Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ALPHA [ANA KONU] ★★ (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.484
Cevap
38
Favori
120.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Değişen bir şey olacağını sanmıyorum falat android güvenlik yamasının tarihi kaç?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2016-11-01

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emrah_d kullanıcısına yanıt
    O zaman kurmaya gerek yok. Ben rootluydum. Rootu kaldır sonra güncelle tekrar rootla vs uğraşmak istemiyordum.

• StalkerReborn kullanıcısına yanıt
    sen hangi rootu kullanıyorsun hocam? ben hala kitkat dayım, artık uygulamalar sıkıntı çıkarmaya başladı. google haritalar bile donup duruyor sürekli
  • kraymon K kullanıcısına yanıt
    Hangi root derken? (Addonsu>magisk >supersu) şuan magiski kaldırdım supersu kullanıyorum.
    Bn 5 r2 deyim fakat android 7 de buglar olmasa onu kullanacam.

• Up

• Bu telefona 3.5A girişli şarj aleti alsam sıkıntı olur mu acaba? deji batarya almıştım, orijinalden daha kötü tabi ki performansı hiç reklamlardaki gibi değil.
    sıkıntı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StalkerReborn -- 2 Haziran 2019; 16:58:11 >
  • Alpha bi efsane olarak yaşamaya devam ediyor bizde :)

Performans kaybı olsa da hala canavar gibi.

Şimdi deji batarya da 3 yılda öldü tekrar bi batarya ihtiyacımız var nası bi batarya önerirsiniz ?
    aynısını al geç yine

orijinali daha iyi dejiden ama iki katı fiyatı, 130 tl falandır şimdi. ben deji kullanıyorum idare eder. ama artık uygulamalar lolipopta yavaş çalışıyor ya yeni telefon lazım, yeni android yüzünden sırf o da, yoksa 2 yıl da götürür, 4.5 yıldır kullanıyorum
  • Samsung Alpha ekran lazım veya cihazı satacak var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar. bu telefonun nfc özelliğini hiç kullanmamıştım, lazım oldu kullanayım dedim ama çalışmıyor. yeni kimliğimi mobil bankada taratmak istedim ama taramadı, iphone da yaptım oldu. niye çalışmıyorsa, ayarları falan da doğru. başka bir telefonla deneyeceğim bi gün.

sorun orijinal batarya kullanmadığım içinmiş yabancı forumlarda buldum. eski orijinal bataryayı takınca nfc çalışıyor.

a3 bataryası takanlarda da aynı sorun vardı

• 1 ay önce telefonun klavyesi yeni yazdığım kelimeleri hafıyaza almamaya başladı, öngörücü açık olmasına rağmen pek çalıştığı söylenemez. nedendir bilmem, smart tutor güncellemesiyle ilişkisi var mıdır acaba? başka klavye uygulaması kullanmak da istemiyorum. gayet güzel var olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: kraymon

1 ay önce telefonun klavyesi yeni yazdığım kelimeleri hafıyaza almamaya başladı, öngörücü açık olmasına rağmen pek çalıştığı söylenemez. nedendir bilmem, smart tutor güncellemesiyle ilişkisi var mıdır acaba? başka klavye uygulaması kullanmak da istemiyorum. gayet güzel var olan.

bunun çözümünü bilen var mı ya çok gıcık oldum , format atasım var telefona. belki hızlanır biraz hem

makine tabanlı öğrenmesi var. isterseniz klavyenin verilerini silip tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz

• StalkerReborn kullanıcısına yanıt

yok olmadı. napıyorsun kelimesini ekleyemedim sinir oldum ya. kullandığım kelimeyi de otomatik çıkarmıyor tekrar yazmaya başlayınca. bütün ayarlar doğru olmasına rağmen. telefona bi format atmam lazım zaten 2gb ram artık yetmiyor, uygulamalar çok yavaş

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.