Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ALPHA [ANA KONU] ★★ (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.484
Cevap
38
Favori
120.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hahahahaa lolipopla sik kullanimda 2 gun riya gibi yahu! servisle pille romla vs ugrasmadan direk z3c ye geciyorum o zaman?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thecool1981 T kullanıcısına yanıt
    Ille de batarya diyorsanız lenovo p70 konusuna gelin bir bakın derim.. 4000 mah pil 8.9 mm kalınlık.

• beatles33 B kullanıcısına yanıt
    Z3c nin piyasasi daha iyi. Alphanin uretimi durunca fiyati dususe gecti. Son darbeyide a101 vurdu zaten. Cpu ve gpu olarak alpha acik ara ustun.
    Ortalams antutu skorlari;
    Alpha 51000
    Z3c 44000

Z3c nin cpu su Snapdragon 801 2.5ghz quad core un babasi zaten.
    İslemci olarak cok fark yok aralarinda ama gpu da alpha fark atiyo. Bu demek degilki Z3c nin gpu kotu. Bilakis tum oyunlar icin fazlasiyla yeterli. Bizimkisi 2014 model ferrariyle porsche kiyaslamak aslinda. Ortalama olarak aynilar ama bazi kulvarlarda birbirlerinden ustunler.

• gunman233 G kullanıcısına yanıt
    Tam fiyat performans urunu lenovo p70 lakin buyuk ve agir bir cihaz. Yani Alpha bile buyuk geliyor bana. Tek elle zorlaniyorum. Cihazin donanimi dusurmeden boyutunu dusurmek istiyorum. Buda ancak z3c ile mumkun. Aslinda iphone 5s te boyut ve incelik olarak mukemmel tam ele oturuyor tek elle cok rahat kullaniliyor ama apple iste kapali kutu ios a mahkum bir cihaz. Androide alistim ve tum nimetlerini sonuna kadar kullaniyorum. daha ios un yuzune bakmam.

• ARKADASLAR KESİNLİKLE ALPHA Yİ KOTULEMİYORUM.

BU FİYATA ALPHADAN DAHA ESTETİK DAHA PERFORMANSLİ BİR CİHAZ YOK.

BİR KİSİM KULLANİCİLAR YASAMASADA BEN BATARYA SORUNU YASİYORUM. VE COZULECEK GİBİDE DEGİL.

TELEFONUMU COK SEVİYORUM AMA AYRİLMAK ZORUNDA KALACAGİM İCİN UZULUYORUM.

İSTE BU YUZDEN BU SİTEMİM.

• Yaklaşık 2 saat önce A-101 marketten 1,199,00 TL'ye satın aldım. İlk kullanımım da bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Fakat telefona 134 MB'lık bir güncelleme geldi bu güncellemeyi yüklemelimiyim. Bazı arkadaşlar batarya sorunu diyor da acaba o sorun bu güncellemeden sonra mı gerçekleşti?
  • Ben şarj aletiyle gez demedim ki sadece bir batarya alıp biterse değiştireceksin.Senin pil de yıpranmış olabilir.Onun için yenisiyle bir değiştir bence.Bir de ben batarya saver mış clean mastermış onları hiç kullanmam faydadan çok zararı var bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecool1981

ARKADASLAR KESİNLİKLE ALPHA Yİ KOTULEMİYORUM.

BU FİYATA ALPHADAN DAHA ESTETİK DAHA PERFORMANSLİ BİR CİHAZ YOK.

BİR KİSİM KULLANİCİLAR YASAMASADA BEN BATARYA SORUNU YASİYORUM. VE COZULECEK GİBİDE DEGİL.

TELEFONUMU COK SEVİYORUM AMA AYRİLMAK ZORUNDA KALACAGİM İCİN UZULUYORUM.

İSTE BU YUZDEN BU SİTEMİM.

S health my Magazin vb uygulamaları devre dışı bırakmayı denediniz mi

• alpha26 A kullanıcısına yanıt
    ben sosyal medyada takılıyorum daha çok twitter whatsapp vs. oyun oynamıyorum 2 günü bulurmuyum bu telefonda
  • ugurozer U kullanıcısına yanıt
    z3c den alphaya geçiş nedeniniz nedir ?
  • xemsix X kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun. Zannetmiyorum guncellemeyle ilgili olsun. Son surum lolipop kullanip bataryasi iyi gidenler var. 134mb lik guncelleme kitkat guncellemesi. Onu yaptiktan sonra 900 kusur mb lik lolipop guncellemesi daha gelicek. Lolipop kitkata gore biraz daha fazla batarya tuketimi yapiyor. Tabi bu tuketim gunu cikarmana engel degil. Yerinde olsam hic guncelleme yapmadan batarya bitene kadar kullanir ekran suresine bakarim. Sonra 134mb lik guncellemeyi yaparim. Pili fulleyip yine bitene kadar bekler ve ekran suresine bakarim. Boylece 2 kit kat versiyonu arasinda batarya tuketim farki var mi bizde ogrenmis oluruz. Ayarlar bolumundeki cihaz hakkinda kismindaki Yapim numarasi ve ana bant surumunu gosteren screenshot gonderebilirmisin? Guncellemeden onceki surumun nedir bilelim. Benim batarya sorunum farkli bi konu. Bu sorunu benden baska yasayan kimse yok bu forumda. Ya kullandigim cihazlar arizali yada bende bir sorun var.

• alpha26 A kullanıcısına yanıt
    1 aylik Beyaz cihazda da boyleydi. Sonra yine 1 aylik siyah cihaz aldim oda ayni. Yani yepyeni 2 farkli cihaz. İkisinindedemi bataryasi uretim hatali olabilir? 1 aydada bi pili yiyemezsin zaten. Whatsap facebook vs haricinde birsey yuklu degil cihazda. 2-2.5 saat ekran suresi aliyorum. Ogleden sonra sarja takiyorum mecbur. Hicbir cihazda bu kadar dusuk ekran suresi almadim. Onceleri herkeste boyle oldugunu yada ben cok yogun kullaniyirum diye oldugunu zannediyordum sonradan boyle olmadigini gordum. Seyrekte kullansan yigunda kullansan Ekran suresi net sonucu veriyor.

• DogukanK1905 D kullanıcısına yanıt
    Guc tasarrufunda 2 gunu bulabilabikirsin ama normal modda 2 gunu cikarmaz. Tabi ekran surene bagli. Her cihazin beliri bir Ekran suresi vardir. Ornegin seninki 4 saat olsun. tum sureyi ayni gunde kullanirsan 2 gunu goremezsin dogal olarak. Bu marka model gozetmeksizin tum cihazlar icin gecerli tabi her cihazin ekran suresi bataryasina ve islemcisine gore degisir.

Herkes boyle mi yapiyor ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: DogukanK1905

z3c den alphaya geçiş nedeniniz nedir ?

Çok daha zarif dün akşamdan beri kullanıyorum elime alır almaz devre dışı kalabileceği tüm uygulamaları devre dışı bıraktım. Sadece dokunmatik ışığını titresimlerini kapattım. İlk şarjı yarım saat yaptım %82 oldu my Magazin i kapattım suana kadar elimden düşmedi bakıyorum şarjı 33. Ekran süresi ise 3 saat olmuş.

Tek pismanligim kamera karanlıkta çok daha iyiydi. Z3c daha küçük görünse dokunmatik tuşları olmadığı için ekranın altından çalıyordu ve daha kalın olduğu için tek el rahatlığı daha iyi değildi. Ayrıca su geçiriyor alanlar suya sakin sokmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurozer -- 23 Temmuz 2015; 8:21:29 >
  •  ★★ SAMSUNG GALAXY ALPHA [ANA KONU] ★★

İlk şarj ve %82 ye kadar şarj edilmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurozer -- 23 Temmuz 2015; 9:30:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DogukanK1905

ben sosyal medyada takılıyorum daha çok twitter whatsapp vs. oyun oynamıyorum 2 günü bulurmuyum bu telefonda

Benim telefonda olmaz :) Oyun oynamıyorsanız sabahtan akşama anca anca idare eder.Ama oyunda çok vakit harcarsanız 3-4 saat bile dayanmaz...
    sonuç olarak tam şarj 1 günü görebiliyormu ?
    Boyut olarak ele oturuyor yahu
    Telefonu elimde asagi kaydirmadan bas parmagim saol ust koseye yetisiyor. Sanal tuslu olmasi problem degil. Onceki cihazimda sanal tusluydu yazisma haricinde kendi kendine kayboluyor zaten. Hatta 3 navigasyon tusu haric yaninda minik bi tus daha vardi istedigim zaman gizleyebiliyordum. Z3c dede yapilabilir android sonucta build.prop tan halledilir tahminimce.
    Su gecirmez geyigine inanmiyorum zaten. Su gecirmeyen cihaz yoktur bence. Olanlarda ekstra korumali zaten ve dagcilar icin oluyo genelde be essek kadar buyuk be kaba oluyorlar. Yoksa bizimkiler gibi narin incecik cihazlarin su gecirmemesi ruya yani. Tamamen pazarlama stratejisi.
    Bende senin gibi gereksiz gordugum devredisi birakilabilen tum uygulamalari
    Devre disi biraktim. Teli sabah 7 de cektim sarjdan ve suan saat 13. Yani tam 6 saat olmus. Sarjim %22.yani 6 saatte sarjimin 5/4 u gitmis.ekran surem 1 saat 50 dk. Lolipopa gecince 2.5 saatte hayal oldu. 2 saate dustu :( sarji bitince fulleyip tekrar denicem bakalim devre disi olan uygulamalarin etkisi olacak mi?

• DogukanK1905 D kullanıcısına yanıt
    Evet gorenler var.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.