranında duyarsızlık var. Bu neden olabilirki?

Bu resimdeki bölge;

★★ SAMSUNG GALAXY ALPHA [ANA KONU] ★★

Üzerine baskı falan mı yapıldı

Telefonu kap içinde itinayla kullanıyorum. Baskı, darbe olmadı. Biraz sert baskı yapınca çalışıyor.

• tupacamaru T kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın.İncelemeleri bekliyoruz :)
    Ama bi batarya için 165 lira baya ciddi bi rakam.Mugen Power firmasının da bu tarz bataryaları var, 3600 mah sanırım.Çok kaliteli bir markadır.Ama telefon 13.2 mm kalınlığa çıkıyor.Fiyatı da kendi sitesinde 89.5 dolar.Amazonda 52 euro sanırım.

• Teli yeni aldm 10 gün oldu kitkat yüklü lolipop yüklesem mi die düşünüyorum ☺

• quote:

Orijinalden alıntı: tupacamaru

Arkadaşlar ebaydan 2500 Mah batarya siparisi verdim benim telefon beyaz ama arka kapak siyah olacak mecburen siyah verdim zaten 2500 luk batarya listelenir listelenmektedir anında satıyor 165 tlye geldi gelsin bakalım bir inceleme yaparım arka kapağında reklamcı da beyaz film kaplarım diye düşündüm powerbank bir alternatiftir ama bazen sarj etmeyi unutuyorum bazende yanıma almayi unutuyorum gelsin resimlerle paylaşırım o zaman compactcilari tokat manyağı yaparım

Hayırlı olsun, hangi satıcıdan aldınız?
  • bugraaax kullanıcısına yanıt
    Batarya performansının düştüğünü söylediler, ben kitkatla devam ediyorum.

• Bataryada bataryada bataryada nedir bu muhabbet? Pil performansı istiyorsanız gidin Phablet(takoz) alın ya da 3310 ya da yanınızda akü taşıyın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

Bataryada bataryada bataryada nedir bu muhabbet? Pil performansı istiyorsanız gidin Phablet(takoz) alın ya da 3310 ya da yanınızda akü taşıyın.

Sana mı sorucaz napıcağımızı ya da ne konuşacağımızı???Soru soruyorlar cevap veriyoruz, bu ne seni ne de başka hiç kimseyi ilgilendirmez.Herkes kendi işine baksın kimsenin kimseye laf söylemek haddi değil.

• Bende bazen net bağlantısı açık gibi gözükmesine rağmen bir türlü bağlanmıyor.3G H Sembollerinin yanındaki oklardan bir tanesi yanıp sönüyor sadece.Telefonu açıp kaparsam anca düzeliyor.Aynı sorunu başka bir arkadaşın telefonunda da gördüm.Yazılımla alakalı birşey midir?
  • alpha26 A kullanıcısına yanıt
    Yazılım da olabilir ama bence şebeke kaynaklı bir sorun.Eski telefonumda çekmeyen yerlerde başıma gelmişti.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.